Teraz jest 18 kwi 2024, 13:10

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
 Tytuł: Ban
PostNapisane: 19 maja 2010, 17:29 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2010, 17:03
Posty: 2
Witam,
Chciałem na początku powiedzieć, że... *haha* no nie mogę. Dostałem bana, (chyba?)za to, że ściągnąłem sobie BC2 jakiś czas po premierze - a nie kupiłem. Bo nie wiedziałem jak będzie chodziło, mój sprzęt to jedna wielka niewiadoma, więc wole być pewnym kupna czegoś. Później jakoś się wciągnąłem i przeszedłem cały singiel. Postanowiłem kupić oryginał jak tylko będę miał troche kasy na boku.
No i kupiłem. Napisałem w Problemach, że coś nie tak z dialogami jest. A ktoś z ekipy błyskotliwie zwrócił mi uwagę, że nigdzie nie szukałem. A ja zwróciłem mu uwagę, że jego post to spam i nic nie wnosi do tematu.
I dzisiaj wchodzę na forum, by dowiedzieć się coś o Veteranie. Wchodze patrze - pisze - ban. Ja najpierw w śmiech. Zakładam nowe konto, zaglądam do mojego tematu i widzę co piszę :lol: .

viewtopic.php?f=108&t=33716 - Tutaj temacik, który napisałem.

Nie wiem o co chodziło moderatorowi, czy kim on jest. Nawet mnie to nie obchodzi, jeżeli ktoś sobie coś ubzdura i strzela z d*py warnami, bez sprawdzenia czy ma rację - nie zasługuje na szacunek.
Jeśli ten temat czyta bano-dawca, niech mi napisze o co mu chodzi. Nie wierzysz, że mam grę kupioną? Wyszukaj w byle jakiej wyszukiwarce graczy - NIKROY. Mogę Ci dać pieprzonego screena z menu/gry.
Nie boli mnie to tak bardzo, że mnie zbanował jakiś "ktoś", żebym się teraz tu płaszczył i spokojnie pisał. Do ekipy KAŻDEGO forum powinno się dawać osoby odpowiednie na to miejsce, a nie ludzi w gorącej wodzie kąpanych.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 19 maja 2010, 18:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Cytuj:
a) są pytania, których po prostu się nie zadaje. Nie rozmawiamy tu o PIRATACH !!! Cena gier w Polsce jest na tyle przystępna, że wstydem jest przyznawać się do pirackich kopii. Wszelkie tematy z prośbą o pomoc z piratem będą usuwane, zamykane, a założyciel usuwany z forum!
?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 19 maja 2010, 19:41 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2010, 17:03
Posty: 2
emm... Nie pisałem czegoś w stylu - "Ulala, mam pirata i mam problem, czy możecie mi pomóc". Napisałem, że KIEDYŚ miałem, dzisiaj mam oryginała. Więc gdzie problem.
btw. "Cena gier w Polsce jest na tyle przystępna" - haha, Nie wiem jak u was, ale ja nie mam rodziców którzy mi dają miesięcznie 150zł na gre :lol: Samemu się zarabia... niestety :wink:
btw2. Pirata nie miałem, "bo chciałem sobie pograć za free", ale dlatego, że chciałem sprawdzić jak będzie chodziło. Bo jedni mówili, że na low inni, że na low z cięciem inni, że średnie ustawiania itp.

Tak sobie myślę, że trzeba być niezłym idiotą, żeby banować i to chamsko - "Nikt tu nie będzie po tobie płakać" (prócz małych dzieci i dziewic) i bez uzasadnienia banować. Równie dobrze mogłem gry nie kupować i napisać posta, nie wspominając nic o piracie :roll: . Ktoś to przemyślał w ogóle? Nie mam zamiaru atakować administrację, ale uważam, że należą mi się wyjaśnienia. Bo nie rozumiem mojego błędu. Zostałem zbanowany, nie dano mi prawa się bronić, a zrobiłem tylko jedną rzecz - test gry przed kupnem. no... Na przyszłość nie będę kupował gier :lol: .

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 19 maja 2010, 21:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
Oto wyjaśnienia do zaistniałej sytuacji:

Obrazek

Po drugie primo nie zasługujesz na jaką formę krytyki z mojej strony ze względu na fakt oficjalnego przyznania się do posiadania przez Ciebie pirackiej wersji gry.

Tego tłumaczyć nie muszę...

Po trzecie primo to byłem ja człowiek, który od kilku lat z różnym skutkiem walczy ze śmierdzącymi trutniami - piratami, którzy mają czelność pisać o okradaniu innych na publicznym forum.

Po czwarte primo regulamin został stworzony z myślą o prowadzeniu forum z zasadami - nikt nie robił tego dla "widzi mi się".
Ty po raz kolejny w arogancki i niekulturalny sposób niczym gimnazjalista sfrustrowany pierwszymi krostami potrądzikowymi ślesz w kierunku oponenta inwektywy używając wyzwisk. Nie masz pojęcia ile czasu i serca wkładamy w pilnowanie merytorycznego porządku na forum i tym samym nie masz prawa obrażać tego co robię.

Pora abyś sobie uświadomił, że przestrzeganie regulaminu jest priorytetem. Jeśli umiesz pisać w takim języku to na pewno potrafisz czytać i odróżniać co wolno czego nie. Ignorancko olałeś zasadę nie pisania, rozmawiania o piratach okazując totalną ignorancję dla teamu battlefield.pl.

Pomijam kwestię totalnego braku opanowania!

Nie obchodzą nas Twoje smutki i żale na poziomie gimnazjalisty. Człowieku opanuj się!
Przed zakupem rowerka dla dziecka też ukradniesz go innemu sprawdzić jak się jeździ?

Na publicznym forum przyznałeś się oficjalnie do posiadania pirackiej wersji gry i otrzymałeś niewidzialną etykietę złodzieja i aroganta.

Kolejna lekcja pokory wobec takich jak Ty - jeśli ponownie się zarejestrujesz (w co nie wątpię) i ponownie napiszesz w tym tonie otrzymasz global bana jako przykład dla innych.

Tu nie ma miejsca dla takich jak Ty i jeśli zapisy regulaminu forum nie są przez Ciebie (i innych) akceptowane, niezgodne z Twoimi zasadami, wyznaniem kulturowym, urażają Twoje ego i budzą kontrowersję - nie przychodź tutaj więcej!

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 30 cze 2010, 06:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
A toś Tomy pojechał :lol: Tylko czemu zawsze mnie denerwowało łamanie regulaminu przez "tych" co go pisali i powinni świecić przykładem a nie sami mieć go gdzieś :) Pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 30 cze 2010, 07:42 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
mmm72 napisał(a):
A toś Tomy pojechał :lol: Tylko czemu zawsze mnie denerwowało łamanie regulaminu przez "tych" co go pisali i powinni świecić przykładem a nie sami mieć go gdzieś :) Pozdro :)


Proszę rozwiń myśl bo nie łapię o co Ci chodzi.

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 30 cze 2010, 09:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
2. LISTA RZECZY ZAKAZANYCH:
d) stosowanie grafik oraz głoszenie treści powszechnie uważanych za obraźliwe, prawnie zakazanych, mogących obrazić uczucia religijne etc. innych użytkowników forum.
5. KULTURA I ZACHOWANIE NA FORUM:
a) odnoś się z szacunkiem do innych użytkowników forum
b) wulgaryzmy na forum nie są mile widziane
c) grzeczność względem innych forumowiczów jest odwzajemniona
i) niedozwolone jest używanie grafik o treści prawnie zakazanej i ogólnie uznawanych za obraźliwe oraz grafik mogących obrazić uczucia religijne, rasowe, polityczne etc. innych użytkowników forum
Chyba tyle :) Pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 30 cze 2010, 10:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 maja 2003, 17:20
Posty: 2322
Lokalizacja: Wałcz
GTW - grupa trzymająca władzę jest poza jurysdykcją regulaminu :)

Pisząc serio - nie przebieram w środkach jeśli spotkam się z "kimś takim" jak wyżej a grafikę defibrylacyjną odczytaj jako sarkazm :)

_________________
Kopernik! Wstrzymaj ziemię ja wysiadam.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 30 cze 2010, 18:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 wrz 2007, 15:49
Posty: 464
Lokalizacja: Szczecin/Gryfino
===Tomy===[PL] napisał(a):
GTW - grupa trzymająca władzę jest poza jurysdykcją regulaminu :)

A to wiem od dawna,ale miło,że to napisałeś :) Pozdro :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Ban
PostNapisane: 30 cze 2010, 18:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
===Tomy===[PL] napisał(a):
Pisząc serio - nie przebieram w środkach jeśli spotkam się z "kimś takim" jak wyżej a grafikę defibrylacyjną odczytaj jako sarkazm :)


To doczytaj co napisał później a nie cytujesz jak Wybiórcza.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL