Teraz jest 24 kwi 2024, 00:21

Strefa czasowa: UTC + 2




Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autor Wiadomość
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2004, 18:39 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
btw. Tak niech zrezygnuje i za adminkę zabierze się jakiś n00b, w koncu i tak jest niezły bajzel na scenie 42, niech zabiorą się za adminowanie "gracze za 20 złotych"!

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2004, 19:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 maja 2003, 16:56
Posty: 622
Lokalizacja: Ożarów
Wypoor PL napisał(a):
btw. Tak niech zrezygnuje i za adminkę zabierze się jakiś n00b, w koncu i tak jest niezły bajzel na scenie 42, niech zabiorą się za adminowanie "gracze za 20 złotych"!


A czym się różni Okota od noba za 20 złotych? A bajzel zawdzięcamy morderatorowi, który zamiast moderować sam rozpętuje awantury przez swoje chamstwo, który manipuluje, który wreszcie śmieci jak dwa pułki graczy po 20 złotych wstawiając gdzie się tylko da swoje jednozłotowe myśli.

BTW: Jeśli mam płytkę za 140 i drugą płytkę za 40 to jestem graczem za 180, czy za 90?

_________________
FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH FH


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2004, 19:28 
Offline

Dołączył(a): 22 sty 2003, 12:31
Posty: 752
Lokalizacja: Bielsko - Biała
Wiesz Jurgi, że to pewna przenośnia ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 16 lis 2004, 21:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2004, 12:40
Posty: 174
Lokalizacja: Lublin
bcj napisał(a):
cooler chetnie, ale sam dobrze wiesz, ze to nie skutkuje...

wlasciwie od pol roku pojawiaja sie topice z prozba o usuniecie okoty jako moderatora.... na szybko odnalzlem tylko 3:

30.09.2004
http://forum.battlefield1942.pl/viewtopic.php?t=7614


Apropo tamtego tematu był założony na forum FH kilkanaście godzin po wcześniejszym który okota przeniósł zupełnie gdzie indziej, pomijam fakt że błyskawicznie pojawiły się jego przydupasy którzy na forum FH pojawiają się ... no właśnie praktycznie w ogóle, ale kiedy ich pan jest zagrożony to szast prat wyrasają jakieś Guzy itp.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 17 lis 2004, 00:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 gru 2003, 11:13
Posty: 1678
Lokalizacja: Kraków
Hihihihi..wiesz Buciej...prawie się popłakałem z radości jak zobaczyłem zamknięcie podanego przez Ciebie topiku :twisted:

I tak sobie myślę ...że przynajmniej w 1 masz rację, niema sensu walczyć z wiatrakami !!
A skoro niema sensu to nalezy zacząć się z tego śmiać :-) nie podchodźmy do takich frazesów zbyt poważnie. Ostatecznie to jest forum poświęcone grze, a owa gra ma nas cieszyć i bawić wraz z całym okolicznym kramem błazeństw, wpadek i braku zimnej krwi.

Ja osobiście nabrałem rezerwy i nie traktuję forum jako wyroczni czy też sensu życia, i odkąd tejże rezerwy nabrałem przestało mnie wkurzać a naprawdę zaczęło bawić :D

Gram dla czystej przyjemności którą z tego zajęcią czerpię, nie zaś dla forumowej pisaniny.. a jeśli mnie ktoś w***wi maksymalnie to go zazwyczaj zbluzgam od najgorszych ale na privie i w ten sposób się elegancko i niezwykle kulturalnie rozładowuje :D

_________________
1. Tu jest wszystko http://google.pl/
2. Czytać Poradnik
3. Klikać tutaj


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł:
PostNapisane: 19 lis 2004, 01:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2003, 00:27
Posty: 164
Lokalizacja: Żarów / Wrocław
Cytuj:
"Co do glosowania to demokracja ma bardzo mila i przydatna opcje, szczegolnie dla tych sprawujacych wladze..."
Wladze w Demokracji ma Naród czyli najwiekszy Suweren ;) uwierz wiem cos o tym


ale wracaajac do tematu: moze Okota jest kozlem ofiarnym moderatorow?:P dorwali najbardziej upierdliwego czlowieka i oni maja spokoj bo od kiedy sie pojawil to ci co kiedys byli upierdliwi stali sie tymi mniej upierdliwymi i wpozadku sie zachowujacymi w stosunku do uzytkownikow boarda . :D Ale to abstrakcyjne rozumowanie i jest pozbawione najmniejszego sensu logicznego :P ... przeciez sens logiczny nie moze byc najmniejszy.... itd ... itd... ŁOOOLAABOGA

_________________
"...Jazda Na Motocyklu To Zajebista Sprawa...."


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 111 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL