Teraz jest 28 mar 2024, 11:40

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
historia sceny to klany, ktore tworzyli ludzie, ktorzy pisali w m.in w tamtych dzialach.


Klany, ktorych juz nie ma i ludzie, ktorzy juz nie graja w bfa ;] Nadmierne spamowanie? Wciaz nie widze w moim uzytkowaniu forum jakiegokolwiek spamu. OT tez robic nie lubie a jak juz to przypadkiem. Mysle, ze po prostu nie masz bladego pojecia co to forum i jak powinno dzialac. Jeszcze nigdzie i nigdy nie spotkalem sie z argumentami, ze to ilosc postow wskazuje na spamowanie(http://pl.wikipedia.org/wiki/Spam). Zarowno Xena jak i Okota sa wiec wiekszymi spamerami niz ja :D W koncu obaj nabili duzo wiecej postow w krotszym niz ja czasie. Wtedy byly tylko 2 dzialy(bf2 i bf2142 nie bylo) wiec musialo byc ich wszedzie pelno ;]

Cytuj:
nadgorliwosc w stosunku do powiedzmy "przedawnionych" topicow.


A mozesz mi poza forum klanowym cos w tej materii zarzucic? :} Ladnie uogolniasz ale troche glupio ;]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 17:45 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
miałem tu nic nie pisać, ale się włączę do dyskusji o banach...

bana dostaje kilka typów osób:
- ubliżające użytkownikom
- piraci
- idioci do potęgi

mowa o banie dla R2D2 aka Helio_Marine, zakwalifikował się do pierwszej grupy... po pierwsze idiotyczne teksty, brak jakiejkolwiek pokory w stosunku do obsługi boarda i co najważniejsze ubliżanie (zwłaszcza Artihowi) poprzez PW czy na forum publicznym...
osobiście nic nigdy do niego nie miałem i nie mam, ale takie zachowanie nie przystoi - zwłaszcza osobie dorosłej i uważającej się za kulturalną
mam nadzieję, że to trochę rozwieje wątpliwości...

poza tym oczywiście kwestia usunięcia kogoś z forum nie jest żadnym moim czy kogoś innego widzimisie, ale decyzją podpartą wcześniej dowodami złamania regulaminu

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 17:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Cytuj:
A mozesz mi poza forum klanowym cos w tej materii zarzucic? :} Ladnie uogolniasz ale troche glupio ;]


Mowilem wlasnie o forach klanowych, nie widze powodu zebym mial sie silic na wynajdywanie kolejnych argumentow.Mam swoje racje i ich sie trzymam.

Twoje tlumaczenie rowniez jest zabawne.

Jak dla mnie koniec tematu Lailonn'a :wink:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, 09:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 11:38
Posty: 1586
Lokalizacja: Żółwin
co z tymi forami ?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, 10:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
look napisał(a):
co z tymi forami ?


Się robi.
Bądź cierpliwy :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 kwi 2007, 11:46 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
aiva pytaj...

ja mu powiedziałem co i jak, powiedział że zrobi... ale kiedy :roll:

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 6 kwi 2007, 16:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 cze 2003, 15:36
Posty: 2259
Lokalizacja: Gliwice
Lailonn napisał(a):
Najbardziej spodobal mi sie dzisiaj NightMax, ktory "widzial" mnie na lanie w wawie i po tym co tam "mowilem" ma mnie gdzies ;D Reka do gory kto mnie jeszcze widzial w wawie lub na jakims lanie? :D


:) ty jednak jesteś nie dość że śmieszny to jeszcze ślepy :D albo czytać ze zrozumieniem nie potrafisz :) - jak możesz pokaż mi wątek, gdzie wcześniej napisałem "mam gdzieś Lailonna :) - to że cię nie trawię bo jesteś zupełnie niesłusznie zarozumiały nie oznacza ze mam cię w dupie :)

Co do mojej wypowiedzi dotyczącej lana :) - cóż pamięć zawodna.

Nie bardzo mi się chce z Tobą polemizować ale skoro wywołałeś mnie do tablicy na forum otwartym (zważ że cokolwiek pod twoim adresem pisałem pisałem na forum zamkniętym) wycierając sobie moim nickiem gębę to odpowiem ci tak - to że byłeś newsmanem czy modem to jedno (w końcu nie trzeba grać na wysokim poziomie żeby pisać newsy) ale scena to nie tylko ta stronka a nie przypominam sobie żebyś miał jakieś wybitne osiągnięcia jako gracz, więc bądź taki miły i nie decyduj za scenę co ma być lub nie na stronie przeznaczonej dla sceny.


PS. jest taki polityk o Twojej mentalności - Roman G. się nazywa - on też wie wszystko najlepiej.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL