Teraz jest 23 kwi 2024, 20:27

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 lip 2010, 19:03 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Mogę się założyć, że PCtowcy dostaną darmo map packi w stylu tych do obecnego BC2. Ja osobiście chciałbym zobaczyć nowy tryb gry. Bo jest pewne że zobaczymy conquest, ale przecież wtedy czegoś ala M-COM nie było, albe było ale inaczej wyglądało. Ja osobiście liczę na nowy tryb gry, w którym trzeba niszczyć duże obiekty np. wielkie mosty. Albo tryb gry na mapie w którym wzdłuż rzeki trzeba wysadzić 3-4 mosty a przeciwna drużyna ma temu zapobiec. Oczywiście do tego limit czasowy do przyjazdu jakiegoś konwoju ciężarówek który ma się przeprawić przez te mosty i mamy nowy fajny, emocjonujący tryb gry. Takie moje małe rozważania. :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lip 2010, 19:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Sasek napisał(a):
Mogę się założyć, że PCtowcy dostaną darmo map packi w stylu tych do obecnego BC2. Ja osobiście chciałbym zobaczyć nowy tryb gry. Bo jest pewne że zobaczymy conquest, ale przecież wtedy czegoś ala M-COM nie było, albe było ale inaczej wyglądało. Ja osobiście liczę na nowy tryb gry, w którym trzeba niszczyć duże obiekty np. wielkie mosty. Albo tryb gry na mapie w którym wzdłuż rzeki trzeba wysadzić 3-4 mosty a przeciwna drużyna ma temu zapobiec. Oczywiście do tego limit czasowy do przyjazdu jakiegoś konwoju ciężarówek który ma się przeprawić przez te mosty i mamy nowy fajny, emocjonujący tryb gry. Takie moje małe rozważania. :mrgreen:

Dobre pomysły, zatrudnij sie u DICE :wink:

Obrazek

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 10:25 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2010, 11:27
Posty: 32
Sasek napisał(a):
Mogę się założyć, że PCtowcy dostaną darmo map packi w stylu tych do obecnego BC2. Ja osobiście chciałbym zobaczyć nowy tryb gry. Bo jest pewne że zobaczymy conquest, ale przecież wtedy czegoś ala M-COM nie było, albe było ale inaczej wyglądało. Ja osobiście liczę na nowy tryb gry, w którym trzeba niszczyć duże obiekty np. wielkie mosty. Albo tryb gry na mapie w którym wzdłuż rzeki trzeba wysadzić 3-4 mosty a przeciwna drużyna ma temu zapobiec. Oczywiście do tego limit czasowy do przyjazdu jakiegoś konwoju ciężarówek który ma się przeprawić przez te mosty i mamy nowy fajny, emocjonujący tryb gry. Takie moje małe rozważania. :mrgreen:


To by było ciekawe :D, tylko by mechanicy zaczęli narzekać, że nie mają co naprawiać :D, albo lepiej, by walili 100m z CG i 3 gości na raz skoro mapka by była wąska...
A propo kiedy premiera Vietnama?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 11:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 mar 2010, 18:31
Posty: 76
Tomaszwinner napisał(a):
To by było ciekawe :D, tylko by mechanicy zaczęli narzekać, że nie mają co naprawiać :D, albo lepiej, by walili 100m z CG i 3 gości na raz skoro mapka by była wąska...
A propo kiedy premiera Vietnama?


Winter 2010 - czyli bliżej nieokreślona zima... (zdąże wbić 50, WEEEEEEEEEEEEEEEEE!)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lip 2010, 14:09 
Offline

Dołączył(a): 19 kwi 2010, 23:23
Posty: 112
Satyr napisał(a):
Dobre pomysły, zatrudnij sie u DICE :wink:
Hehe, chętnie, ale wątpię by kogoś takiego szukali :mrgreen:

Tomaszwinner napisał(a):
To by było ciekawe :D, tylko by mechanicy zaczęli narzekać, że nie mają co naprawiać :D, albo lepiej, by walili 100m z CG i 3 gości na raz skoro mapka by była wąska...
A propo kiedy premiera Vietnama?

Powiedzmy, że można byłoby te mosty wysadzić tylko za pomocą C4 i na każdy most trzebaby było zamieścić te C4 w 3ch punktach, a wysadzenie mostu za pomocą CG zajęłoby za dużo czasu. A czas grałby tu największą rolę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2010, 20:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:22
Posty: 47
Niedawno widziałem na amazon.com możliwość zamówienia Battlefield Bad Company 2: Vietnam, premiera w wersji na wszystkie platformy ma byc 31.12.2010. Cena wersji PC to jedyne 50€, niestety link już nie działa. Nie pytajcie dlaczego.. http://www.amazon.com/Battlefield-Bad-C ... 566&sr=8-2


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2010, 21:15 
Offline

Dołączył(a): 2 mar 2010, 04:19
Posty: 251
dklnrw napisał(a):
Cena wersji PC to jedyne 50€


chyba sobie jaja robią ... to cena nowej gry , a nie dodatku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2010, 21:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2010, 12:22
Posty: 47
Sam nie wiem co o tym myśleć, BC2:Vietnam jest zapowiadany jako dodatek a według tego co tam napisali kosztuje tyle co gra a nawet więcej. Niestety nie zrobiłem screena, jedynie zapisałem link który dzisiaj już nie działa. Tak samo wszystkie informacje o BC2:Vietnam zniknęły ze strony, jedynie co zostało to projekt okładki dla PS3 w cache. Mam nadzieje, ze sie to nie sprawdzi i cena będzie bardziej rozsądna.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2010, 22:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Mam nadzieję, że pojawią się jakieś fajnie bronie (bo gre raczej kupię :D) myślę np. o RPD (pro gun :D) i nie obraziłbym bym się za jakąś fajną strzelbę aka Winchester Model 1887 (w MW2 jedna z moich ulubionych broni jednak przez zasięg strasznie słaba :()


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 lip 2010, 22:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
W MW2 ta broń była/jest jedną z najbardziej NOOBSKICH broni jeśli brało się ją x2 ...poza tym... broń z 1887 roku w Wietnamie ? Eeeee... nie uderzyłeś się nigdzie w głowę przypadkiem ? ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2010, 07:56 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2010, 11:15
Posty: 105
Orenos napisał(a):
W MW2 ta broń była/jest jedną z najbardziej NOOBSKICH broni jeśli brało się ją x2 ...poza tym... broń z 1887 roku w Wietnamie ? Eeeee... nie uderzyłeś się nigdzie w głowę przypadkiem ? ;)

Moze ty sie przypadkiem uderzyłeś.Bronie z tego okresu były wykorzystywane przez NVA a tym konflikcie jak chociazby karabin Mosin-Nagant ktory zostal opracowany w 1891 r http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_Mosin .Następnym razem jeśli nie masz pojęcia o danym temacie to się nie wypowiadaj.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2010, 09:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Orenos napisał(a):
W MW2 ta broń była/jest jedną z najbardziej NOOBSKICH broni jeśli brało się ją x2)


Z akimbo owszem, tylko że pojedynczy był o niebo lepszy jak się nauczyłeś go używać. Dobrze, że w BF'ie nie ma takich dodatków do broni bo to by była porażka.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2010, 10:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 sty 2005, 23:43
Posty: 706
dklnrw napisał(a):
Niedawno widziałem na amazon.com możliwość zamówienia Battlefield Bad Company 2: Vietnam, premiera w wersji na wszystkie platformy ma byc 31.12.2010. Cena wersji PC to jedyne 50€, niestety link już nie działa. Nie pytajcie dlaczego.. http://www.amazon.com/Battlefield-Bad-C ... 566&sr=8-2

Właśnie dlatego, że ta cena wzięta była z powietrza. EA zareagowała i zdjęła nieprawdziwe informacje.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 lip 2010, 13:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
ROxOr napisał(a):
Orenos napisał(a):
W MW2 ta broń była/jest jedną z najbardziej NOOBSKICH broni jeśli brało się ją x2 ...poza tym... broń z 1887 roku w Wietnamie ? Eeeee... nie uderzyłeś się nigdzie w głowę przypadkiem ? ;)

Moze ty sie przypadkiem uderzyłeś.Bronie z tego okresu były wykorzystywane przez NVA a tym konflikcie jak chociazby karabin Mosin-Nagant ktory zostal opracowany w 1891 r http://pl.wikipedia.org/wiki/Karabin_Mosin .Następnym razem jeśli nie masz pojęcia o danym temacie to się nie wypowiadaj.



Brak słów....

Po pierwsze , Mosin ZOSTAŁ OPRACOWANY w 1891 , a w wersji z którego roku był wykorzystywany to SPORA różnica jakbyś nie wiedział(a był usprawniany,przerabiany,były różne jego wersje na przestrzeni 1891-1959, oraz były jego "lokalne" wersje , jak fiński M27Rv ..... natomiast Winchester model 1887(w MW2 to był właśnie ten model , a nie żaden nowszy) nie był prawie w ogóle modernizowany ,ani ulepszany (no może na samym początku XX wieku i ostatnio jego zmodernizowana wersja była/jest gdzieś tam produkowana.)
Po drugie , inaczej było po stronie ameryki , a inaczej po stronie rosjan... USA miała inną politykę jeśli chodzi o broń, raczyła swoich sojuszników nowszymi broniami, lub np. świetnymi jak na warunki dżungli Thompsonami (ale były to wersje M1A1 powstałe w ok. 1942 roku , a to jest różnica)... a ZSRR ? Dawało Wietkongowi sturmgewehry 44 , które przechwycili pod koniec wojny z niemieckich magazynów ... podobnie było z broniami dostarczanymi przez Chiny ,które między innymi wydawały pistolety i karabiny przejęte od japończyków z czasów wojny... (więc skąd u ARVN miałaby się pojawić broń z 1887 roku jak Winchester ?)
Po trzecie , mi chodziło konkretnie o Winchestera 1887 i o bronie powstałe w tych czasach , które NIE BYŁY w żaden sposób modernizowane, nie było ich nowszych wersji , itp. panie "znafco".

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 wrz 2010, 16:31 
Offline

Dołączył(a): 9 cze 2010, 16:34
Posty: 2
Ohh na TGS mieli pokazać nowego Vietnama i dupa z tego wyszła :(


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL