Teraz jest 28 mar 2024, 15:24

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 maja 2011, 14:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Sokar44 dlaczego skasowałeś moją prośbę??

Proszę cię nie banuj mnie. Poprawię się i w ogóle. Proszę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 21:01 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Ej no, dajcie chłopakowi szansę, może trochę spamuje, ale przynajmniej ma dobre chęci i nie pluje jadem jak co poniektórzy tutaj (którzy uszli z tym bezkarnie notabene, ale mniejsza o to)

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 maja 2011, 21:14 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
_Dominiko_PL napisał(a):
Ej no, dajcie chłopakowi szansę, może trochę spamuje, ale przynajmniej ma dobre chęci i nie pluje jadem jak co poniektórzy tutaj (którzy uszli z tym bezkarnie notabene, ale mniejsza o to)

dostal szanse - jeno jak sie wychyli.... Sokar go zetnie :D

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2011, 20:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
_Dominiko_PL napisał(a):
Ej no, dajcie chłopakowi szansę, może trochę spamuje, ale przynajmniej ma dobre chęci i nie pluje jadem jak co poniektórzy tutaj (którzy uszli z tym bezkarnie notabene, ale mniejsza o to)

A Kajmel drugiej szansy nie dostał...

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2011, 20:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Nikt nie obiecywał, że życie będzie sprawiedliwe.
Już pomijam kwestię ilości ostrzeżeń, którą On posiadał oraz jak dzielnie na nie pracował; nie tylko na jednym koncie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 maja 2011, 21:42 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Kajmel imho jest !@#$@^&!
na szczescie troluje na bfzone - choc nie wiem czy wszyscy sa z tego tam zadowoleni...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lis 2011, 11:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Dzisiejsza jakże pasjonująca rozmowa:

Sokar44 napisał(a):
Oto ostrzeżenie wystawione przez moderatora lub administratora forum:
Cytuj:
To ostrzeżenie dotyczy następującego postu: viewtopic.php?f=133&p=563916#p563916. Za propagowanie piractwa


Adasi napisał(a):
No chyba żarty jakieś. Pokaż mi w którym miejscu ja propaguje piractwo. :stupid:


Sokar44 napisał(a):
Twój link z crackiem od Razora ... W dziwny sposób pomaga grać lewym kopiom BF3. To nie jest propagowanie piractwa ??


Adasi napisał(a):
Nie crack, a patch Razora to raz.
Dwa nie pomagam nikomu na lewo grać gdyż z tym twoim niby crackiem i tak nie pogra.
Trzy nadal nie widze bym gdziekolwiek propagował piractwo.

Jakoś tyle czasu temat był na forum i innym moderatorom nie przeszkadzał, aż znalazł się jeden nadgorliwy. Ostrzeżenie bezpodstawne. Nawet złego linka dałeś. Można by rzecz: "dajcie mi człowieka, a znajdę na niego paragraf"

Może tym, że w innym temacie pisałem, że da się (dało?) grać w bf2,bc2 też propaguję piractwo?


Sokar44 napisał(a):
Jakoś nie widzę RAZOR1911 na liście developerów DICE, to o jakim patchu mówisz ?? Z tego co ja wiem, RAZOR raczej wydaje pirackie wersje gry a nie pomaga uczciwym graczom.

Jeżeli nadal uważasz że zostałeś niesprawiedliwie ukarany to proszę pisać w tym temacie. viewtopic.php?f=12&t=19343&start=300


Tutaj kopia mojego ostatniej pmki:

Sokar44 napisał(a):
Jakoś nie widzę RAZOR1911 na liście developerów DICE

A generatory konfigów do bf2 były ? Nie były a jakoś nikt warna nie dostawał.

Sokar44 napisał(a):
to o jakim patchu mówisz

O patchu Razora, dzięki któremu nie musimy używać Origina. Wielu z nas nie chce go używać, w tym ja.

Sokar44 napisał(a):
Z tego co ja wiem, RAZOR raczej wydaje pirackie wersje gry a nie pomaga uczciwym graczom.


Widać za mało wiesz. Skopiowane z releasu RAZORA:

Game Notes
~~~~~~~~~~
As bullets whiz by, walls crumble, and explosions throw you to the ground,
the battlefield feels more alive and interactive than ever before. In
Battlefield 3, players step into the role of the elite U.S. Marines where
they will experience heart-pounding single player missions and competitive
multiplayer actions ranging across diverse locations from around the globe
including Europe, Middle-East and North America.

Notes
~~~~~
Razor1911 doesn't accept and support the online DRM "Origin" from EA.

This release is dedicated to our fans worldwide who bought this game on
legal way and don't want to install the trojan from Electronic Arts to play
online.

Install Notes
~~~~~~~~~~~~~
1. Unpack
2. Copy bf3.exe to your install folder
3. Have fun!

Razor 1911 Greetings
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
EA Trojan - It's in the game...ehm...It was in the game!


Nadal uważam, że zostałem niesprawiedliwie ukarany.


PS: Jak w bf2 modyfikowaliśmy pliki grafiki (po patchu 1,5 nie dało się wrócić z minimalizacji) też nikt nie płakał, a modyfikacja polegała dokładnie na tym samym.

//////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////////

Czy kolega musi być aż tak nadgorliwy? Uważam, że otrzymałem bezpodstawne ostrzeżenie.
Tak samo śmiesznym jest, że kolega sokar mi daje ostrzeżenie, ale jakiemuś kolesiowi co sieje herezje i wyzywa mnie od hołoty bez żadnych wyraźnych przyczyn daje spokój....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 04:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Zgadzam się w kwestii że w/w plik .exe to nie "propagowanie" piractwa. Jego podmiana nielegalnym kopiom nic nie da. Wiec sam warn może został trochę za szybko wystawiony.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 22:32 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Przytaczanie prywatnej korespondencji , niezbyt dobrze świadczy o użytkowniku ...

RAZOR1911 jest znanym crackerem i jego "patche" czy jakiekolwiek modyfikacje gry nie są autoryzowane przez DICE. Jest też twórca niemal wszystkich pirackich wersji Battlefielda. Przypomnę tylko że rezygnacja z ORIGINa w BF3 powoduje że jesteś odcięty od poprawek a co więcej taki user jest narażony na zbanowanie klucza gry.
To co wypisuje w relase RAZOR jest tyle warte co obietnice polityków czyli nic. Moim całkowicie prywatnym zdaniem omijanie ORIGIN-a może przynieść więcej szkody niż pożytku potencjalnemu userowi i dbając renomę forum Battlefield.pl podjąłem taką a nie inną decyzje i stoję na stanowisku że jednak ostrzeżenie zostało nadanie słusznie.
Jednakże podporządkuję się woli adminów.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 23:13 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Sokar44 napisał(a):
Przytaczanie prywatnej korespondencji , niezbyt dobrze świadczy o użytkowniku ...

Łamie pkt 5d regulaminu.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 12:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Sokar44 napisał(a):
Przytaczanie prywatnej korespondencji , niezbyt dobrze świadczy o użytkowniku ...

Tani chwyt.... masz coś do ukrycia? Może czegoś się wstydzisz?

Sokar44 napisał(a):
RAZOR1911 jest znanym crackerem i jego "patche" czy jakiekolwiek modyfikacje gry nie są autoryzowane przez DICE. Jest też twórca niemal wszystkich pirackich wersji Battlefielda.

Tralalallalla. A headshot (kojarzysz te czasy w ogóle?) czitował, potem bez problemu postował na forum, wydał swoje fragmovie, ba! miał być w team poland bf2 i co? I jajco, nikomu to nie przeszkadzało. Mieliście byłego (mam nadzieję) czitera na tacy i każdy siedział jak mysz pod miotłą. Ja daję coś nijak nielegalnego.

Sokar44 napisał(a):
Przypomnę tylko że rezygnacja z ORIGINa w BF3 powoduje że jesteś odcięty od poprawek a co więcej taki user jest narażony na zbanowanie klucza gry.

Wiesz co jest dla mnie najlepsze? Polityk się znalazł.... Chcesz to możesz update'ować bez origina. Wiedziałeś? Nie wiedziałeś. Teza o zbanowaniu klucza również wyssana jest z palca.

Sokar44 napisał(a):
Moim całkowicie prywatnym zdaniem omijanie ORIGIN-a może przynieść więcej szkody niż pożytku potencjalnemu userowi

Znów próbujesz uszczęśliwiać na siłę wiedząc co jest lepsze dla kogo.... Nie chcesz to nie używaj, karze Ci ktoś?

Sokar44 napisał(a):
i dbając renomę forum Battlefield.pl podjąłem taką a nie inną decyzje i stoję na stanowisku że jednak ostrzeżenie zostało nadanie słusznie.


Co ty wygadujesz w ogóle? Jaki związek ma patch z "renomą Battlefield.pl". Nie masz żadnego logicznego argumentu by poprzeć tezę iż propaguję piractwo, ale dalej w to brniesz. Co więcej sam psujesz tę renomę wprowadzając takie niepotrzebne sytuacje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 13:33 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Adasi napisał(a):
Tani chwyt.... masz coś do ukrycia? Może czegoś się wstydzisz?


Łamanie Regulaminu pkt 5g . Nic więcej.

Adasi napisał(a):
Chcesz to możesz update'ować bez origina. Wiedziałeś? Nie wiedziałeś. Teza o zbanowaniu klucza również wyssana jest z palca.


Wiedziałem ale ty nie zrozumiałeś.
Co do tezy o banowaniu klucza. Poczytaj licencję gry. :) w szczególności kawałek że stosowanie nieautoryzowanych poprawek i modyfikacji pliku exe może spowodować zawieszenie konta.
To też wyssałem sobie z palca ??

Adasi napisał(a):
Nie masz żadnego logicznego argumentu by poprzeć tezę iż propaguję piractwo, ale dalej w to brniesz. Co więcej sam psujesz tę renomę wprowadzając takie niepotrzebne sytuacje.


Mądrej głowie dość po słowie. Logiczne i niepodważalne argumenty masz powyżej. Wystarczy przeczytać EULA.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 13:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Sokar44 napisał(a):
Adasi napisał(a):
Tani chwyt.... masz coś do ukrycia? Może czegoś się wstydzisz?


Łamanie Regulaminu pkt 5g . Nic więcej.


Teraz to regulamin tak? :lol:

Sokar44 napisał(a):
Adasi napisał(a):
Chcesz to możesz update'ować bez origina. Wiedziałeś? Nie wiedziałeś. Teza o zbanowaniu klucza również wyssana jest z palca.


Wiedziałem ale ty nie zrozumiałeś.
Co do tezy o banowaniu klucza. Poczytaj licencję gry. :) w szczególności kawałek że stosowanie nieautoryzowanych poprawek i modyfikacji pliku exe może spowodować zawieszenie konta.
To też wyssałem sobie z palca ??


Ta ta ta, nadal jednak stoje przy swoim że w bf2 modyfikowaliśmy pliki a licencja brzmiała zapewne tak samo i co? I nikt pretensji nie miał.

Sokar44 napisał(a):
Adasi napisał(a):
Nie masz żadnego logicznego argumentu by poprzeć tezę iż propaguję piractwo, ale dalej w to brniesz. Co więcej sam psujesz tę renomę wprowadzając takie niepotrzebne sytuacje.


Mądrej głowie dość po słowie. Logiczne i niepodważalne argumenty masz powyżej. Wystarczy przeczytać EULA.


To ja polecam poczytanie encyklopedii i poszukanie hasła "propagować".


Z resztą niech się inni wypowiedzą na ten temat. Wg Ciebie ja jestem piratem :lol: Obrazek

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 17:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Cytuj:
Ta ta ta, nadal jednak stoje przy swoim że w bf2 modyfikowaliśmy pliki a licencja brzmiała zapewne tak samo i co? I nikt pretensji nie miał.


Z tym się zgodzę, jeśli już mamy zabraniać tego typu praktyki to trzeba wprowadzić do regulaminu informację o tym.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 lis 2011, 01:58 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Adasi napisał(a):
To ja polecam poczytanie encyklopedii i poszukanie hasła "propagować".


A ja polecam zaznajomić się ze słownikiem ortograficznym, paragraf "kiedy piszemy >>każe<<, a kiedy >>karze<<", herp derp. Na tym portalu od lat (jeśli nie od zawsze) jest zakaz postowania prywatnych rozmów, więc nie wiem po co się jeszcze rzucasz i sadzisz jakieś teksty "co, wstydzisz się?". Co do całego patcha/cracka to myślę, że warna nie powinno być, niech link zostanie, byleby było wielkimi literami "robisz to na własną odpowiedzialność". Osobiście nigdy nie wpakowałbym niczego do oryginalnej gry sieciowej sygnowanej napisem "RAZOR" :P Nie dziwię się Sokarowi takiej decyzji, nie miałem pojęcia, że RAZOR zajmuje się robieniem czegokolwiek innego niż cracków do pirackich wersji gier.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 338 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 18, 19, 20, 21, 22, 23  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL