Teraz jest 28 mar 2024, 20:32

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 sty 2011, 17:27 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Widze, ze musialem wpisac jeszcze raz kod mojego siga do profilu, poniewaz ktos przy nich gmera i wychodzi zamiast owego siga napis 'obrazek'. Pytam sie w jakim to celu? Btw sig spelnia wymogi forum...

i tak z ciekawosci: dlaczego Dominiko nie dostal najmniej warna za to?
Obrazek
bo nalezy do zalogi? wg mnie prestige oblige! a nie na odwrot...
Oj nie ladnie Panowie Gwardia, tzn sa rowni i rowniejsi...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 17:47 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Ad1) Nikt nie bawił się podpisami. Czasem słowo obrazek pojawia się jeżeli forum nie może 'skontaktować' się z serwerem gdzie jest dany obrazek.

Ad2) Wybiórczy screen potrafi bardzo podgrzać atmosferę. Do kompletu brakuje screen'a wnętrza tematu tj. postu Dominiko.
Z danym postem się zapoznałem i dotyczył on czegoś co pozwoli odblokować wszystkie misje/bronie w kampanii SP bez konieczności jej przechodzenia. Owszem, prośba o takie coś nie powinna mieć miejsca ale stało się jak się stało.
Dominiko został pouczony co do tej sprawy.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 18:00 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Dzieki za info.
OT
Obrazek
oto i wnetrze (po edycie bylo z moje strony: Ja pierd*le! Hanba!)

Nie chodzi o to o jakie czity prosi Dominko... Pouczenie... ja nym wylapal warna minimum... jak i zapewne szarzy uzytkownicy...
EOT

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 18:03 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Haha, myślałeś, że szukam jakiegoś haxa na teleporty w multi czy co? Widzę z tego pięknego screena, że zdążyłeś odpisać, co takiego więc odpisałeś (temat został skasowany zanim zdążyłem przeczytać jakąkolwiek odpowiedź)? "HAX" ( :lol: ) na poziomie odblokowania sobie unlocków w singleplayer BF2. Oczywiście nie zamierzam Ci się tłumaczyć ani udowadniać, że nie jestem cheaterem, bo to nie przystoi redaktorowi strony, na której zarejestrował się ponad 5 lat temu.

EOT z mojej strony

EDIT: ok zdążyłeś odpowiedzieć na moje pytanie zanim dokończyłem posta, pięknie


↓ Cóż za Macierewiczowski język. Faktycznie, wielka hańba. Szukałem easter eggowego kodu lub modyfikacji jakiegoś pliku tekstowego by odblokować sobie wszystkie misje po formacie. Skandal. Poleć do USA i opowiedz o tym jakiemuś senatorowi koniecznie. Branie na serio żartobliwego określenia "cheat" na nieszkodliwą edycję gierki to nie tylko niedostrzeganie ironii, to już skondensowany roztwór głupoty. Nikt Ci nie każe rozumieć wszystkich dowcipów, ale nie musisz od razu krzyczeć o hańbach i żądać głów

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Ostatnio edytowano 19 sty 2011, 18:12 przez _Dominiko_PL, łącznie edytowano 2 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 18:07 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
OT
Dominiko, ja nawet nie zaczalem myslec o Tobie w kategori: cziter... Chodzi mi o fakt zacmy Twego umyslu :lol: - dykte piles?! :lol: I o to, ze nie dostales nawet warna, za tAAAka gUUUpote. Bo to nie wazne o jaki pytasz hax, ale, ze pytasz...

edit: @oben: zauwaz, ze glowy niczyjej nie szukalem, jeno glosno dywagowalem, ostrz kotku pazurki w inna strone i pax romana ;)
EOT

W zasadzie mozna zamknac.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL