Teraz jest 25 kwi 2024, 01:49

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 2 lis 2007, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Witam mam pytanie czy w ogóle którykolwiek z Redaktorów ( Newsmanow ) z "sekcji " BF2 interesuje się tym tematem ?. BF2 jeszcze nie zginął i ma się nawet dobrze wystartował OC Infantry jak i Conquest a Tu został opisany jeden mecz który był w HSTV. Może by ktoś w końcu zobaczył na stronę http://www.clanbase.com sprawdził co tam się dzieję ponieważ polskie klany radzą sobie całkiem nieźle w tegorocznej rozgrywce. O BF42 newsy pojawiają się co chwile a Co? BF2 nie żyje ?. Prosił bym o częstsze interesowanie się BF2 i pisanie cokolwiek na jego temat opisy meczy itp. ponieważ większość odwiedzających ten portal interesuje sie BF2. Dziękuję.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2007, 12:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Namiary na Tom@sa znajdziesz bez problemu. Od niego najprosciej dostac dostep do panelu newsow, a co za tym idzie mozliwosc pisania newsow. No chyba, ze chciales sobie tylko pomarudzic...
O BF1942 newsy pojawiaja sie co chwile, bo znalazla sie osoba, ktora ma czas i ochote troche popisac (z reszta ja newsmanem zostalem marudzac Tom@sowi, ze nikt nic o 1942 nie pisze :mrgreen: ). Nie mam pojecia czemu jest malo newsow o 2 (zupelnie nie moja piaskownica). Wiem, jak ten problem w prosty sposob rozwiazac (patrz pierwsze 2 zdania). Wzglednie mozna tez "prawie gotowego" newsa podeslac komus z redakcji o kim wiecie, ze pisuje jeszcze. ("prawie gotowego", bo ja na przyklad nie orientuje sie w ogole w tym co dzieje sie w 2/2142, moge zatem tylko umiescic to co mi ktos podesle, poprawiajac linki na kod html itp)

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2007, 15:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2006, 19:42
Posty: 645
O Roba,też chciałem poruszyć ten temat.Ale mi z kolei chodzi o mody do bf2.Jakby spojrzeć na archiwum newsów to co chwila były jakieś o fh2,opk czy poe2.Teraz nic,przydało by sie od czasu-do czasu walnąć jakiegoś dużego newsa z opisem tych najpopularniejszych modów które z czasem są coraz lepsze i mają coraz większe grono fanów.Pomijam już 2142,który chyba umarł(?!).Mam nadzieje ze bf.pl nie umrze :wink:




Edit: O kurde,wreszcie coś ruszyło :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2007, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
MATiASSek napisał(a):
O Roba,też chciałem poruszyć ten temat.Ale mi z kolei chodzi o mody do bf2.Jakby spojrzeć na archiwum newsów to co chwila były jakieś o fh2,opk czy poe2.Teraz nic,przydało by sie od czasu-do czasu walnąć jakiegoś dużego newsa z opisem tych najpopularniejszych modów które z czasem są coraz lepsze i mają coraz większe grono fanów.
:wink:


nie mówiąc o tym że mody przedłużają "żywotność" BF2 :wink:

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2007, 18:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Carnophage[PL] napisał(a):
Namiary na Tom@sa znajdziesz bez problemu. Od niego najprosciej dostac dostep do panelu newsow, a co za tym idzie mozliwosc pisania newsow. No chyba, ze chciales sobie tylko pomarudzic...

He? Czyli mam prosić o adminke zeby newsy o moim jak i innych teamach były na głównej? Jakby to wyglądało gdyby zostało napisane "swietna gra SOF'u tralalala" a w podpisie, autor Adasi :lol:
Nie wiem czemu tak zaniedbaliście BF2 który zyje i ma sie dobrze. Jeśli tego nie robicie dla nas to róbcie chociaz dla siebie bo im wiecej newsów tym wiecej ludzi chetniej wchodzi na strone.

Co do zginięcia 2142, jak mógł zginąć jak tak naprawde nigdy sie nie narodził ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2007, 20:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2005, 01:29
Posty: 670
Lokalizacja: Rzeszów
Tak musisz wejść na adminke i łaskawie napisać newsa o swoim meczu. Żenada.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2007, 21:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 wrz 2005, 16:27
Posty: 1127
Adasi napisał(a):
Nie wiem czemu tak zaniedbaliście BF2 który zyje i ma sie dobrze. Jeśli tego nie robicie dla nas to róbcie chociaz dla siebie bo im wiecej newsów tym wiecej ludzi chetniej wchodzi na strone.

jak by z tego jakieś zyski były....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 3 lis 2007, 21:27 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Roba_PL napisał(a):
Tak musisz wejść na adminke i łaskawie napisać newsa o swoim meczu. Żenada.

Przeczytales chociaz mojego posta? Nie napisze o twoim meczu bo nie interesuja mnie bf 2 i 2142, tylko dlatego. Moja dzialka jest 1942 i o tym pisze.
Jesli widzicie, ze brakuje newsow/newsmana od 2 czy 2142 to rozwiazanie jest zasadniczo jedno - poszukac kandydata/wziac sie samemu za to. Ale lepiej plakac na forum...

Adasi napisał(a):
He? Czyli mam prosić o adminke zeby newsy o moim jak i innych teamach były na głównej? Jakby to wyglądało gdyby zostało napisane "swietna gra SOF'u tralalala" a w podpisie, autor Adasi Laughing
Nie wiem czemu tak zaniedbaliście BF2 który zyje i ma sie dobrze. Jeśli tego nie robicie dla nas to róbcie chociaz dla siebie bo im wiecej newsów tym wiecej ludzi chetniej wchodzi na strone.

Widocznie osoby, ktore zajmuja sie 2 nie maja juz mozliwosci/czasu pisac o nim takj czesto. Swoja droga, nie pamietam redaktora nie nalezacego do jakiegos klanu. Nie przypominam sobie rowniez, zeby problem stanowilo to, ze ktos pisze o swoim klanie.
Problem od pewnego czasu jest jeden. Starzy redaktorzy z im znanych powodow pisza mniej newsow, a nowych brak bo przeciez latwiej wymyslac wymowki na forum niz sie za to wziac.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2007, 03:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
Exil napisał(a):
Adasi napisał(a):
Nie wiem czemu tak zaniedbaliście BF2 który zyje i ma sie dobrze. Jeśli tego nie robicie dla nas to róbcie chociaz dla siebie bo im wiecej newsów tym wiecej ludzi chetniej wchodzi na strone.

jak by z tego jakieś zyski były....

Jedyny zysk to satysfakcja ze duzo ludzi czyta to co napisales czy tez podskoczenie oglądalności strony. Sam kiedyś byłem newsmanem w bardzo popularnym serwisie komputerowym i kupe newsów w swoim życiu napisałem, jednak zawsze starałem sie wywiązywać z powierzonego mi zadania. My nie mamy do nikogo pretensji, po prostu jestesmy ciekawi czemu jest jak jest.
Wiadomo ze zawsze redaktor jest w jakimś klanie, ale to troche dziwne zebym w bf2 pisał prawie tylko o SOFie kiedy sam w nim jestem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2007, 09:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
nie przesadzaj ze skrupulami tylko pisz
sa chyba jeszcze jakies teamy co graja w bf2 to o nich tez mozesz wspomniec :)


przydalo by sie o bf2142 tez, kiepsko u mnie z czasem ale moge co jakis czas cos napisac w tym temacie

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2007, 11:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 cze 2004, 14:20
Posty: 2712
Lokalizacja: Ostrófek
Zawsze mozecie sami napisac newsa a ktorys z redaktorow go tylko wklei. Przeciez to nie problem.

_________________
Wszyscy nie moga byc normalni bo świat byłby nudny :wink:
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2007, 12:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2006, 10:28
Posty: 1190
Lokalizacja: Warszawa
w sumie no tak :)

_________________
Don't fear the reaper :]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 4 lis 2007, 13:08 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 maja 2004, 20:41
Posty: 2219
Lokalizacja: Warszawa Praga
Póki jeszcze tu zaglądam, to mogę komuś dać uprawnienia do pisania... powiedzcie tylko komu :P

_________________
43RIDE Magazyn Rowerowy


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 gru 2007, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
co jest za spanie!!!http://www.bgfmod.com/ już mi tu wklejać njusa na głównej 8)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL