Teraz jest 24 kwi 2024, 08:39

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 lis 2010, 02:13 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Moszeusz6Pl napisał(a):
Pożycz od kolegi instalkę i zainstaluj z własnym cd-keyem, xxxxxxxxxxxxxxxxxx i zainstaluj z oryginalnym Cd-keyem.

Za takie porady na tym forum można dostać bana
Sokar44

No aż nie wierzę, osoba 'wykonująca' władzę pisze takie rzeczy. Przedstaw mi który punkt regulaminu ta porada łamie?
W ogóle, to jak będę miał dziurę w ścianie i pożyczę od kumpla zaprawę i użyję własne materiały budowlane, to to też będzie złe ? Nie użyłem swojej zaprawy, więc jestem be ? ;)

Sokar44, ogar bo przesadzasz i rośnie Ci b. zła opinia za plecami, zbyt restrykcyjny jesteś.
Wiesz jak wielkie i inne fora potrafią umrzeć bo admini (a tutaj i modowie) są zbyt restrykcyjni ? Gdybyśmy mieli niewolnictwo w Europie możliwy by był tylko wolny rozwój, a takto osiągnęliśmy kiedyś czystą swobodę i wolność by teraz być zniewalani przez lewactwo.

W sumie to ja nie wiem co Wy chcecie zrobić z tym forum by odżyło, widzicie inne drogi rozwoju poza przyciąganiem czytelników, użytkowników ? Ja nie widzę reklamy bf.pl nigdzie, poziom nie ten co kiedyś (4 i wcześniej lat temu), nawet schłodziliście rozpęd jaki dostaliście po utworzeniu alternatywnego portalu, albo mi się zdaje. :wink:
Jeżeli będziesz chciał się powołać na ostatnie zdanie regulaminu pt.:
regulamin napisał(a):
Forum Battlefield.pl nie jest miejscem gdzie można zawsze i wszędzie powiedzieć co się chce, NIE MA WOLNOŚCI SŁOWA!! Ponadto każdy użytkownik zobowiązany jest do przestrzegania zawartych tu zasad! Za rażące nieprzestrzeganie zasad grozi: kasacja konta oraz ban!

wtem przemyśl do czego prowadzi nadmierna kontrola, którą nazwiemy faszyzmem w skrajnym przypadku/innym działaniem mocno ograniczającym wolność innym. Jesteś socjalistą ?
Czemu tak działasz ? Niektórzy użytkownicy pamiętają moją falę udzielania się na tym forum gł. w dziale problemy bf2 i pojawiały się tam takie porady w moim wykonaniu, modowie nie reagowali tak restrykcyjnie jak Ty. Gdy jest dobrze nic się nie robi, gdy jest źle, można mając dobre chęci nadkruszyć tynk a następnie zabrać się za kolumny :(

wait for a replay ;)
@topic: polecam to co Sasquacz - przywróć ustawienia domyślne sterowania.

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 30 lis 2010, 02:44 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Blizzard, post Moszeusz6Pl był edytowany i o ile dobrze pamiętam to przed edycja była tam propozycja ściągnięcia pirackiej wersji gry. I to chyba do tego odnosił się komentarz Sokara, aczkolwiek poczekajmy na jego odpowiedź. :)

Co do
Blizzard_ napisał(a):
W sumie to ja nie wiem co Wy chcecie zrobić z tym forum by odżyło, widzicie inne drogi rozwoju poza przyciąganiem czytelników, użytkowników ? Ja nie widzę reklamy bf.pl nigdzie, poziom nie ten co kiedyś (4 i wcześniej lat temu), nawet schłodziliście rozpęd jaki dostaliście po utworzeniu alternatywnego portalu, albo mi się zdaje. :wink:


Jesteś na tym portalu 4 lata i jak wiesz, bardzo często uderzamy o mur w postaci Headadmina... ale dużo rzeczy (choć może nie widocznych dla użytkowników) udało się zmienić. Jeżeli chcesz możesz w zmiany mieć też własną cegiełkę wkładu. Były już 2 konkursy na layout a jak grafika to nie Twoja bajka to zawsze możesz spróbować swoich sił w pisaniu newsów (jak coś to napisz PM)
A gdzie chciałbyś widzieć reklamę bf.pl? Sugestie są zawsze mile widziane :)
Swego czasu istniała reklama na oficjalnej stronie BC2 w Polsce.
Co do poziomu użytkowników. To trochę jak porównywanie jabłek i pomarańczy; 4 czy 6 lat temu internet przeglądali zupełnie inni ludzie niż teraz. Było też mniej osób mających mniej niż 15 lat na forum.

Jak się off rozrośnie to się temat podzieli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 lis 2010, 23:08 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Moszeusz6Pl napisał(a):
Napisałem tak, gdyż chyba gdzieś na tym forum widziałem że ktoś pisał że jest to legalne. Przepraszam.

ta milion razy ktoś tak pisał i nic. teraz sokar - nowy mod i chce nam tu swoje zasady wprowadzić.
Najpierw to trzeba dać jakieś info że już nie należy stosować takich porad, czyż nie ? Jakiś młody użytkownik czyta takie porady. Następnie dostaje warna, czuje się winny. Potem ma doła i się powiesi ? (no troche przesadziłem :D )
Sam zostałem poszkodowany przez Sokar'a
Najpierw za "gupiego gupka" (co w tym obraźliwego ? )
2 warn za to co wyżej o tych "niby piratach"
Przez takich jak on robi się ogromna przepaść między stroną konkurencji a bf.pl . Taka antyreklama.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 30 lis 2010, 23:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 8 mar 2006, 10:32
Posty: 789
Lokalizacja: 3miasto
Uapa napisał(a):
Blizzard_ napisał(a):
W sumie to ja nie wiem co Wy chcecie zrobić z tym forum by odżyło, widzicie inne drogi rozwoju poza przyciąganiem czytelników, użytkowników ? Ja nie widzę reklamy bf.pl nigdzie, poziom nie ten co kiedyś (4 i wcześniej lat temu), nawet schłodziliście rozpęd jaki dostaliście po utworzeniu alternatywnego portalu, albo mi się zdaje. :wink:


Jesteś na tym portalu 4 lata i jak wiesz, bardzo często uderzamy o mur w postaci Headadmina...
I to jest właśnie jedyny a zarazem największy problem tego portalu, osoba mająca władzę absolutną ma stronę/forum w dupie. Przykre ale prawdziwe.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 1 gru 2010, 09:38 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Moszeusz6Pl napisał(a):
Pożycz od kolegi instalkę i zainstaluj z własnym cd-keyem, xxxxxxxxxxxxxxxxxx i zainstaluj z oryginalnym Cd-keyem.

Wyiksowałem poradę o warezie. To był powód ostrzeżenia.

Blizzard_ napisał(a):
Przedstaw mi który punkt regulaminu ta porada łamie?
W ogóle, to jak będę miał dziurę w ścianie i pożyczę od kumpla zaprawę i użyję własne materiały budowlane, to to też będzie złe ? Nie użyłem swojej zaprawy, więc jestem be ? ;)


Porównanie z d ... Radzenie komukolwiek by korzystał z warezu jest wg Ciebie OK ??
Zgodnie z Polskim Prawem piractwo jest karalne. Pomijam już drobny fakt że wersje warezowe w dużej części są wersjami zmodyfikowanymi.Wiesz jak najlepiej komuś zainstalować wirusa i rootkita ??
Sprawić by sam go zainstalował i na wszystko wyraził zgodę. Sprawdź sobie sumy kontrolne obrazu oryginalnego nośnika a wersji warezowej i zastanów się co dostajesz w bonusie ...
Potem ludzie odinstalowują pirata a "wartości dodane" zostają, generują wszelakie problemy i tacy użytkownicy lądują tu pomstując że nikt nie potrafi im pomóc.
Blizzard_ napisał(a):
Sokar44, ogar bo przesadzasz i rośnie Ci b. zła opinia za plecami, zbyt restrykcyjny jesteś. Wiesz jak wielkie i inne fora potrafią umrzeć bo admini (a tutaj i modowie) są zbyt restrykcyjni ?

Cieszy mnie taka opinia, to oznacza tylko że obraliśmy dobrą drogę. Nie będzie tu na tym forum lewackich anarchistów. Porządek musi być.
Sam widuję fora, które nie moderowane powoli zamieniają się w bagno i umierają. My idziemy swoja własna drogą i patrząc na codzienną ilość postów i nowych userów, śmiem uważać że idziemy dobrą drogą.

Za to przynajmniej mamy porządek i nie ma u nas anarchii .

Blizzard_ napisał(a):
W sumie to ja nie wiem co Wy chcecie zrobić z tym forum by odżyło, widzicie inne drogi rozwoju poza przyciąganiem czytelników, użytkowników ?


Myślę że już niedługo zobaczysz duże zmiany w forum i stronie. Nie zasypiamy gruszek w popiele :) A konkurencja ... działa motywująco i myślę że tak konkurencja wyjdzie tylko z korzyścią do userów.

Moszeusz6Pl napisał(a):
Napisałem tak, gdyż chyba gdzieś na tym forum widziałem że ktoś pisał że jest to legalne. Przepraszam.


Widzisz, ktoś napisze że można kraść w markecie to tez będziesz kradł ?? To że ktoś coś napisał nie musi być dla Was żadnym wykładnikiem. Dlatego tak reagujemy na próby proponowania by korzystać z warezu. Walczymy z rozpowszechnianiem bzdur i bredni. Należy uświadomić ludziom że skoro mają legalną oryginalną grę, wręcz nie należy korzystać z warezowej wersji .
Niestety, u nas pokutuje lewacko-anarchistyczne przekonanie że wszyscy wokół kradną, to kraść mogę ja ... Nic bardziej błędnego.
Walczymy z nastawieniem że warez jest OK. To że wcześniej, może nie na wszystkie takie posty, nikt nie zwracał uwagi nie oznacza że tolerujemy takie wpisy.
Jak widać niektórzy użytkownicy , całkiem bezsensownie tłumaczą się ,powołują się na post jakiego "dziecka Neo" "... bo on pisał że można ..."
Dlatego trzeba ludzi uczulić.
Na tym forum nie proponujemy warezu. W żadnej formie .

Ciastek96 napisał(a):
Sam zostałem poszkodowany przez Sokar'a
Najpierw za "gupiego gupka" (co w tym obraźliwego ? )
2 warn za to co wyżej o tych "niby piratach"
Przez takich jak on robi się ogromna przepaść między stroną konkurencji a bf.pl . Taka antyreklama.


Masz wątek gdzie możesz się poskarżyć na każdego moda .
Przypomnę Ci Ciastek 96 pewien punkt Regulaminu
Cytuj:
2. LISTA RZECZY ZAKAZANYCH:

a) są pytania, których po prostu się nie zadaje. Nie rozmawiamy tu o PIRATACH !!! Cena gier w Polsce jest na tyle przystępna, że wstydem jest przyznawać się do pirackich kopii. Wszelkie tematy z prośbą o pomoc z piratem będą usuwane, zamykane, a założyciel usuwany z forum!
...
c) wywoływanie kłótni i sprzeczek, wyzywanie innych forumowiczów


Może u Ciebie w podstawówce/gimnazjum to nie jest obraźliwe ale może być obraźliwe dla innych userów .
I bezczelnie nie kłam że zostałeś poszkodowany ... Spójrz punkt wyżej.
Naucz się ze jak jest wina to jest kara. Tak będzie w podczas całego Twojego życia. To niestety jeden z aksjomatów życia.
A konkurencja ... Proszę bardzo idź tam do nich na forum, masz tam całe forum dla siebie. Pospamuj trochę o warezie tam .

Tutaj nie można.

Ciastek96 napisał(a):
... ta milion razy ktoś tak pisał ...


Czytasz czasem to co pisujesz ?? Pokaż mi ten milion ...

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 1 gru 2010, 17:51 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Sokar44 napisał(a):
Myślę że już niedługo zobaczysz duże zmiany w forum i stronie. Nie zasypiamy gruszek w popiele A konkurencja ... działa motywująco i myślę że tak konkurencja wyjdzie tylko z korzyścią do userów.

too late.
jesteście sto lat za murzynami ? gdzie newsy choćby o bf2/2142. gdyby nie komenty pod wieloma newsami pewnie w ogóle by nie było tego o CC 2010 w bf2 ?
gdzie news o końcu 2142 na esl. ? wysłałem to na gg od bf.pl i nic ? tak samo o CC dużo wcześniej.
Sokar44 napisał(a):
Porównanie z d ... Radzenie komukolwiek by korzystał z warezu jest wg Ciebie OK ??
Zgodnie z Polskim Prawem piractwo jest karalne. Pomijam już drobny fakt że wersje warezowe w dużej części są wersjami zmodyfikowanymi.Wiesz jak najlepiej komuś zainstalować wirusa i rootkita ??
Sprawić by sam go zainstalował i na wszystko wyraził zgodę. Sprawdź sobie sumy kontrolne obrazu oryginalnego nośnika a wersji warezowej i zastanów się co dostajesz w bonusie ...
Potem ludzie odinstalowują pirata a "wartości dodane" zostają, generują wszelakie problemy i tacy użytkownicy lądują tu pomstując że nikt nie potrafi im pomóc.

who care's ?
z tego co wiem można ściągać wszystko trzymać 24h i usunąc i to jest legalne. g... (shit) cie to obchodzi co ktoś zrobi potem.
a te całe wirusy, babole ... to wymyślona wymówka. na co dzień jestem piratem, ściągam gry filmy(jakie to sprawa prywatna :D) itd. może raz zdarzyło mi się natrafić na trojana.
Myślisz, że ludzie wstawiają gry by komuś zaszkodzić ? nie po to by ktoś mógł się nią pocieszyć. Jakiś głupi stereotyp wymyślony przez ciebie.
Sokar44 napisał(a):
Czytasz czasem to co pisujesz ?? Pokaż mi ten milion ...

opcja szukaj. wiesz co to przenośnia ?
Sokar44 napisał(a):
Może u Ciebie w podstawówce/gimnazjum to nie jest obraźliwe ale może być obraźliwe dla innych userów .
I bezczelnie nie kłam że zostałeś poszkodowany ... Spójrz punkt wyżej.
Naucz się ze jak jest wina to jest kara. Tak będzie w podczas całego Twojego życia. To niestety jeden z aksjomatów życia.
A konkurencja ... Proszę bardzo idź tam do nich na forum, masz tam całe forum dla siebie. Pospamuj trochę o warezie tam .

Tutaj nie można.

wpisz sobie np. słowa typu debil głupek itd. Zobaczysz, że pod wieloma postami nie ma info o nadanym kiedyś warnie.
Sokar44 napisał(a):
Cieszy mnie taka opinia, to oznacza tylko że obraliśmy dobrą drogę. Nie będzie tu na tym forum lewackich anarchistów. Porządek musi być.
Sam widuję fora, które nie moderowane powoli zamieniają się w bagno i umierają. My idziemy swoja własna drogą i patrząc na codzienną ilość postów i nowych userów, śmiem uważać że idziemy dobrą drogą.

Za to przynajmniej mamy porządek i nie ma u nas anarchii .

tyrania nam się rodzi na bf.pl ?
był taki jeden z wąsem, który miał podobne poglądy o jego restrykcji.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 1 gru 2010, 18:04 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Ciastek96 napisał(a):
too late.
jesteście sto lat za murzynami ? gdzie newsy choćby o bf2/2142. gdyby nie komenty pod wieloma newsami pewnie w ogóle by nie było tego o CC 2010 w bf2 ?
gdzie news o końcu 2142 na esl. ? wysłałem to na gg od bf.pl i nic ? tak samo o CC dużo wcześniej.

był taki jeden z wąsem, który miał podobne poglądy o jego restrykcji.


No tak bo przecież nigdy nie mamy pierwsi newsów. Nigdy nie mamy ekskluzywnego materiału :roll:

Newsy o BF2/2142 - bo AŻ TYLE się dzieje w świecie BF2/2142! Codziennie tony informacji, tylko dziwnym trafem NIKT o nich nie pisze... może dlatego, że mało się dzieje?

Osobiście nie otrzymałem wiadomości o końcu 2142 na ESL. Bot gg to bot i zdarzają się mu błędy. Prześlij więc proszę info raz jeszcze. Albo na bota albo mi na maila.

Ciastek96 napisał(a):
z tego co wiem można ściągać wszystko trzymać 24h i usunąc i to jest legalne

Podaj źródło swojej wiedzy. Bo to jest tzw. urban myth

A co do ostatniej Twojej wypowiedzi:
Porównywanie moderatora forum do osoby jaką jest Stalin bądź Hitler jest co najmniej nie na miejscu. Dyskusja powinna mieć rzeczowe argumenty a nie inwektywy.
Następnym razem się dobrze zastanów zanim coś takiego napiszesz. Wiedz też, że nikt Cię tutaj siłą nie trzyma. Nie chcesz pisać to nie pisz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 1 gru 2010, 18:12 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Uapa napisał(a):
Podaj źródło swojej wiedzy. Bo to jest tzw. urban myth

przynajmniej z muzyką tak jest. ma się pewne źródła jak ma się członków rodziny w policji.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 1 gru 2010, 18:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Ciastek96 napisał(a):
Uapa napisał(a):
Podaj źródło swojej wiedzy. Bo to jest tzw. urban myth

przynajmniej z muzyką tak jest. ma się pewne źródła jak ma się członków rodziny w policji.


Ale cytuj wujka/brata/taty. Podaj podstawę prawną, która pozwala na to!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Problem
PostNapisane: 1 gru 2010, 19:10 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Uapa napisał(a):
Ciastek96 napisał(a):
Uapa napisał(a):
Podaj źródło swojej wiedzy. Bo to jest tzw. urban myth

przynajmniej z muzyką tak jest. ma się pewne źródła jak ma się członków rodziny w policji.


Ale cytuj wujka/brata/taty. Podaj podstawę prawną, która pozwala na to!

Jak się spotkam. niestety to daleka rodzina.

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2010, 19:35 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Nie kłam synku i nie wprowadzaj w błąd innych.

Polecam lekturę art. 278 § 2 Kodeksu Karnego oraz art. 20 i 21 ustawy o prawie autorskim i prawach pokrewnych.

I możesz mieć kogokolwiek w policji, ich opinia musi być taka sama, zresztą sam poszukaj i poczytaj. Prawo jest prawem i nic tego nie zmieni.
A że ktoś z policji Ci tak powiedział to wkładam między bajki, bo wychodzi na to że to już kolejna brednia twojego autorstwa. Za młody jesteś by mnie porównywać do wąsatych zbrodniarzy. Takie porównania zachowaj dla kolegów z piaskownicy.
Jak nie wierzysz w powyższe akty prawne, to zapytaj http://www.bytom.slaska.policja.gov.pl/ ... -prasowym/

Z domu masz też niedaleko do nich.

Komisariat Policji w Pyskowicach

44-120 Pyskowice
ul. Wyszyńskiego 24a
tel. (32) 233 29 97

e-mail: pyskowice@gliwice.slaska.policja.gov.pl

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: O piratach
PostNapisane: 1 gru 2010, 20:59 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
Sokar44 napisał(a):
Nie kłam synku i nie wprowadzaj w błąd innych.

obraza - naśmiewanie się z mojego wieku ? wiem to szukanie dziury w całym. ale robie dokładnie to co ty...
czemu nie odpowiedziałeś na reszte ? :?

Zastanawia mnie tylko 1 fakt ? czemu inne mody nie dają warnów za takie rzeczy za które Sokar daje ? To bo to IMO dość dziwne.


Co do tych piratów nawet jeśli to kontrole policji sprawdzają tylko legalność systemu operacyjnego. Przynajmniej moich 2 nauczycieli od informatyki tak twierdzi. Żeby nie było że "synek kłamie"

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2010, 21:08 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Ciastek96 napisał(a):
Co do tych piratów nawet jeśli to kontrole policji sprawdzają tylko legalność systemu operacyjnego. Przynajmniej moich 2 nauczycieli od informatyki tak twierdzi. Żeby nie było że "synek kłamie"


No to chyba czas zmienić szkołę... Twoi nauczyciele też nie mają racji.

Ciastek96 napisał(a):
Zastanawia mnie tylko 1 fakt ? czemu inne mody nie dają warnów za takie rzeczy za które Sokar daje ? To bo to IMO dość dziwne.

A skąd wiesz, że nie dają? Bo w logi wglądu nie masz.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 gru 2010, 21:16 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lut 2008, 22:01
Posty: 530
Lokalizacja: Piekary Śląskie
prosze o zamknięcie. bo nie mam zamiaru ciągnąć bezsensownego sporu, którego i tak nie wygram, nawet jeslibym miał rację. (niestety panuje taki stereotyp, że z prawnikiem, policjantem nie wygrasz to samo się tyczy moda....)

_________________
Użytkownik zbanowany


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 14 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL