Teraz jest 26 kwi 2024, 02:37

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: moderatorzy
PostNapisane: 9 kwi 2010, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
Witam
Mam male "ale" co do pracy moderatorow w dziale bc2
Otoz taki jeden jegomosci daje ostrzezenia nawet nie wyjasniajac o co dokladnie chodzi...
Wyzywanie od trolli jest bardzo latwe jesli sie jest moderatorem :)nie rozumiem jego zachowania i prosze redakcje Battlefielda.pl
o lekkie poskromienie jego zanim wprowadzi totalny terror :) Od 3 dni boje sie juz cokolwiek napisac bo nie wiem czy znowu nie dostane bezsensownego i nie do konca slusznego ostrzezenia a z czasem moze i bana
dziekuje

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 9 kwi 2010, 14:25 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Chyba nie myślisz, że będę robił screenshota każdemu Twojemu postowi, który nie jest na temat ?

W informacji o ostrzeżeniu napisałem powód przyznania:

Cytuj:
Użytkownik otrzymał następujące ostrzeżenie
» post nic nie wznoszacy do tematu...


Napisałeś posta w dziale problemy który nic nie wznosił do tematu. Myślisz, że ktoś kto ma problem chce przekopywać tematy w których jest dużo bezsensownych odpowiedzi ? W dziale ogólne często przymykam oko, co innego w dziale problemy...

nie odpisuję na PW bo nie mam czasu...trzeba pisać na temat i tyle.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 9 kwi 2010, 19:50 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
...no nie przesadzaj ze od czasu do czasu nie mozna wtracic czegos na luzie to zadna tragedia a z tego co wiem to stresujesz sie tylko Ty ..moglbys sie troche wyluzowac chlopie
i bycie moderatorem nie oznacza ze mozesz robic co chcesz powinienes uszanowac tez to co mysla inni a uwagi o trollach zachowaj dla siebie bo nawet nie wypada....
taki maly terror wprowadzasz,ze sie czlowiek boi czegos napisac

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 9 kwi 2010, 20:18 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Cytuj:
1. Na forum Battlefield bez skrupułów i ostrzeżenia usuwane i blokowane są wątki oraz posty rażąco naruszające etykietę, a w szczególności wątki i posty:

a) niemające związku z działem, w którym zostały utworzone
b) odnoszące się na temat już wcześniej poruszany w innym dziale niniejszego forum
c) wątki i posty utworzone bez najmniejszego sensu

1. Pisz na temat.
3. Liczy się jakość postów, a nie ich ilość.
6. Odpowiadając na cudze posty zachowuj wszelkie zasady kultury. Nie masz nic konkretnego do powiedzenia lepiej nic nie pisz.


Terror powiadasz ? Czyli tak nazywasz przestrzeganie regulaminu przez moderatora, to jak nazwać Twój spam ?


p.s. jestem bardzo wyloozowany (inaczej bym nie poświęcał tyle czasu i chęci różnym osobom tutaj na forum :) ).

Cytuj:
bycie moderatorem nie oznacza ze mozesz robic co chcesz powinienes uszanowac tez to co mysla inni a uwagi o trollach zachowaj dla siebie bo nawet nie wypada....


ale ja przecież mistrzu nie robię co chcę, ja w przeciwieństwie do Ciebie stosuję się do regulaminu i nie syfię tematów o problemach jakimiś bzdetami

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 00:09 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
6. Odpowiadając na cudze posty zachowuj wszelkie zasady kultury. Nie masz nic konkretnego do powiedzenia lepiej nic nie pisz.

to czemu piszesz ze zamykasz temat bo zrobil sie wysyp trolli?kogo tak nazywasz mnie?innych forumowiczow mistrzu?
tak sie stosujesz do regulaminu ktory tak Ci latwo cytowac?
i to co dla Ciebie jest bzdetem dla wielu innych jest zwykla rozmowa na forum i forma rozrywki ktora Ty nieraz naprawde niepotrzebnie uprzykrzasz rozumiem ,ze taka jest tu Twoja rola ale popatrz na to czasem z 2 strony.
Zreszta to juz jest niepotrzebna polemika na przyszlosc prosilbym Cie przynajmniej zebys wyslal mi info w ktory temat tak podobno zasmiecam
bylo by to pomocne na przyszlosc.
Szanuj innych to nie bedzie takich tematow.
pozdrawiam

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 01:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Tak jak pisałem, nie odpisuję na PW bo nie mam czasu. Zawsze w powiadomieniu o ostrzeżeniu podaję powód, nie umiem prościej wytłumaczyć że Twój post był nie na temat.

Jak widać, nie chcesz się przyznać do błędu, prawda boli. Chcesz się odwołać to pisz do kogoś z moderacji/lub ktoś to przeczyta i zdecyduje.


Ciebie nie nazwałem trollem, więc weź skończ pisać takie herezje i szukać dziury w całym (to określenie było używane wcześniej na forum (dużo przed Tobą) z powodzeniem i nikt się o to nie pluł...).

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 12:19 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
Piospi napisał(a):
Chcesz się odwołać to pisz do kogoś z moderacji/lub ktoś to przeczyta i zdecyduje.

wlasnie to robie tylko ,ze oprocz Ciebie i mnie nikt inny sie nie wypowiada.
I tak samo nie chcesz przyznac sie do winy bo tak samo zlamales regulamin ktorego tak podobno mocno przestrzegasz.
Jak sam napisales prawda boli i nie mozesz pojac jak ktos moze miec zastrzezenia do Twojej pracy;)
Nie chce mi sie bezsensownie tu dalej prowadzic polemike na ten temat wiec czekam az sie wypowie ktos inny.
pzdr

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 12:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Niestety w bazie danych nie ma treści posta, za którego dostałeś ostrzeżenie więc ciężko jest mi coś powiedzieć na ten temat. Ostrzeżenia są automatycznie usuwane po 3 miesiącach.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 12:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
To ja sie wypowiem, moje zdanie znacie, a jak nie znacie to sie domyslacie.
2 ostatnie osty mialem za to samo, za napisanie posta nie na temat, mimo iz ten 2 byl uzasadniony tym, ze Piospiemu nie chcialo sie kasowac posta.
Zamiast pisac nie na temat, radze Ci napisac PW.
Co do tego moderatora, owszem. - Piospi wie, ze go nie lubimy, jak widac lezy mu to i dalej wykonuje swoj job.
Jest surowy, schodz mu z drogi.
Glupio sie to pisze wiedzac, ze zaraz to przeczyta :lol: Ale coz, forum to forum.
Ryzykuje banem ?
Odpusc i poczekaj te 3 miechy na wygasniecie ostrzezenia i pilnuj sie :D

@Uapa, kto wie..

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Ostatnio edytowano 10 kwi 2010, 12:38 przez Eleanor, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 12:37 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Banem nie ryzykujesz :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 16:19 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
pilnuje sie jak moge tak ze nieraz czytam 2 razy to co napisalem zeby nie podpasc :D albo wogole wole zrezygnowac z wypowiedzi
bo jak ktos chce powod znalesc zawsze znajdzie :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 22:57 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 mar 2005, 18:24
Posty: 1108
Ja wstawię się za Piospi chłopak zapierdziela jak szalony na forum i chwała mu za to. Osobiście przeglądając te żenujące tematy z działów Bad Company 2 aż odechciewa się ich czytania, wiec nie dziwie się Piospiemu że jest lekko tym wszystkim zmęczony. Rompersstompers-pol dostałeś ostrzeżenie więc teraz już raczej żaden z moderatorów nie będzie miał do Ciebie zastrzeżeń, bo miejmy nadzieje że w tematach dość niskiej kultury nie będziesz już zabierał nie potrzebnie głosu, a o to właśnie chodziło w ostrzeżeniu. ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: moderatorzy
PostNapisane: 10 kwi 2010, 23:10 
Offline

Dołączył(a): 16 wrz 2007, 14:01
Posty: 153
Lokalizacja: Exeter
dobra nie ciagnijmy tego dluzej :)
zyjmy i dajmy zyc , zamykac i do kosza

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 13 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL