Teraz jest 20 kwi 2024, 05:47

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Cytuj:
cos
kogos jesli juz... Moderatorow kultura chyba obowiazuje prawda? To bylo kiedys ogromna zaleta tego forum :wink: a ktos piszacy/poczynajacy sobie w taki sposob jak Pan moderator bylby wysmiany i okrzykniety trolem dnia.

edit:
Cytuj:
ps. mozesz isc wypic piwo z radosci. Zrezygnowalem z moderowania oraz pisania dla bf.pl. Jestescie wolni! Yupi


W pelni satysfakcjonujaca odpowiedz :wink:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:44 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2007, 08:24
Posty: 49
die_hard napisał(a):
poczynajacy sobie w taki sposob jak Pan moderator bylby wysmiany i okrzykniety trolem dnia
heheheh sokojnie bo dostaniesz bana po znajomości jak ja za krytykę moderratorra Adamsa i łamanie przez niego regulaminu...itp
:lol: :lol: :lol:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Cytuj:
Moderatorow kultura chyba obowiazuje prawda? To bylo kiedys ogromna zaleta tego forum Wink a ktos piszacy/poczynajacy sobie w taki sposob jak Pan moderator bylby wysmiany i okrzykniety trolem dnia.


hehe no tak zapomnialem, ze wklejano wam z naszej sprzeczki tylko te fragmenty, ktore byly "szkodliwe" dla mnie. Jesli faktycznie tak uwazasz to niestety musisz caly szacunek do swoich kolegow spsucic w kiblu :}

Helio_Marine no wiesz wlasnie sie dowiedzialem, ze bany po znajomosci to dla kilku osob zadna trudnosc a nowi to i tak trolle i lamy i sa nic nie warci :] uwazaj wiec co piszesz bo gdzies tam czai sie "weterean ze znajomosciami" ;}

Cytuj:
W pelni satysfakcjonujaca odpowiedz Wink


Licze, ze teraz ty zajmiesz moje stanowisko. Szczerze ale tak na prawde szczerze lubie gdy ktos mi pokazuje jak cos powinno wygladac/sie robic. Dzialaj!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 28 mar 2007, 23:41 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
die_hard napisał(a):
ps. mozesz isc wypic piwo z radosci. Zrezygnowalem z moderowania oraz pisania dla bf.pl. Jestescie wolni! Yupi

tylko prosze tego nie wiazac z mym powrotem na forum!!!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 11:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Helio_Marine napisał(a):
heheheh sokojnie bo dostaniesz bana po znajomości jak ja za krytykę moderratorra Adamsa i łamanie przez niego regulaminu...itp
:lol: :lol: :lol:


Akurat na Twoim miejscu nie wypowiadałbym sie nt. banów i trolowania - bo właśnie za to otrzymałeś (od Lailona nota'bene :wink: ) poprzedniego a pracujesz takimi postami na kolejnego.
Przykładów Twoich dennych, nic nie wnoszących do tematu i pisanych "dla pisania" wypowiedzi jest wiele - przykładem choćby ten temat: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.php?t=18616 .

Jak widać coraz wiecej osób ma tego dosyć.
Pozdrawiam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 12:02 
Offline

Dołączył(a): 27 mar 2007, 08:24
Posty: 49
nie odpowiadam na spasione posty spamerskie w twoim wykonaniu


Ostatnio edytowano 29 mar 2007, 14:14 przez Helio_Marine, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 12:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Tak naprawdę to ktoś kto ma więcej do powiedzenia niż moderator dostaje bana


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 13:14 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
davis00 napisał(a):
Tak naprawdę to ktoś kto ma więcej do powiedzenia niż moderator dostaje bana

Jakieś przykłady ?
Bo nie zauważyłem - a nieładnie gdziekolwiek by to było pisać nieprawdę ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 13:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 lip 2006, 12:14
Posty: 314
Lokalizacja: London
Pan R2D2. Wygłaszał swoje poglądy i jako jedyny bronił się (również atakował). Stanął naprzeciwko zorganizowanemu zgromadzeniu moderatorów i dzielnie się bronił....Lecz poległ R2D2 BANNED

edit: Chociaż na tym forum jest i tak wysoki poziom tolerancji dla spamerów itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 13:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Widzisz ważne w jakim celu i temacie wygłaszał owe poglądy i czemu one służyły ... jak widać cel i temat nie uzyskał aprobaty administratora forum stąd:
davis00 napisał(a):
...poległ R2D2 BANNED


No ale ma już nowy login i zaczyna od nowa - może wyciągnie wnioski i nie będzie musiał zakładać 3 loginu ...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 14:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Cytuj:
Licze, ze teraz ty zajmiesz moje stanowisko. Szczerze ale tak na prawde szczerze lubie gdy ktos mi pokazuje jak cos powinno wygladac/sie robic. Dzialaj!

Krytykowalem nie sposob dzialania, lecz sens.Poza tym wydaje mi sie, ze liczba moderatorow jest wystarczajaca, skoro nudzi sie im na tyle, ze kasuja "tak zbedne" elementy forum jak historia polskiej sceny battlefielda :wink:

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 14:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
davis00 napisał(a):
stanął naprzeciwko zorganizowanemu zgromadzeniu moderatorów i dzielnie się bronił....Lecz poległ


Jakie to patetyczne brakuje tylko amerykańskiej flagi w tle.
Gdyby nie to złe, paskudne, nie dobre po prostu koszmarne zorganizowane zgromadzenie moderatorów to to forum by już dawno padło.

davis00 napisał(a):
edit: Chociaż na tym forum jest i tak wysoki poziom tolerancji dla spamerów itp.


Kolego davis00 pewna, drobna ilość spamu na tym forum była zawsze dozwolona ale co za dużo to nie zdrowo w związku z tym ta "nadwyżka" jest kasowana.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 15:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Helio_Marine nie kazdego czlonka ekipy trzeba lubic(ja bylem tego najlepszym przykladem) ale fajnie byloby pamietac, ze to wlasnie ten czlowiek pilnuje bys mogl w spokoju uzywac forum czy www. Chyba, ze lubisz stery spamu i OT?

die_hard krytykowales mnie calosciowo. Nie pisales "o Lailonn xxx zrobil zle" tylko ogolnie mnie oraz ucieszyles sie z faktu mojego odejscia. Liczba moderatorow moze faktycznie jest wystarczajaca i pewnie dlatego Dumch dostal access.

ps. Historia sceny moze byc caly ten portal. Dzial, do ktorego wglad ma 10 osob nie jest nia w zadnym wypadku.

pss. Wciaz nie wyjasniles mi dlaczego XENA z ponad 6 postami na dzien to "zasluzony" a ja z 5 to "spammer" :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 17:05 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
ad pss.
glownie dlatego ze nie widzialem zeby xena baaa nie tylko uczestniczyl ale i podtrzymywal jaikiegokolwiek flamewara ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 29 mar 2007, 17:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lip 2004, 12:28
Posty: 1445
Lokalizacja: Warszawa Ochota
Lailonn krytykuje Twoje dzialania na forum: nadmierne spamowanie i nadgorliwosc w stosunku do powiedzmy "przedawnionych" topicow. Ucieszylem sie to za duzo powiedziane, aczkolwiek (moim zdaniem) lepiej, ze nie uczestniczysz juz w tej dyskusji jako moderator..bo wg mnie zrobiles zle (i stad ta krytyka).

Cytuj:
pss. Wciaz nie wyjasniles mi dlaczego XENA z ponad 6 postami na dzien to "zasluzony" a ja z 5 to "spammer"

moze gdybys nie usuwal tamtych for,znalazl bys odpowiedz na swoje pytanie. :wink:

Cytuj:
ps. Historia sceny moze byc caly ten portal. Dzial, do ktorego wglad ma 10 osob nie jest nia w zadnym wypadku.

historia sceny to klany, ktore tworzyli ludzie, ktorzy pisali w m.in w tamtych dzialach.

_________________
ObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 52 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 12 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL