Teraz jest 24 kwi 2024, 18:52

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:21 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
a: wrocilem bo mnie o to wielokrotnie proszono


no wiem i bylo to Tobie na reke.. bo jak prosimy - odejdz to nie chcesz tego zrobic.. no ale coz... to nie jest Tobie na reke.. rozumiemy.

Okota napisał(a):
i napewno nie uwazam ze moderatora dostaje sie za jakies zaslugi!! jak


alez oczywiscie i starasz sie to udowodnic swoimi slowami jak i rowniez czynami, nawet w tym topicu... no chyba, ze mam klopoty z interpretacja.. ja i masa ludzi... glupi my

Okota napisał(a):
WIELOKROTNIE pisalem to niewdzieczna praca - co wlasnie tu widac.


tak, podstepne z nas swinie... mamy swoje zdanie a w dodatku nie zgadzamy sie z Twoim, malo tego chcemy abys sobie poszedl. To straszne. Za Stalina to byl kurcze luzik, a teraz - chamowa.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
chyba wiesz na jakiej zasadzie dziala forum phpBB?


Nie sądzę, aby była to zasługa działania forum ;)

Transakcyjność, herr doktor.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:26 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
bcj napisał(a):
Okota napisał(a):
a: wrocilem bo mnie o to wielokrotnie proszono


no wiem i bylo to Tobie na reke.. bo jak prosimy - odejdz to nie chcesz tego zrobic.. no ale coz... to nie jest Tobie na reke.. rozumiemy.

Okota napisał(a):
i napewno nie uwazam ze moderatora dostaje sie za jakies zaslugi!! jak


alez oczywiscie i starasz sie to udowodnic swoimi slowami jak i rowniez czynami, nawet w tym topicu... no chyba, ze mam klopoty z interpretacja.. ja i masa ludzi... glupi my

Okota napisał(a):
WIELOKROTNIE pisalem to niewdzieczna praca - co wlasnie tu widac.


tak, podstepne z nas swinie... mamy swoje zdanie a w dodatku nie zgadzamy sie z Twoim, malo tego chcemy abys sobie poszedl. To straszne. Za Stalina to byl kurcze luzik, a teraz - chamowa.

no pouzywaj sobie jeszcze troszke... wez jeszcze troszenke mnie zwyzywaj! a co nie zaluj sobie! jeszcze niech ze 4 linijki dobrawek dozuci i pol ukfu no prosze!
widzisz... wlasnie ukazujesz ludziom co toba kieruje... zlosc ... nienawisc ...
uwazaj jestes na sciezce prowadzacej do mrocznej strony mocy... :lol:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:32 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
CHWDM

Chwała Wszystkich Dobrym Moderatorom! Tyle ode mnie :).

PS. W mojej intencji nie było obrażanie kogoś :).


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:35 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
no pouzywaj sobie jeszcze troszke... wez jeszcze troszenke mnie zwyzywaj! a co nie zaluj sobie! jeszcze niech ze 4 linijki dobrawek dozuci i pol ukfu no prosze!
widzisz... wlasnie ukazujesz ludziom co toba kieruje... zlosc ... nienawisc ...
uwazaj jestes na sciezce prowadzacej do mrocznej strony mocy... :lol:


pokaz mi zdanie, gdzie Ciebie zwyzywalem...

a co do tego czy jestem zly ? oczywiscie, tylko zlosc mnie doprowadzila do tego, abym zaczal pisac posty o Twoim odjsciu.... jednak istatniejsza sprawa jest powod tej zlosci... a powodem jestes Ty i Twoje podejscie do tego forum, jego moderacji i ogolnie do zycia.

co do tego kto pisze w tym topicu... u nas w klanie mamy demokracje, dlatego nie zmuszam nikogo do pisania postow popierajacych mnie... wiec przykro mi, ale nie zagwarantuje Tobie obecnosci tutaj polowy UKF.

szkoda tylko, ze jest tak pozno i wiekszosc osob juz spi, poniewaz chetnie poznalbym opinie innych forumowiczow...

btw: 12 linijek zakomentowanego tekstu na 4 linijki odpowiedzi - to nie przystoi moderatorowi.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:43 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
widzisz znowu z matma wychodzisz :lol:
a ja ci odpowiem tak:

mamy wolnosc slowa. Ograniczona niebluzganiem i pewnymi normami ale wolnosc slowa

kazdemu mozna nawrzucac

nawet moderatorowi

a ten powienien sie bronic bronia dostepna dla wszystkich

i co ty na to? :wink:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:45 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
a ja ci odpowiem tak:
mamy wolnosc slowa. Ograniczona niebluzganiem i pewnymi normami ale wolnosc slowa
[...] i co ty na to? :wink:


siwetnie zastosuj to plus: "zyj i daj zyci innym" i bedziesz swietnym moderatorem, do ktorego sie nikt nie bedzie przyczepiac.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:55 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
jako ze nikt z zalozycieli nie che napisac zasad i regulaminu forum bardziej szczegolowego jak tu jest teraz to prosze cie napisz a sie zastosuje do niego ok?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 02:03 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
wiem tylko o jednej wytycznej - "zachowaj zdrowy rozsadek" - fakty sa takie 11 osob moze moderowac, a czepiaja sie Tylko Ciebie i to nie dzis, ale wielokrotnie na przestrzeni wielu miesiecy.

Moderowac powinna osoba rozsadna, ktorej nie potrzeba pisac duzej instrukcji z opisem, jak nalezy to robic. Jest to poprostu nie mozliwe.

Rece opadaja..


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 02:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 sie 2003, 20:42
Posty: 2969
Lokalizacja: Edinburgh
bcj napisał(a):
Moderowac powinna osoba rozsadna, ktorej nie potrzeba pisac duzej instrukcji z opisem, jak nalezy to robic. Jest to poprostu nie mozliwe.

Na przykład :arrow: Ja 8)

ps. Kriz - metal dzisiejszego wieczoru porzuciłem dla OST z "Pulp Fiction" :twisted: Mała odmiana nie zaszkodzi, a album polecam :)

_________________
arcy.SithSurfer
These are the old days, the bad days, the all-or-nothing days.
They're back! There's no choice left. And I'm ready for war.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 02:14 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
yacub napisał(a):
bcj napisał(a):
Moderowac powinna osoba rozsadna, ktorej nie potrzeba pisac duzej instrukcji z opisem, jak nalezy to robic. Jest to poprostu nie mozliwe.

Na przykład :arrow: Ja 8)


a zebys wiedzial :P spoko sie nadajesz na modera :)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 02:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
naprawde myslisz ze wszystko pisze jako moderator? jako moderator uzywam kolorku niebieskiego - jak pewnie sami zauwazyliscie, reszta to zwykly okota - zwany krzykaczem
...jak zamykalem tematy z wyzwiskami i wojnami albo wywalalem posty o podobnej tresci to bylo ze psuje klimat forum, jak tego nie robilem to ze sie opuszczam albo ze robie zle. praca ciezka i dogodzic kazdemu nie dogodze a zdrowym rozsadkiem sie posluguje, zreszta jak kazdy, tyle ze dla kazdego to cos innego w rozliczeniu koncowym oznacza i stad te burdy. zamkne temat o enclave SE to odrazu sa inne pomimo tego ze sie mowi by ludzie na priva poszli i co? psuje klimat forum? czy tu klimat to wlasnie takie powtarzajacesie pyskowki? jesli tak to ja sam rezygnuje. jesli tu chodzi o Battlefield1942 i Battlevield vietnam oraz mody, o informacje o meczach cb, o pomoc i inne to zostaje.
no i pomysl od czegozaczol sie dzisiejszy cyrk? - od tego ze pojechalem waszego klanowicza z powodu jego zachowania? no i co teraz? obuzyliscie sie ze zamknolem temat gdy juz zaakceptowalem mecz z fragteamem? po mimo tego ze o tosami mnie prosiliscie? zaakceptowac i zamknac? wiec? gdzie tu zdrowy rozsadek?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 02:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
Na przykładzie forum FH powiem tylko że Okota przesadza jak mało kto. Zaśmieca tylko forum i zmusza do czytania jego wypocin. Najgorsza jest taktktyka z monologiem na koniec (pełnym bzdur i wypaczeń) a potem zamknięcie. Niestety nawet wymiana PM-ów nie przynosi skutków gdyż uważa się za nieomylnego zawsze mającego rację.

Ogólnie jego poziom=poziomowi wypowiedzi na tym forum.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 02:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 maja 2003, 23:09
Posty: 437
Lokalizacja: Warszawa
Ehh przykro mi Okota ale niestety na moderatora się moim zdaniem nie nadajesz... Może i chcesz dobrze, ale jakby to ująć starasz się wnosić na to forum za dużo od siebie, za bardzo cię to kręci. I prawdą jest że to forum upada i wsumie scena leci za nim :/ A jak było kiedyś? Był klimat, każdy rozumiał specyficzne żarty, generalnie ludzie trzymali się razmem. I nie było debilnych pytań i topiców na forum. Dlaczego? Bo jak przyszedł jakis pirat albo poprostu idiota to mówiąc kolokwialnie poprostu dostawał w "czape". Zaczął się płacz że jesteśmy nie mili i co? I się skończyło, napłyneło mase ludzi którzy nie potrafią się nawet w ojczystym języku wypowiedzieć i scen przestała forum czytać.

I teraz niech mi Okota odpowie, dlaczego jak nikt się nam nie wtrącał do forum to był klimat i atmosfera? Dlaczego w momencie gdy banda kretynów spamuje non-stop na forum Okota siedzi i blockuje topici ludzi którzy budują tą scene od początku, zamiast dać bana bandzie jakis niewyżytych dzieciaków? Trzeba miec troche wyczucia, bo są jednak ludzie na tej scenie, którzy nie zależnie co by pisali czy kogo wyzywali mają prawo do swojej własne swobodnej nie cenzurowanej wypowiedzi bo to oni to tworzyli i tworzą i to nie jest scena ludzi anonimowych. I Okota nie powinien pokazywać że ma nad nimi władze, bo jej nie ma, a takiego autorytetu jak oki nie ma i miec nie będzie. Bo mimo tego że większośc osób ma dostęp do moderowania w ten czy inny sposób to nikt się nie wdaje w wojne na kasowanie postów z Okotą, a on to robi...

_________________
Obrazek
The eye sees only what mind is prepared to comprehend.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 02:23 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
widzisz, chodzi toz o pewne wyczucie raz momentu zamkniecia topicu dwa sposobu jego zamkniecia... skoro juz przytaczas ostatnia wojne na forum... uzyjmy tego topica jako przyklad: Teraz jest jak widzisz zamkniety - przez Xene i generalnie nikt nie ma pretensji o to, nie ma tez zadnej wojny... Ty zamknales ten topic wyrazajac uprzednio swoja opinie na rozne tematy dotyczace tego topica, generalnie uniemozliwiajac nawet odparcie zarzutow zawartych w swoim zamykajacym poscie - to juz sie nazywa naduzywanie wladzy...

co do tego, czy wszystko piszesz od siebie jako moderator... czy nie... glupi przyklad.. ale powiedz mi co bys powiedzial na takie tlumaczenie sie:

gdyby prezyden polski zlal staruszke w parku nastepnie oddal mocz na radiowoz i pozniej lumaczyl sie, ze robil to jako Pan Kwasniewski, a nie prezydent ? Nie bez powodu sa afery, ze jakis policjant spowodowal wypadek po pijaku - w cywilu... poprostu od osob posiadajacych pewne funkcje wymaga sie zachowania na pewym poziomie...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL