Teraz jest 16 kwi 2024, 09:57

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 sie 2007, 01:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 16:18
Posty: 519
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Z góry przepraszam, za to, że zakładam taki temat, ale kultura niektórych użytkowników na tym forum przekracza ogólno-pojęte normy... Niejaki FoQs napisałem do mnie takiego PRV'a:

Cytuj:
I co Ty **** nic nie wiedzący o życiu masz do powiedzenia w sprawie muzyki która dotyczy prawdziwego życia... Więc w dupę sobie wsadz te jebnięte texty.

Pamietaj nie jestes anonimowy. Zobaczymy jakiego masz dostawce, a potem jakoś do ciebie dojdziemy pedale...Nawet Neostrada Ci nie pomoże...
Szykuj ryj, bo będziesz o miał porządnie obitego...
Jest w internecie taka lista "wrogowie hh"...Jeśli się na niej znajdziesz to już masz w Polsce przejebane życie zasrańcu...A znajdziesz się szybko


Nie wiem dlaczego go napisał, ani jaki był jego cel...

P.S. Jeśli ten temat narusza zasady tego forum, proszę o przeniesienie go gdzie indziej, lub skasowanie go. Jednakże użytkownicy wysyłający tego typu wiadomości powinni być usuwani z tego forum.

_________________
BF2 veteran


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 01:57 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
ZAL !! i on do mnie waty tez miał lama :) . :lol: Banana mu Banana !

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 03:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Przenoszę do działu odpowiedniego. Rozumie że priv poszedł przez battlefield.pl? Thom@s to chyba może sprawdzić. A że jest IP nadawcy wiadomości, treść wiadomości, jego dane itd. to bym się nie bawił, bo to groźby karalne i jako takie podlegają obowiązkowi zgłoszenia do organów ściagania. I tyle.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 07:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 paź 2005, 11:35
Posty: 219
Lokalizacja: Białystok
Strach sie bać jeje normalnie strach sie bać !


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 09:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 lis 2006, 16:18
Posty: 519
Lokalizacja: Warszawa - Rembertów
Wiem, że taki groźby podchodzą pod KK, ale nie mam ochoty wozić się po sądach, zwłaszcza, że każdy wie jakie są wyroki w takich sprawach... Wiadomość oczywiście została wysłana na prv na battlefield.pl

_________________
BF2 veteran


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 10:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 sty 2006, 10:32
Posty: 441
Lokalizacja: prawie Olsztyn
Bana mu, z takimi trzeba krótko - miał dwa ostrzeżenia, widać że dalej kozaczył (groźba karalna - choć mało realna) to skończyć jego przygodę z bf.pl
Parlamenta mu :wink:

_________________
Obrazek
Free Image Hosting [xs.to]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 10:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2007, 13:07
Posty: 41
TylerPL nie wiem czy wiesz ale ja do Ciebie podeszłem "kulturalnie". To to piszesz w internecie na temat hip-hopu obiło się szerokim echem. Moja wiadomość była tylko przekazaniem tego co było napisane "tam" gdzie zadarłeś po raz pierwszy... A Ty jak mały bojący kurczaczek od razu poskarżyłeś się jak to ludzie Cię obrażają... Nieładnie.

TylerPL zauważ, że TY też odpowiadasz za swoje słowa!! Zreszą jest inna osoba z tego forum...ONA Ci nie popuści :shock: Ja tam debilów ruszać nie zamierzam, bo spuszczą kota i będzie jatka... :lol:

Co do tematu: Jak zwykle głos zabierają Ci którzy są obeznani w temacie...CzłowiekDemolka2, Blizzard(aka Śnieg)...

Kod:
A ja otwarcie mówię: Nie lubię HH. Dla mnie to kijowa muzyka. Jestem ciekawy np. co robi publika na koncercie HH. Stoi i się gapi. Laughing


Pokazuje FU do takich jak Ty :lol: :lol: A co robi publika na koncercie Rockowym :lol: Stoi i trzęsie włosami we wszystkie strony świata


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 27 sie 2007, 11:54 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
eee... nie spamować tu trole jedne, bo to nie temat o hop hipie ;) i innych takich...

FoQs, odpowiadając na Twojego ostatniego priva do mnie - patrz, teraz przykozaczę bardziej = ban.

Zamykam.

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 8 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL