Teraz jest 24 kwi 2024, 03:07

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 paź 2007, 22:50 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Nie wiem, dlaczego mój post zniknął. Myślę, że jest to znaczne nadużycie praw jakimi dysponuje artih, gdyż usunął ten post w celu obrony własnej osoby przed słowami, co by tu nie mówić, konstruktywnej krytyki. Otóż, ot co się stało z moim postem: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... 837#391837. Post ten znajdował się między postem ww. artiha i Bakera.

Post ten w żadnym calu nie naruszał regulaminu.
Żałosny jesteś (skierowane jest to w kierunku artiha ofc).

Temat: http://forum.battlefield.pl/viewtopic.p ... 8&start=30

Czekam na słowa wyjaśnień.

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 8 paź 2007, 23:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2004, 01:19
Posty: 179
Lokalizacja: Warszawa
co do Aritha to dolaczam sie do skarg.
po slawnym lanie bf2 bf2142 (czerwiec 2007)usunal jeden z moich komentarzy ktory posiadal wlasnie konstruktywna krytyke. nic w nim nie bylo co mialo by lamac regulamin. poprostu napisalem krotka opinie na temat wypowiedzi jednego pana ;)

_________________
http://vimeo.com/2254130 <= GENIUSZ GENIUUUSZ!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 07:41 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 sty 2004, 15:43
Posty: 1142
Lokalizacja: Warszawa
Szczerze mowiac nie czytalem tego postu, ale uwazam ze co najmniej 3/4 powinno zostac usunietych... wiec jeden to i tak niezly wynik <-P

_________________
"We Polish Airmen
Gave our souls to God,
Our bodies to the British soil
But our hearts only to Poland.
1939-1945
For your freedom and ours"


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 12:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lis 2006, 01:17
Posty: 102
Vottar chciałbym napisać to małe sprostowanie odnośnie twoich bezpodstawnych oskarżeń pod moim adresem. Otóż gdybyś chciał wiedzieć to nie ja popełniałem tk biegnąc do samolotu tylko Ceglak który w tym czasie nosił "erke" SPQR-u. Kiedy ja przechodziłem przez okres rekrutacyjny Strzelec miał egzaminy i miał przerwę w graniu. W dodatku byłem testowany pod specjalizacje czołgisty a samolotów wogóle się nie tykałem bo latać po prostu nie potrafiłem. No ale to przecież łatwo się pomylić prawda? Człowiek najczęściej popełnia błędy na szczegółach "c" z przodu oraz ostatnia literka która brzmi jak "k" sprawiają mylne wrażenie. :o Ale rozumiem że nie obchodzi cię prawda. Swoje oskarżenia napisałeś tylko dlatego że chciałeś się posparować z kimś na forum, tak jak to chciałeś zrobić w temacie o PL4FC. A sądząc że skoro nie robie szumu na serwerach i forach to nie bedziesz miał problemów aby pokazać jaki to jesteś wygadany. Pisząc swoją uwagę że topic założony przeze mnie jest bez sensu (odp dlaczego go założyłem miałeś w pierwszym zdaniu w pierwszym poście) zaczęłeś udzielać sie bez powodu (Grandi jest chyba na tyle rozumny że sam potrafi sie wysłowić i wytłumaczyć) tworząc dodatkowy flame. A sądząc że skoro nie robie szumu na serwerach i forach to nie bedziesz miał problemów aby pokazać swoją błyskotliwość. Ja nie miałem zamiaru wdawać się z tobą z boje jednak twoja cyniczna postawa skłoniła mnie do tego. ALe skoro temat o enigmie został juz uznany za wyczerpany to i ja kończe go i tym samym jest to mój ostatni post w tej sprawie.
Na zakończenie komentując twoje kolejne oskarżenia tym razem w kierunku Artiha. Jak już mówiłem jesteś zwykłą, nic nie znaczącą płotką (powiedzmy sobie szczerze: nie jesteś żadnym autorytetem a na tym forum podlegasz takim samym prawom co zwykły użytkownik) i to nie ty bedziesz oceniał czy post zawiera jedynie "konstruktywną krytyke" czy jest to kolejna cegiełka w piramidzie flame'u.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 lis 2005, 20:28
Posty: 464
Lokalizacja: Jastrzębie Zdrój
Croolic napisał(a):
Jak już mówiłem jesteś zwykłą, nic nie znaczącą płotką


Okresleniem do tego co napisales w tej chwili jest tylko 1 slowo. Wywyzszanie sie. A powiedz mi czy Ty uwazasz sie za kogos kto nie jest "plotka"? Nie zebym Cie teraz atakowal ale nie podoba mi sie troche twoj lekcewazacy ton wobec mojego gracza. :?
A teraz wracajac do tematu. Nie zebym narzekal ale moje uwagi wobec moderatora Artiha tez byly usuwane. Czasami odnosze wrazenie ze wykozystuje on swoja moderke do wlasnych celow. Pewnie zaraz uslysze ze mam wlasne spostrzezenia zachowac dla siebie......

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 14:32 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2006, 17:03
Posty: 275
Lokalizacja: Szczecin
Nie mogę się z Tobą zgodzić Croolic. W gwoli wyjaśnienia, nie pomyliłem Ciebie z Ceglakiem, zaufaj mi, jak mówiłem do Ciebie bezpośrednio nic nie mam, ale sposób w jaki przestawiłeś to co chciałeś powiedzieć uważam za naganny, ale do rzeczy...
Jeżeli nawet uważasz mnie za płotkę, zwykłego użytkownika, to chciałbym mieć te same prawo co on, byłoby wszystko w porządku..

_________________________________________________

Następny mój post został usunięty.
Dowód:
http://img510.imageshack.us/img510/2239/loldy7.jpg

W pewnym sensie jest to swojaka recydywa, gdyż każda wypowiedź artiha skierowana przeciwko mojemu klanowi - Team Exavs, mająca na celu go ośmieszyć, skompromitować w sposób pozbawiony JAKIEGOKOLWIEK szacunku i manier jest odpowiednio przeze mnie kontrowana, jednak ŻADEN z tych postów nie istnieje do dzisiaj, dlaczego? artih nadużywa swoich praw aby chronić, za przeproszeniem, własną dupę. Istniało już ponad pięć takich tematów, w których artih kasował posty, co doprowadzało do tego, że w konsekwencji, dla kogoś kto tamtych postów nie widział do samo-ośmieszenia z mojej strony, co miejsca by mieć nie mogło, gdyby posty te nie byłyby usunięte.

Lecz, jak mniemam obsługa nic z tym nie pocznie, bo dlaczego mieliby karać swojego kolegę?!...

_________________
Obrazek
Stań się obywatelem ePolski, dołącz do walczących Polaków!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 14:59 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 lut 2004, 18:16
Posty: 3389
Lokalizacja: Kraków
Zobaczę jeszcze jeden wasz post tutaj to też zacznę usuwać. To jest forum obsługi a nie część piaskownicy. Można złożyć skargę, ale nie prowadźcie dyskusji między sobą. Pojawi się Tom@s, odpowie. Do tego czasu dajcie sobie może na wstrzymanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 20:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Votar, Viczi, Vihi czy jak Ci tam ... dobrze, że zamieszczasz screena z usuniętym przezemnie spamem ...
Zapewniam, że kolejne Twoje wycieczki osobiste wobec każdego użytkownika tego forum w stylu widocznym na screenie (te wobec mnie akurat) będą usuwane.

I nie wołaj tu proszę kolejnych swoich kolegów popleczników w stylu Fanga bo to nie zmieni faktu kim jesteś i jak Cię widzą na tym forum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 9 paź 2007, 21:08 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
nie chce mi się zagłębiać w temat, bo nie widzę zbytnio sensu i powodów, dla których miałbym to zrobić (tym bardziej, że nie mam czasu ostatnio na zajmowanie się forum)... pozostawiam decyzję, pozostałemu gronu moderatorów, a Artiha proszę, żeby nie moderował tematu, w którym się bierze czynny udział w dyskusji...

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, 22:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 paź 2007, 19:37
Posty: 180
Lokalizacja: Radom
Użytkownikiem na forum jestem nowym, ale czytam to forum od bardzo dawna i przyłączam sie do skargi Vottara. Uważam, że Artih za bardzo wykorzystuje swoje prawa do własnych celów.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 11 paź 2007, 23:06 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lip 2004, 13:15
Posty: 2433
Lokalizacja: Bydgoszcz
Bochenende napisał(a):
... że Artih za bardzo wykorzystuje swoje prawa do własnych celów.


Zapomniałeś dopisać:

"... bo mnie "jeździ" na serwach BF1942 jak chce i mimo, że nie miałem z nim styczności na forum to i tak jest be i go nie lubię".

:lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 11 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL