Teraz jest 19 kwi 2024, 22:32

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
bcj napisał(a):


Więc jest argument następny - Okota prosimy zrezygnuj. Procedura impeachmentu będzie boleć.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:36 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
bcj napisał(a):
jescze tak apropo obiektywnosci... etc... jest jedno forum "czyste" od Okoty, poniewaz moderujemy tam ja z Franticem - czyli podforum NC bf194.. ale Okota nie daje za wygrana - sle "raporty"

oto przyklad:

===[cut]===
At the moment Okota has reported a post from [SPQR]Titus on Battlefield1942.pl.

Click on follow link to come direct to the reported post.

http://forum.battlefield1942.pl/viewtop ... 582#131582
===[cut]===

ooo na sero ja? zglosilem post? :shock: a po cholere? nie cierpie tego ustrojstwa jak ognia... chyba zemi cos sie pomerdalo.... :roll:

co do mej nieobecnosci to wiem ze bylo wiecej jakis takich komentarzy kiedy ja nie bylem obecny ale juz wole moderowac to forum niz na gg po kilka razy dziennie dostawac prosby o usuniecie/wyciecie/sprawdzenie ip bo cos bo tamto.. itd... wiec wrocilem i jestem
i bede do czasu az aiv z garetem powiedza cos innego

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
ooo na sero ja? zglosilem post? :shock: a po cholere? nie cierpie tego ustrojstwa jak ognia... chyba zemi cos sie pomerdalo.... :roll:


Widzisz Okota, teraz masz babo placek. Nikomu od nas w klanie nie udało się wqrwić bcjota, a tu bach - porozmawiamy o-kota-ch.

Miej się na baczności stróżu prawa i praworządności, idzie nieubłagany koniec twego moderowania!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:45 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
a co ma ta wypowiedz do wk*** bcjota? :?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:48 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
co do mej nieobecnosci to wiem ze bylo wiecej jakis takich komentarzy kiedy ja nie bylem obecny ale juz wole moderowac to forum niz na gg po kilka razy dziennie dostawac prosby o usuniecie/wyciecie/sprawdzenie ip bo cos bo tamto.. itd... wiec wrocilem i jestem
i bede do czasu az aiv z garetem powiedza cos innego


ja... ja... ja... a gdzie MY ? To forum nie jest TWOJE ale WSZYSTKICH... to ze slali Tobie cos na GG z prozba o cos tam, nie znaczy, ze Ciebie uwielbiali... ze blagali, abys wrocil... slali do Ciebie, bo jestes najbardziej upierdliwym moderatorem i wszyscy pamietaja, ze nim jestes... masz pozastym prawie 4000 postow, wiec nie problem wygrzebac Twoje GG z forum... wiec slali Tobie prozby jako do moderatora, aby zadzialac cos tam... bo byles najblizej... tak wiec przykro mi, ale Twoj argument nie udowadnia niczego na Twoja obrone.. moze tyle, ze nietylko wkurzasz ludzi, ale rowniez wykonujesz swoje obowiazki... ale... wiesz.. jest takie powiedzenie, nie ma ludzi nie zastapionych...

a tak na marginesie... napisales w poscie powyzej jedno zdanie, ale dzieki wspanialemu awatarkowi zajales miejsce na min. jeszcze jeden post.. pomijam fakt, ze twoj post nie wprowadzil zadnych nowych argumentow do dyskusji, byl zwyklym typowym Twoim biciem piany... pomijam tez fakt obrazliwego podpisu swiadczacego o calym Twoim podejsciu do wszystkiego, czyli tym, ze wszystkich masz gleboko w dupie...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 00:57 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
"ja" wystapilo w tej wypowiedzi dwa razy "my" wcale
co ja krol slonce zeby per "my" mowic?
i co ze mam prawie 4000 postow? mnie na nich wcale nie zalezy wystarczyl mi by na stale 1 albo i 0
a blagania o powrot na gg tez sie zdazaly i co z tego bcj? zazdroscisz czy jak?
naprawe nie wiem czego...
zeby dowiedziec sie kto jest moderatorem wystarczy kliknac na napis:
Moderator Battlefield 1942.pl Team
a tam nie jestem wcale na pierwszym miejsci u Xena ma wiecej postow odemnie i co z tego?

wiecie co zaczynam sie zastanawiac ze te wasze wypociny ktore tu umieszczacie czasem nie sa spowodowane tym ze nikt z UKFu nie ma moderatora na tym naszym forum?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
Czytajac wasze wypociny dochodze do wniosku ze moderatorami powini zostac bcjot i dobrawek i dac wszystkim przyklad jak nalezy moderowac pana okote w tym czasie wyslac na wakacje i podziwiac efekty moderacji w/w panow z UKFu


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Myślałem, że przemyślisz swoją odpowiedź na forum, ponieważ bcjota argumantacja, ton, gramatyka przwyższała Cię i odpowiesz w sposób bardziej składny, lecz cóż napisałeś co wiedziałeś, czyli nic.

A co do twojego myślenia - oświadczam jako UKF - nikt z UKFu nie chce być moderatorem.
Może, oprócz jurgensa, który gra w FH i też ma dość Twoich głupich tekstów nabijających sobie statystyki, a oczywiście nic nie wnoszących i chętnie by Cię na tym forum zabanował ;)

Osobiście walczę tylko o to, aby liczba moderatorów zmniejszyła się o jeden i będzie święty spokój.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Guz napisał(a):
Czytajac wasze wypociny dochodze do wniosku ze moderatorami powini zostac bcjot i dobrawek i dac wszystkim przyklad jak nalezy moderowac pana okote w tym czasie wyslac na wakacje i podziwiac efekty moderacji w/w panow z UKFu


MY NIE CHCEMY WIĘCEJ MODERATORÓW TYLKO CHCEMY ABY BYŁO O JEDNEGO MNIEJ, ROZUMIESZ?

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 15 lis 2004, 01:06 przez dobrawek, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:06 
Offline

Dołączył(a): 19 maja 2003, 13:34
Posty: 1167
Lokalizacja: Warszawa
Okota napisał(a):
"ja" wystapilo w tej wypowiedzi dwa razy "my" wcale
co ja krol slonce zeby per "my" mowic?


widzisz, nawet nie zrozumiales mojego posta - bo ja sie wlasnie przyczepilem, ze nie ma MY, sa tylko JA i nie chodzilo mi o matematyczna kalkulacje, jedynie o podejscie - wiesz, taka przenosnia... poniewaz napisales w wolnym tlumaczeniu: "generalnie cieszyliscie sie, ze mnie nie ma, ale ja jednak postanowilem powrocic i moderowac"...

Okota napisał(a):
wiecie co zaczynam sie zastanawiac ze te wasze wypociny ktore tu umieszczacie czasem nie sa spowodowane tym ze nikt z UKFu nie ma moderatora na tym naszym forum?


wiesz, jestes zalosny... wlasnie udowadniasz, ze wg. Twojego mniemania bycie moderatorem to jest jakies wyroznienie za zaslugi... a mi sie zawsze wydawalo, ze to jest jedynie kawal ciezkiej pracy...

a tak swoja droga, w kazdym cywilizowanym kraju, czlowiek z honorem po przeczytaniu tylu zarzutow poddal by sie do dymisji... Ty... mimo takich propozycji - olales je... no ale coz - tak wyglada cala polska... nasi politycy.. wiec skad mamy czerpac dobre przyklady i wzorce... no bo przeciez nie z zachodnich kapitalistycznych krain....


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
dobrawek napisał(a):
Guz napisał(a):
Czytajac wasze wypociny dochodze do wniosku ze moderatorami powini zostac bcjot i dobrawek i dac wszystkim przyklad jak nalezy moderowac pana okote w tym czasie wyslac na wakacje i podziwiac efekty moderacji w/w panow z UKFu


MY NIE CHCEMY WIĘCEJ MODERATORÓW TYLKO CHCEMY ABY BYŁO O JEDNEGO MNIEJ, ROZUMIESZ...?


Powiem tylko ze mialem cie za osobe bardziej kulturalna ktora nie wyzywa osob o innym zdaniu niz ty


Ostatnio edytowano 15 lis 2004, 01:18 przez Guz, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Guz napisał(a):
Powiem tylko ze mialem cie za osobe bardziej kulturalna ktora nie wyzywa osob o innym zdaniu niz ty


Dlatego też zmieniłem od razu po wysłaniu. Podejrzewam, że Okota Ci podał pierwszą wersję, ponieważ nie istniała na forum więcej niż 10 sekund.

Ale cóż tak napisałem. Szybko się zorientowałem, że przegiąłem, lecz widzę byłeś szybszy. Jeśli zdążyłeś tak przeczytać - Przepraszam.

BTW: "PAŁA" nie była pogrubiona :P

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:16 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
bcj napisał(a):
Okota napisał(a):
"ja" wystapilo w tej wypowiedzi dwa razy "my" wcale
co ja krol slonce zeby per "my" mowic?


widzisz, nawet nie zrozumiales mojego posta - bo ja sie wlasnie przyczepilem, ze nie ma MY, sa tylko JA i nie chodzilo mi o matematyczna kalkulacje, jedynie o podejscie - wiesz, taka przenosnia... poniewaz napisales w wolnym tlumaczeniu: "generalnie cieszyliscie sie, ze mnie nie ma, ale ja jednak postanowilem powrocic i moderowac"...

Okota napisał(a):
wiecie co zaczynam sie zastanawiac ze te wasze wypociny ktore tu umieszczacie czasem nie sa spowodowane tym ze nikt z UKFu nie ma moderatora na tym naszym forum?


wiesz, jestes zalosny... wlasnie udowadniasz, ze wg. Twojego mniemania bycie moderatorem to jest jakies wyroznienie za zaslugi... a mi sie zawsze wydawalo, ze to jest jedynie kawal ciezkiej pracy...

a tak swoja droga, w kazdym cywilizowanym kraju, czlowiek z honorem po przeczytaniu tylu zarzutow poddal by sie do dymisji... Ty... mimo takich propozycji - olales je... no ale coz - tak wyglada cala polska... nasi politycy.. wiec skad mamy czerpac dobre przyklady i wzorce... no bo przeciez nie z zachodnich kapitalistycznych krain....


bcj nie wkladaj mi nie moich slow w usta! nie napisalem nic takiego co by nawet brzmialo podobnie do:
"generalnie cieszyliscie sie, ze mnie nie ma, ale ja jednak postanowilem powrocic i moderowac"...
a: wrocilem bo mnie o to wielokrotnie proszono
i napewno nie uwazam ze moderatora dostaje sie za jakies zaslugi!! jak WIELOKROTNIE pisalem to niewdzieczna praca - co wlasnie tu widac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 paź 2003, 17:54
Posty: 511
Lokalizacja: Wawa
Nie, okota nic mi nie podal akurat mialem to szczescie i zdazylem zobaczyc

Przeprosiny przyjete

A pogrubione to moja inwencja tworcza :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 15 lis 2004, 01:18 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
dobrawek napisał(a):
Guz napisał(a):
Powiem tylko ze mialem cie za osobe bardziej kulturalna ktora nie wyzywa osob o innym zdaniu niz ty


Dlatego też zmieniłem od razu po wysłaniu. Podejrzewam, że Okota Ci podał pierwszą wersję, ponieważ nie istniała na forum więcej niż 10 sekund.

Ale cóż tak napisałem. Szybko się zorientowałem, że przegiąłem, lecz widzę byłeś szybszy. Jeśli zdążyłeś tak przeczytać - Przepraszam.

BTW: "PAŁA" nie była pogrubiona :P

brawo dobrawek moze jeszcze glod w somalii to tez moja wina? co? jesli tak napisales na forum i to istnialo nie wazne ile a ktos to zdazyl przeczytac to nic na to nie poradzisz
chyba wiesz na jakiej zasadzie dziala forum phpBB?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL