Teraz jest 16 kwi 2024, 20:37

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 paź 2004, 00:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Proszę o usunięcie Okoty z listy moderatorów.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 00:18 
Offline
Oldboy Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 mar 2003, 19:56
Posty: 5351
Lokalizacja: Łódź (Desantowa:)
prosze umotywowac swoja prosbe

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 00:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
proszę wyznaczczyć inną osobę do negocjacji.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 01:24 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 01:09
Posty: 868
Jurgens to już jest śmieszne :/. 4 Topic o tym samym, co niba ma dać?


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 04:12 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
negocjuj...masz jakies argumenty poza Jaruzelskim?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 09:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
No ja już powoli mam dość tych bezesownych topiców jak chcecie to zróbcie ankiete i już !!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 09:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
bomber_man napisał(a):
No ja już powoli mam dość tych bezesownych topiców jak chcecie to zróbcie ankiete i już !!!!


To jest właściwe rozwiązanie.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 10:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
No to na co czekacie !!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 11:23 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
ja czekam na argumenty...

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 12:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Argumenty następujące:

1. Regularnie zaśmieca nam topici rekrutacyjne.
2. Regularnie zaśmieca forum FH (a z tego co widziałem także inne).
3. Nie zajmuje się sprawami forum FH (dublowane topiki z braku podpięcia istotnych dla FH tematóW).
4. Tendencyjnie zamyka topici, lub przenosi je w niewłaściwe miejsce.
5. Zachowuje się jak Pan i Władca całej sceny BF.pl
6. Nadużywa uprawnień (zajmuje się avatarami, co jest z tego co pisałeś Twoją domeną Garet).
7. Nieprzepisowy - za duży avatar (co w przypadku śmieciowych postów Okoty naprawdę stanowi problem - wydłuża post conajmniej dwukrotnie).

Żeby nie bić więcej piany, proszę o doprowadzenie do głosowania nad dalszym pozostawaniem Okoty na stanowisku moderatora.

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 13:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 cze 2003, 03:51
Posty: 456
Lokalizacja: Sosnowiec
Ankieta moze byc tylko z uzasadnieniem na dole (przeciw zmiennym IP :) )


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 15:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2002, 23:39
Posty: 1586
Lokalizacja: z Polska
1. Nie widzialem zeby zasmiecil wam topic. Poprosil o zmiane avatara. Ja bym nie prosil tylko go wywalil jakby mi sie nie podobal...
2. Ja tez "zasmiecam" fora debilnymi postami, ktore smiesza tylko mnie. Wy z sekcji FH UKF'u zasmiecacie od paru dni forum. Toldi zasmieca od baaaardzo dawna, a taki wezmy na to Holman jedzie po ludziach najlepiej ze wszystkich. Co z tego? Moge wprowadzic sztywne reguly moderacji i wtedy zeby zalozyc topic rekrutacyjny bedzie podanie i 3 zdjecia. Chyba tego nie chcemy...
3. FH nie ma przypisanego moderatora na razie. Wlasciwie to nikt zbytnio tam wam nie ingerowal. Moderatorzy to tez ludzie i jesli chcecie przykleic jakis topic to wyslijcie PMa. Zawsze sie mozna dogadac.
4. On zamyka a ja kasuje. Z zamknietymi topicami jest na niego dowod, na mnie nie ma. A co do przenoszenia nie stwierdzilem jeszcze nieprawidlowosci u niego...Jesli stwierdze to mu podziekuje.
5. Jak Pan i Wladca calej sceny? Jakos umknal mi sens tego okreslenia...
6. On was poprosil o zmiane. Ja bym go wywalil. Nie ingerowal w avatar tylko zasugerowal zmiane, a to jest wlasnie funkcja moderatora.
7. Jak juz powiedzialem wczesniej nie jestem aptekarzem i nie zamierzam mierzyc avatarow co do milimetra...Jesli dalej bedziesz sie upieral przy zmianie avatara przez Okote to poprosze go o zmiane, ale jesli sprawi ci to przyjemnosc to wspolczuje ci z calego serca...


Co do samej listy zarzutow: wszystko jest czysto akademickie...brak przykladow.
Co do glosowania to demokracja ma bardzo mila i przydatna opcje, szczegolnie dla tych sprawujacych wladze. Zeby cos zarzadzic z poziomu obywatela (uzyszkodnika) trzeba miec za soba jakas grupe ludzi. Ty jestes sam (no moze jeszcze kilku "nowych" z FH).
W tym akurat przypadku nie musze robic nic...Znajdz wystarczajaca liczbe ludzi, ktora mnie ruszy a zrobie ci glosowanie. Na razie widze obrazonego CLa i wierna druzyne klanowa stojaca za nim murem. Z takim poparciem mozesz blokowac drogi albo wysypywac zboze na tory.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 16:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2004, 18:00
Posty: 415
Lokalizacja: Kraków
Garet napisał(a):
Z takim poparciem mozesz blokowac drogi albo wysypywac zboze na tory.

Niech żyje Andrzej Leper


Swoją drogom dobrze gadasz nic nie zdziałasz swoimi wywodami Okota to Okota i stanie gwarantuje ci za nim wiecej ludzi niż za tobą !!!!

Wiec przykro mi ale nic swoimi rewolucjami nie wskurasz ..... a co do zaśmiecania forum to narazie to robisz ty panie jurgens!!!


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 1 paź 2004, 17:08 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2003, 23:31
Posty: 648
Lokalizacja: Warszawa
Dam głos, bo to ja zacząłem ;)

@Garet - Przyznam, że ładnie i szybko udało Ci się odbić agrgumenty. Trudno się z nimi nie zgodzić.

Z perspektywy czasu myślę, żebyśmy dali spokój z "upierdalaniem Okoty", lecz może przyjmijmy aby Moderator (tu zwracam się do Okoty):
Prosił o np. o zmianę awatara lub inne rzeczy związane z moderowaniem po raz pierwszy poprzez Prywatną Wiadomość - dzięki temu nikt nie będzie odczuwał, że Okota jest "Panem i władcą". Jeśli osoba nie posłucha prośby wtedy to można będzie publicznie komuś zwrócić uwagę. Zauważcie, że gdyby stało się tak jak opisuję to nic by się nie zaczęło, a poza tym nie czułbym, tak jak wielu innych - że Okota wykorzystuje władzę aby nabić sobie liczbę postów.

Tym samym z mojej strony pełne EOT - i przepraszam Okotę, może trochę za bardzo nas poniosło.

@Bomber_man - nie wnosisz nic konstruktywnego, nie masz ŻADNYCH ARGUMENTÓW (nawet tych "akademickich") więc zamknij japę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL