Teraz jest 28 mar 2024, 13:06

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: zamknac dzial
PostNapisane: 11 maja 2011, 22:51 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
jesli modzi maja zamiar blokowac i usuwac wszelkie info o grze - to lepiej go zamknac!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2011, 14:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
A można wiedzieć po co usuwać całe info o grze? Na głównej bardzo często pojawiają się informacje o bf3, więc czemu nie na forum?
Głównej nie czytam prawie wcale, i myślę że nie tylko ja, więc po kiego grzyba usuwać dział? :stupid:

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2011, 14:41 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
umiescilem nowy temat dotyczacy back to karkand - jak ty, nie zagladam zbyt czesto na glowna... temat usunieto - zakladam, ze osob nie zagladajacych na strone glowna jest wiecej niz 50% forumowiczow...

prosta konkluzja: po co dzial w ktorym nie mozna podawac informacji i nowosci...?! :lol:

@down:
podalem info za blogiem dice/ea - oficjalne i potwierdzone...

mniejsza o wiekszosc - to rowniez czesc polityki marketingowej: nazwijmy to: gubienie ludzi w domyslach i napedzanie przedsprzedazy...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Ostatnio edytowano 12 maja 2011, 15:22 przez [Yossarian], łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2011, 15:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Bo główna to zazwyczaj kaszanka. Podawanie na niej NIEOFICJALNYCH informacji, to chleb powszedni. Podam taki przykład, swego czasu śledziłem główną tak raz na 2-3 dni, bo pojawiały się informacje o bf3. Najpierw przeczytałem tam, że będzie pełen system zniszczeń (oczywiście nieoficjalna informacja) a wczoraj zauważyłem, że podano informacje o tym, że to tylko domysły.

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2011, 21:36 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Przeczytałem te 4 posty powyżej po 5 razy i dalej nie wiem co ja czytam, kto, do kogo i o co ma pretensje, kto/co jest nieoficjalny/-e, kto/co nierzetelny/-e, kto/co to kaszana :lol: może za dużo zajęć z semantyki i składni przeżyłem

Jedyna odpowiedź,a raczej komentarz, jaki mi przychodzi do głowy to
Obrazek

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2011, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 sty 2011, 16:13
Posty: 696
Lokalizacja: Kielce
Oj nie zrozumiał, co za szkoda, trzeba mu wytłumaczyć...
Chodzi o to, że NA GŁÓWNEJ STRONIE (nie mylić z g*wnej, chociaż to prawie to samo, bo w taki sposób jest ona organizowana) pojawiają się różne informacje, których BARDZO DUŻO użytkowników NIE CZYTA. A FORUM jest od tego, by DYSKUTOWAĆ na różne TEMATY, i DZIELIĆ się informacjami. Jeżeli tematy INFORMACYJNE są usuwane z forum, to po co ono wgl jest?! :stupid:

_________________
"Nigdy nie kłóć się z idiotą, najpierw sprowadzi cię do swojego poziomu, potem pokona doświadczeniem"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2011, 21:48 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 sty 2005, 19:40
Posty: 2627
Lokalizacja: Alt Stettin/Birmingham UK
Krox napisał(a):
Chodzi o to, że NA GŁÓWNEJ STRONIE (nie mylić z g*wnej, chociaż to prawie to samo, bo w taki sposób jest ona organizowana) :

Konstruktywna krytyka jest zawsze mile widziana, ale musi ona być poparta jakimiś pomysłami jak coś zmienić bo krytykować dla sztuki to każdy potrafi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 maja 2011, 22:16 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
to proste:
nie wywalac tematow mimo, iz dubluja/zazebiaja sie z glowna strone forum - poniewaz:
a) prawdziwa dyskusja/wymiana info jest prowadzona w odpowiednich dzialach...
b) wiekszosc forumowiczow omija lukiem glowna strone - np ja w zakladkch w przegladarce wpisane mam subforum ktore mnie interesuje - zapewne nie jestem wyjatkiem...

mimo wszystko, nadal obserwuje uwstecznienie kolegi Domoniko... = po co ten spam?!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2011, 01:01 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
[Yossarian] napisał(a):
mimo wszystko, nadal obserwuje uwstecznienie kolegi Domoniko... = po co ten spam?!


Też się nad tym zastanawiałem, dlatego (niechętnie i wzdychając, wierz mi) postanowiłem zabrać w końcu głos w tym kolejnym, spam-temacie założonym przez Ciebie w tym nieszczęsnym dziale. Teza, że "bardzo dużo" / "większość" (cytaty) forumowiczów nie wchodzi na stronę główną jest hm... elektryzująca. Prawda jest taka, że nikt z nas nie ma tego jak sprawdzić, ale Ty/Wy wiesz/wiecie, że skoro sami tam nie zaglądacie, to nie zagląda tam nikt. W psychologii to się nazywa "projekcja", poczytaj sobie jak nie będziesz miał co robić, a wolnego czasu to Ci chyba nie brakuje. Dziecinne inwokacje co do mnie zbywam śmiechem, ufam, że przekręcony nick to jedynie literówka.

Krox napisał(a):
Bo główna to zazwyczaj kaszanka. Podawanie na niej NIEOFICJALNYCH informacji, to chleb powszedni. Podam taki przykład, swego czasu śledziłem główną tak raz na 2-3 dni, bo pojawiały się informacje o bf3. Najpierw przeczytałem tam, że będzie pełen system zniszczeń (oczywiście nieoficjalna informacja) a wczoraj zauważyłem, że podano informacje o tym, że to tylko domysły.


Obsmarować wszystkich i nikogo jednocześnie przywołanym poniżej g*wnem to każdy potrafi. Po prostu spróbuj jakoś uzasadnić te nędzne dyrdymały, (linki i cytaty proszę) a ja(/my, redaktorzy) Ci elegancko wytłumaczę dlaczego Twoje pretensje są śmieszne i bezpodstawne.

Krox napisał(a):
Chodzi o to, że NA GŁÓWNEJ STRONIE (nie mylić z g*wnej, chociaż to prawie to samo, bo w taki sposób jest ona organizowana) pojawiają się różne informacje, których BARDZO DUŻO użytkowników NIE CZYTA.

Ponownie odsyłam do obrazka którego wstawiłem powyżej co do caps locków. Jak Cię czytanie boli, to ja nic na to nie poradzę.

[Yossarian] napisał(a):
umiescilem nowy temat dotyczacy back to karkand - jak ty, nie zagladam zbyt czesto na glowna... temat usunieto - zakladam, ze osob nie zagladajacych na strone glowna jest wiecej niz 50% forumowiczow...

prosta konkluzja: po co dzial w ktorym nie mozna podawac informacji i nowosci...?! :lol:
Rozumiem, że bawisz się w redaktora w przebraniu, piszącemu, tzn. wklepującymi linki bohaterowi, który zbawia większość od wchodzenia na "główną". Brawo :mrgreen:

PS zauważyłem, że regularnie mylisz pojęcia "zarejestrowani, aktywni użytkownicy forum" i "osoby wchodzące na stronę główną bf.pl". Cóż, grunt to szeroki horyzont myślenia.

PS2 tego usuniętego tematu nie widziałem na oczy, choć znając Ciebie nazwałeś go "śmieszne screeny" czy coś w ten deseń


@dow... @poniżej
Zwracam Ci po raz drugi i ostatni uwagę, że cały ten temat to nie pasujący do działu spam. Zresztą o czym tu rozmawiać, skoro brniesz dalej w kompromitowaniu samego siebie, a na stos moich wypunktowań odpowiadasz "i tak tego nie czytałem, napinaczu"(akurat, haha). Też nie lubisz czytać? :mrgreen: Interpretować regulamin każdy może, trochę lepiej... lub znacznie gorzej

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Ostatnio edytowano 13 maja 2011, 09:18 przez _Dominiko_PL, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2011, 08:42 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
@up
spamerze i napinaczu, ja pytam ludzi np na ts i pw czy wlaza na glowna wchodzac na forum...

po pierwszej linijce nie czytalem tego spamu...

zauwazam, ze Redaktor D lamie regulamin:
...I/1:
a) niemające związku z działem, w którym zostały utworzone

I/2:
b) spam, reklamy, dublowanie postów i tematów
c) wywoływanie kłótni i sprzeczek, wyzywanie innych forumowiczów

I/5:
j) zrozumienie słowa pisanego jest rzeczą najważniejszą. Jeśli czegoś nie rozumiesz przeczytaj jeszcze raz...


viewtopic.php?f=1&t=9932

to tak z grubsza

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2011, 14:34 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Yoss to ja usunąłem ten post więc wszystkie pretensje kieruj do mnie. Zareagowałem na zgłoszenie i niestety wyleciało mi z głowy by Ci wyjaśnić sytuację.

Na Battlefield.pl była ta informacja, inaczej by było gdybyś podlinkował ten artykuł i do nazwy artykułu dodał dopisek Dyskusja.
Moja wina ze nie wysłałem Ci PW ale stało się i to mnie obrzucaj kamieniami. Tak a`propos całej informacji, spójrz na zamieszczoną tam mapkę i spójrz w prawy dolny róg.

Last saved 8/10/2004 3.26.00 PM

Na pewno pochodzi z BF 3 ??
Niby "screen" wygląda jak artystyczna wizja i na pewno nie przypomina Karkanda .

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2011, 17:09 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Gdybys przeczytal artykul z blogu bf3 - wiedzialbys, ze autor tworzy mape od kilku lat i sam pomysl bf3 ma rowniez kilka latek^^

Nie zlikowalem jej (w usunietym temacie) zeby uniknac dyskusji specow od bfow^^

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2011, 17:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Ale sam rozumiesz że powtarzanie tych samych tematów, które są na Głównej, pachnie z lekka spamem ... Twój post był niemal identyczny z wiadomością na Głównej więc po co dublować ??

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 maja 2011, 17:36 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
[Yossarian] napisał(a):
to proste:
nie wywalac tematow mimo, iz dubluja/zazebiaja sie z glowna strone forum - poniewaz:
a) prawdziwa dyskusja/wymiana info jest prowadzona w odpowiednich dzialach...
b) wiekszosc forumowiczow omija lukiem glowna strone - np ja w zakladkch w przegladarce wpisane mam subforum ktore mnie interesuje - zapewne nie jestem wyjatkiem...


technicznie: jak wyobrazasz sobie wygrzebywanie opinii o newsie np po 2 tygodniach? - w temacie/watku jest to zawsze mozliwe...

po to jest forum zeby na nim dysputowac - o newsie na glownej nawet nie mialem pojecia - nie zagladam tam czesciej niz - raz na miesiac - i nie jestem wyjatkiem, ale raczej regula.....

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 maja 2011, 10:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
tu akurat sie zgodze z yossem (chociaz jest spamerem :wink: )
ludzie napewno szybciej przeczytaja tutaj niz na glownej chociaz ja sam glowna odwiedzam to i tak uwazam ze polowa userow tego forum na glowna nie zaglada wcale

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę 1, 2  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL