Teraz jest 19 kwi 2024, 21:50

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 6 sty 2009, 00:50 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 sie 2006, 11:40
Posty: 1026
Lokalizacja: no route to host...
Bo zostal wznowiony nie ten watek co trzeba. Posty sa juz na swoim miejscu, ale uprzedzam, ze "wymiana uprzejmosci" skonczy sie szybko i bezbolesnie.

_________________
ObrazekObrazek
Carno's blog - my part of the web


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2009, 21:19 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
dlaczego skasowaliście poradnik Zimnego15... miał już tyle lat, moglibyście go zostawić z sentymentu...


:lol:

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lut 2009, 11:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 paź 2005, 20:54
Posty: 1567
Lokalizacja: Łódź
Kiedy użytkownik SalatarV7 dostanie bana? xD Nie zeby cos do niego mial ale zakladniae codziennie ok 3 tematow z durnymi pytaniami jest wystarczajacym powodem ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2009, 21:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
Witam mam pytanie do adminów lub osób odpowiedzialnych za forum z jakiego powdou ten temat został zablokowany CLICK


powód podany przez moda
Cytuj:
Ja temat zamykam, Wujek posprząta a każdemu kto w tym uczestniczył dam w prezencie 2 ostrzeżenia(3 to ban w gwoli ścisłości). Pytanie jest owszem banalne ale odeślijcie tam gdzie trzeba a nie wstawiacie obrazki i offtopujecie
.

przecież to jest temat ogólny o PR a od tematu odbiegło co najwyżej 2 osoby a tu moderator zamyka cały temat właśnie z powodu odbiegania od dyskusji, przecież mógł spokojnie wysłać im PW lub nawet skasować ich posty. Takie zachowanie moderatora pokazuje tylko jego nastawienie do osób grających w project reality w PL i osób udzielających się na tym forum a i Jego ciągłe straszenie banami to też już się stało nie smaczne
naprawde mam nadzieje że zwrócice na tą sprawę uwagę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2009, 21:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
migacz napisał(a):
Witam mam pytanie do adminów lub osób odpowiedzialnych za forum z jakiego powdou ten temat został zablokowany CLICK


powód podany przez moda
Cytuj:
Ja temat zamykam, Wujek posprząta a każdemu kto w tym uczestniczył dam w prezencie 2 ostrzeżenia(3 to ban w gwoli ścisłości). Pytanie jest owszem banalne ale odeślijcie tam gdzie trzeba a nie wstawiacie obrazki i offtopujecie
.

przecież to jest temat ogólny o PR a od tematu odbiegło co najwyżej 2 osoby a tu moderator zamyka cały temat właśnie z powodu odbiegania od dyskusji, przecież mógł spokojnie wysłać im PW lub nawet skasować ich posty. Takie zachowanie moderatora pokazuje tylko jego nastawienie do osób grających w project reality w PL i osób udzielających się na tym forum a i Jego ciągłe straszenie banami to też już się stało nie smaczne
naprawde mam nadzieje że zwrócice na tą sprawę uwagę.


Odpowiedź:

Po pierwsze: 'Forum Battlefield.pl nie jest miejscem gdzie można zawsze i wszędzie powiedzieć co się chce, NIE MA WOLNOŚCI SŁOWA!!'
Po drugie: Wujek miał wyznaczyć kogoś kto będzie tam sprzątał - nie zrobił tego.
Po trzecie: moje nastawienie do osób grających w PR jest bardzo pozytywne, jakbyś był dłużej na forum to byś wiedział, że swojego czasu dość aktywnie działałem w PR

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2009, 22:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
i co z tego powodu zablokowałeś najbardziej aktywny temat na forum PR, piszesz że kiedyś angażowałeś się w życie PR w PL teraz jedynym twoim zaangażowaniem w scenę jest próba sabotażu tego moda poprzez blokowanie wypowiedzi użytkowników, grożenie banami i innymi dostępnymi ci metodami jako moderator. Cenie twoja funkcję na bf.pl i zaangażowanie na forum za to cie szanuje ale proszę cię opamiętaj się i nie zachowuj się jak 13 latek który otrzymał jakąś tam władzę na tym forum. Powód zamknięcia przez ciebie tematu lub warny dla użytkowników są śmieszne i wyjęte z palca, a cała sprawa wygląda tak jak byś chciał pokazać ko tu rządzi. Piszesz że jesteś przyjacielem naprawdę tego nie widać jedynie co pokazujesz to niechęć do grupy udzielającej się w tematach PR na tym forum o czym świadczą twoje groźby, a słów "NIE MA WOLNOŚCI SŁOWA!!" myśle że nie muszę komentować bo ani trochę nie są one śmieszne po prostu żal człowieku jeśli masz takie podejście do całej sprawy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2009, 22:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Jedyne co to staram się aby w każdym dziale był porządek. I będę stosował w tym celu wszelakie metody. Cytat dotyczący wolności słowa jest cytatem z regulaminu forum, na który się zgadzasz jeżeli się na forum udzielasz. Jeżeli Ci on nie pasuje, droga wolna nikogo nie trzymamy tu na siłę. Natomiast z przykrością stwierdzam, że poziom na podforum PR spadł znacznie, zresztą nie tylko ja to zauważyłem. Z mojej strony koniec tematu, nazwij to jak chcesz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 mar 2009, 23:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 maja 2008, 14:58
Posty: 211
dzięki za ponowne otwarcie tematu i posprzątanie w nim  Mam nadzieje że zmienisz choć trochę nastawienie do co poniektórych osób na forum PR. Na koniec chę ci powiedzieć że szanuje to co robisz ale zachowuj też jakis dystans do osób i sytuacji na forum PR co do nowych osób w PR to wszyscy wiedzą że od wersji 0.8 pojawiło ich się najwięcej i normalna gra na publicu już nie ma tego czegoś co w 0.7 ale to juz dyskusja nie na ten dział. Jeszcze raz thx za wszystko i mam nadzieje że nie masz mi za złe całej tej sprawy, ale już nie mogłem patrzeć na to z boku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2009, 00:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 cze 2006, 18:08
Posty: 3819
Lokalizacja: Ozorków
Uapa napisał(a):
Natomiast z przykrością stwierdzam, że poziom na podforum PR spadł znacznie, zresztą nie tylko ja to zauważyłem.


Zgadzam się, niestety. I nie jest to spowodowane nowymi członkami społeczności ale pamiętnym meczem Polish Community z GCA, a raczej dość niezrozumiałymi dla mnie (i z pewnością nie tylko) konflikty mu towarzyszące. Jednakże zamknięcie tematu na amen byłoby lekką przesadą, lepiej ukarać winnych i posprzątać po nich niż karać tych którzy się w ten konflikt nie angażowali i to właśnie zrobiłeś.

_________________
http://www.arma2coop.pl/
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 mar 2009, 12:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 mar 2003, 14:02
Posty: 827
Lokalizacja: Oleśnica
Ogólnie przez te X lat poziom wypowiedzi na całym forum jednak trochę spadł. Na pod forum PR było jeszcze dobrze do niedawna ale niestety kłótnie i to miejsce dotknęły, dlatego popieram działanie Moderatorów...
Co do sprawy Polish Community vs GCA to już sprawa mam nadzieje zakończona. Choć należę do GCA to czuję się z PC mocno związany dlatego wyjątkowo paskudnie to dla mnie wyglądało i dlatego tym bardziej proszę Moderatorów o częste zaglądanie na nasze PR'owe podforum :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 kwi 2009, 12:21 
Offline

Dołączył(a): 8 mar 2007, 21:27
Posty: 374
Prosiłbym o odblokowanie mojego tematu w dziale BF2(Frag Movie),ponieważ chciałbym dodać link do działającego streamingu.;)

_________________
TrzytlenekKota


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 26 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL