Teraz jest 29 mar 2024, 03:37

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 paź 2006, 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2005, 16:26
Posty: 84
Lokalizacja: Aberdeen- Szkocja
Witam. Na wstepie chciałbym powiedziec ze bardzo mi sie podoba na tym forum, porady o ktorych nie miałbym pojecia bez was chlopaki,podoba mi sie szata graficzna, dokumentacja ze spotkan. jestem fanem wszystkich battlefieldow pomimo mniejszej lub wiekszej losci błedow, posiadam je wszystkie orginalne w tym 1942 po raz drugi, czekam na nastepna czesc. Jestem tez z wami od 11 ms. Ale do rzeczy.
Usunieto mi post odnosnie pekajacej plyty.
Dobrze ze zdazylem dostac dwie porady zanim moja prosbe skasowano.
Czekajac na dalsza pomoc, przecieram oczy ze zdumienia bo nie wierze w to ze wszystkowiedzacy admin ktory uznal moje pytanie za zbyt laickie czy zbyt proste dla niego samego, byc moze nigdy wczesniej sam nie pytal o podobne rzeczy na innych forumach? Pytam czy sam jestes takim WSZYSTKOWIEDZĄCYM PERFEKCJONICTĄ? Czy moze jak pytasz czy prosisz o rade czy pomoc to za kazdym razem slyszysz (spadaj) od innych? Mysle ze tak, i nie tylko mnie tak chyba potraktowales?
To jest twoja pomoc?
W taki sposób przyciagasz do siebie pragnacych pomocy?
Ignorancja?
Do kogo mam sie zwrocic jesli nie do innych forumowiczow, ktorzy chetni byli do udzielenia pomocy. Jesli byl ci moj post obojetny, czemu nie zaczekales góra dwoch dni?
Taki jestes wielki to pousuwaj sobie pliki cookie a nie posty ludzi ktorzy kieruja pytania do siebie nawzajem a jak nie to stworz swoja partie ktora bedzie glucha na prosby i pytania innych. Naprawde bardzo mi przykro ze zostalem tak potraktowany.
Ten post tez zniknie?? Pokazesz ze jestes samokrytyczny? lepiej jest pomóc czy przejsc obojetnie czy jeszcze inne wyjscie ktore Ty sam odnalazłes? Wiesz kiedys jechałem samochodem złapałem gume wielu jechało i przez godz nikt sie nie zatrzymał. ale ktos jednak pomogł ale zaden, żaden z nich nie zepchnoł mnie do rowu z pobocza, tak jak to zrobiłes ty z moim postem.

Ja zawsze zatrzymuje mój samochod kiedy widze potrzebującego, mozesz ty byc nastepnym na poboczu.
Uderz sie w serce człowieku.
ps.skamieniali jak dinozaury,zapatrzeni w samych siebie

_________________
Rzeczy niemozliwe zalatwiam od razu, na cuda trzeba troszeczke poczekac.


Ostatnio edytowano 6 paź 2006, 01:58 przez SilverSurfer, łącznie edytowano 5 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 01:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 wrz 2005, 16:26
Posty: 1207
Lokalizacja: Warszawa
no cóż, w sumie to masz rację, tyle że to wciąż nie ten dział forum

Ps. temat pęknietej płyty wałkowano wiele razy - należało użyć "szukajki"

_________________
IGN - Khav
Kolec da Pr0fessor


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 03:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Jest tez nawet w FAQ cos o plytce - sam pisalem ^_^

Przeniose to do dzialu Problemy...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 paź 2006, 03:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Wcale nie dziwie się że Ci ktos skasował temat bo na to pytanie odpowiedź była udzielana wielokrotnie i takie tematy są kasowane. Skoro już raz prosiłem aby uwagi do redakcji i obsługi boarda zamieszczać w dziale (a teraz się skup) uwagi do redakcji i obsługi boarda, to prosze abyś się w miare możliwości zastosował do prośby. Tematu specjlanie nie kasowałem tylko zamknołem, ale widać po prostu nie potrafisz znaleźć się w rzeczywistości forum... Ten temat przenosze, ale robie to po raz ostatni, bo w moim przekonaniu próbujesz zmienić gume rzucając kamieniami do innych samochodów....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 23:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Przyznajcie się że was zjechał :lol: Chłopak powiedział prawdę, a Was to zabolało i mu odpisaliście to co widzieliście...(nic)

Kod:
(a teraz się skup)


Może przytoczyć kilka zasad inteligentnej rozmowy?

nigdy nie ośmieszaj drugiej osoby


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 7 paź 2006, 23:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Nie mam zamiaru poważnie traktować osoby która mimo próśb nie jest w stanie prawidłowo umieścić swojego tematu. W dodatku gdy dorabia do tego pokaźną automobilową parabole. A nam pozostaje po nim sprzątać. Bardzo chętnie słuchamy krytyki bo pozwala nam na lepszą prace. Ale gdy ktoś krytykuje, nie szanując jednocześnie naszego wysiłku i robi generalnie burdel na forum, to jest to dla mnie wystarczający powód do irytacji.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 13:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Ja uważam Hynol, że jesteś już troszkę przewrażliwiony :idea: nie macie tu urlopów?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 14:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Mamy tylko url'e

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 15:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2004, 17:48
Posty: 1083
Lokalizacja: Gliwice
SilverSurfer napisał(a):
Pokazesz ze jestes samokrytyczny?


Hynol napisał(a):
W dodatku gdy dorabia do tego pokaźną automobilową parabole.


Sry za OT, ale to jakieś kółko profesorskie ;)

A tak już na temat - popieram Hynola - najpierw używa się funkcji szukaj, a dopiero później zakłada tematy. Bo po cholere nam syf na forum? Zobacz działy na forum BF42, jaki jeden osobnik zrobił syf :D


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 16:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
jim napisał(a):
Bo po cholere nam syf na forum? Zobacz działy na forum BF42, jaki jeden osobnik zrobił syf


Czy ja wiem...Jedna jaskółka wiosny nie czyni(jeden temat syfu nie czyni) tak samo z tym tematem...
90s założył w każdym dziale temat o koszulkach, to także można uznać za "syf"...a nikt nic mu nie wypominał


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 mar 2004, 14:09
Posty: 1446
Lokalizacja: Warszawa
davis00 napisał(a):
jim napisał(a):
Bo po cholere nam syf na forum? Zobacz działy na forum BF42, jaki jeden osobnik zrobił syf


Czy ja wiem...Jedna jaskółka wiosny nie czyni(jeden temat syfu nie czyni) tak samo z tym tematem...
90s założył w każdym dziale temat o koszulkach, to także można uznać za "syf"...a nikt nic mu nie wypominał

1. Ta "jaskolka" zalozyla 5-10 tematow w dzialach BF42 i w kazdy byl ponizej poziomiu tego forum. "Jaskolka" dostala bana.
2. Rzeczywiscie topicow o koszulkach jest za duzo, ale tam nikt nikogo nie wyzywa, to niech i dyskutuja.

My na prawde nie chcemy nikomu utrudniac zycia, ale ostatnio w niektorych dzialach (glownie bf42) zrobil sie taki syf, ze ja przegladajac topici nie wiedzialem jakiego tematu dotycza. Dlatego nasilona ostatnimi czasy akcja sprzatania.

_________________
ex MON.BF2, ex eXploit, ex PRGK-42


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2006, 18:29 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Znaczy się... przeżywamy tradycyjny wysyp troli związany z wyjściem BF2142, więc jak przeżyliśmy poprzednie, to przeżyjemy następne...

Jest regulamin, jest tzw. Netetykieta, jak ktoś ma problem to jego sprawa...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2005, 16:26
Posty: 84
Lokalizacja: Aberdeen- Szkocja
Przepraszam tych ktorzy poczuli sie urazeni, ale tez czasem milo byloby uslyszec to samo od kogos kto sprzatajac cos nie wyrzuca ale odklada na swoje miejsce Podawajmy sobie rece a nie odtracajmy potrzebujacych tlumaczac sie skrupultnoscia w segregowaniu pracy do ktorej mam pelny szacunek i osob prowadzacych tez.
Czy w tej karmelkowej zbroi wygladasz powaznie? :roll:

_________________
Rzeczy niemozliwe zalatwiam od razu, na cuda trzeba troszeczke poczekac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 04:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
SilverSurfer napisał(a):
Czy w tej karmelkowej zbroi wygladasz powaznie? :roll:


Do mnie mówisz? Bo karmel ma kolor bursztynowy/brązowy. Słowo którego szukasz to "pastelowy".
No i jestem strasznie załamany brakiem powagi w percepcji mojej osoby. Prawdopodobnie pójde na kulke naftaliny.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 21 paź 2006, 21:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 06:56
Posty: 1697
Lokalizacja: Burton On Trent
SilverSurfer admini to nie rodzice by wszystko tłumaczyli i nic na złość nikomu nie robią.

Wystarczy czasem tylko przeczytać regulamin lub pomyśleć jaki mógł być powód usunięcia posta.

Poza tym ocenianie kogoś po awatarze nie jest zbyt mądre.
Ty raczej nie jesteś animowanym chłopcem.
A ja nie cyfrom z literką

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 27 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL