Teraz jest 19 kwi 2024, 15:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 gru 2010, 11:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
A mi się podobają polskie gadki, szczególnie jak usłyszałem w tym filmiku [17:11] i [17:15]
http://www.youtube.com/watch?v=rahG7sT1 ... r_embedded

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 13:40 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2009, 13:14
Posty: 33
Ja wczoraj z bananem na buzi idę z 5dychami do empiku, a tu nagle pustka! nie ma vietka :( Dziś po wigilii klasowej idę znów i dalej brak vitka... czy będzie go można kupić w empiku czy tylko drogą elektroniczną?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 13:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sty 2010, 10:52
Posty: 16
No więc:

- Mapki bardziej przypominaja mi CoD'a niż Bfa :/ przez co są lepiej zoptymalizowane i spadek fpsów nie istnieje :d (ile ja bym dał za taką płynność w podstawce ;()
- M16, M14, Ak47 są dość mocne, może aż za ? :P
- Helikopter z ogarniętą ekipą to latająca apokalipsa :P
- Jedna mapka z startem w rzece to porażka, powinna się nazywać "Grenade Rain" ;d

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 14:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lut 2010, 12:57
Posty: 59
DriDer napisał(a):
Ja wczoraj z bananem na buzi idę z 5dychami do empiku, a tu nagle pustka! nie ma vietka :( Dziś po wigilii klasowej idę znów i dalej brak vitka... czy będzie go można kupić w empiku czy tylko drogą elektroniczną?

To się w empiku zapytaj bo my nie duchy święte ;D

ktoś tam dostał maila z empiku, że może po 10 stycznia będą mieli to u siebie.

w mm i saturnie ponoć jest.

EaX napisał(a):
No więc:

- Mapki bardziej przypominaja mi CoD'a niż Bfa :/ przez co są lepiej zoptymalizowane i spadek fpsów nie istnieje :d (ile ja bym dał za taką płynność w podstawce ;()
- M16, M14, Ak47 są dość mocne, może aż za ? :P
- Helikopter z ogarniętą ekipą to latająca apokalipsa :P
- Jedna mapka z startem w rzece to porażka, powinna się nazywać "Grenade Rain" ;d


Ze wszystkim się zgadzam mniej więcej, chociaż aż tak heli bym nie demonizował, bo trza mieć ogarniętych engów, albo strzelców czołgowo/karabinowych i tyle na ten temat ;)

a ja tam właśnie lubię tą mapkę ze startem w rzece, są przynajmniej emocje na każdym m-comie ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 16:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 gru 2003, 18:07
Posty: 561
Zmniejszenie mapy to teraz dla niektórych optymalizacja? Przerażające.

_________________
In Soviet Russia, lolis fap to YOU! || Best thing about HD anime? HD boobs. Gives a better definition to the curves.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 18:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2010, 11:57
Posty: 58
Lokalizacja: Łódź
Straszna rozruba... Nie da się spokojnie minuty ugrać bo zaraz ktoś strzela, etc.
Chodzi Ci chyba o mapę pt. Punkt Obserwacyjny jako atakujący, tam jeśli w pierwszych minutach się nie rozwali mcom'ów to już po rundzie, bo nie da się tam przejść bo ostrzał jest taki... A pozatym obrońcy mają widok na respawn i sadzą w odradzających się.
Wolę spokojniejszą rozgrywkę, ale ogólnie jest fajnie. ;)
Jak ktoś chce to dobijcie na XBL bo lepiej się z kimś gra, niż z burgerami. :P

_________________
Na Xbox Live, znajdziecie mnie pod gamertag'iem: KubaXman .
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 18:51 
Offline

Dołączył(a): 7 mar 2010, 14:30
Posty: 2
Z Empiku dostałem odpowiedź że u nich gra będzie dostępna dopiero ok 10 stycznia
Grę dostać już dostać w Media Markt oraz Saturnie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Fajny klimat tylko, że...... niedużo sprzętu, małe mapy z gorszymi teksturami i mniejszą ilością detali, ale to chyba cena dodania "ognia" aby NG się nie udławiły z vramem. Z taktyki, zaskoczenie nie zostało już nic, po prostu dwie grupy naprzeciw naparzają do siebie i tyle. Póki nie wyjdzie PS4/X760 będziemy skazani na płyciznę i tandetę w każdym aspekcie :(


Jedyny apel do DICE to: trzymajcie z dala od NG serię BF, bo ona zdycha ....

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:40 
Offline

Dołączył(a): 23 cze 2010, 11:27
Posty: 32
czego to może być wina w bc2 vietnam, ze np. w czasie jazdy helikopterem czasami trawa migocze, albo kiedy daje widok ogolny też czasami coś zamigocze (mam wyłączony Bloom i HSAO)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:44 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:21
Posty: 56
Trawa migocze czyli zmieniają się tekstury? To wina sterowników. Na karcie ATI tak miałem i wystarczyło zaktualizować stery.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 20:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Ogólnie fanem DLC zbytnio nie jestem ale kupiłem na steamie vietnama, bo nie było nigdzie w pudełku. Już w pierwszej minucie zawitał na mojej twarzy uśmiech, który nie zniknął do końca sesji. Poziom miodności i klimatu jest tu tak duży, że nawet gdy mnie ubili(choć łatwo nie mieli :twisted: ) to się uśmiechałem.

Muzyka, tekstury, mapy, bronie wszystko jest genialne. Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto - WARTO! Jak dla mnie bije na głowę świetną przecież podstawkę. Kupować i grać! ;D

ZzackK jako gracz zarejestrowany dopiero w tym roku, to o serii chyba nie powinieneś się wypowiadać ;) Każda recka jest wychwalaniem tego DLC i słusznie, bo klimat aż wycieka i kipi z ekranu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 21:52 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Lailonn napisał(a):
Ogólnie fanem DLC zbytnio nie jestem ale kupiłem na steamie vietnama, bo nie było nigdzie w pudełku. Już w pierwszej minucie zawitał na mojej twarzy uśmiech, który nie zniknął do końca sesji. Poziom miodności i klimatu jest tu tak duży, że nawet gdy mnie ubili(choć łatwo nie mieli :twisted: ) to się uśmiechałem.

Muzyka, tekstury, mapy, bronie wszystko jest genialne. Jeśli ktokolwiek zastanawia się czy warto - WARTO! Jak dla mnie bije na głowę świetną przecież podstawkę. Kupować i grać! ;D

ZzackK jako gracz zarejestrowany dopiero w tym roku, to o serii chyba nie powinieneś się wypowiadać ;) Każda recka jest wychwalaniem tego DLC i słusznie, bo klimat aż wycieka i kipi z ekranu.

Ciekawe, rejestracja na forum równa się czas zakupy gry z serii BF :lol:

Wiesz BC2:V z miejsca kojarzy mi się z CODem, czyli totalne arcade, taki model oczywiście, że jest grywalny, bo prosty, niewymagający, a wielkość map nie zmusza do długiego zapoznania się z terenem, a licznik frgów nakręca się szybko jak cena paliwa, tylko to nie są znaki firmowe BFów.
Ma klimat, jest prosty, odprężający, ale niczego więcej nie oferuje, ot naciśnij spust i "fraguj" na małe przestrzeni z dwiema drogami ;)
* Doatek chodzi lepiej, bo jest mniejszy teren, gorsza jakość tekstur oraz ilość detali, czyli wielka optymalizacja(sic!).



To jest moja opinia, możesz się nią zgodzić lub nie w merytoryczny sposób, ale nie bazując na zasadzie "mam 40 lat, jestem profesorem" :P

Ps.
Gdyby z roku na rok sugerować się recenzjami to można by dojść do wniosków, że COD to najlepszy, innowacyjny FPS.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 22:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Nie, czas rejestracji nie równa się z czasem gry w serię ale nie ma na scenie polskich garczy, którzy nie byliby tu choć raz obecni i nie mieli konta(by czytać chociażby). Szczerze jednak wątpię byś grał od 1942...

Vietnam daje dokładnie to co BF:BC2 tylko w innych klimatach. To nie jest dalszy ciąg serii Battlefield tylko odnoga czego chyba nie kumasz. Podobna do CODa, bo każdy sieciowy shooter jest taki. No tu mamy trochę pojazdów i tyle. Nie wiem gdzie ty widzisz te grosze tekstury, bo u mnie można niemalże liczyć zmarszczki na wojakach.

ps. zdradzę Ci sekret. Cała ta seria to jeden wielki Arcade. Chcesz realizmu to kup ArmA2 a nie głupio się wypowiadasz. A gdyby sugerować się ilością graczy to od 12lat najlepszy na świecie jest CS


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Uwijajcie się szybciej bo narazie mało na liczniku :twisted: http://www.battlefieldbadcompany2.com/vietnam/battleforhastings

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 gru 2010, 22:51 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Lailonn napisał(a):
Nie, czas rejestracji nie równa się z czasem gry w serię ale nie ma na scenie polskich garczy, którzy nie byliby tu choć raz obecni i nie mieli konta(by czytać chociażby). Szczerze jednak wątpię byś grał od 1942...

Vietnam daje dokładnie to co BF:BC2 tylko w innych klimatach. To nie jest dalszy ciąg serii Battlefield tylko odnoga czego chyba nie kumasz. Podobna do CODa, bo każdy sieciowy shooter jest taki. No tu mamy trochę pojazdów i tyle. Nie wiem gdzie ty widzisz te grosze tekstury, bo u mnie można niemalże liczyć zmarszczki na wojakach.

ps. zdradzę Ci sekret. Cała ta seria to jeden wielki Arcade. Chcesz realizmu to kup ArmA2 a nie głupio się wypowiadasz. A gdyby sugerować się ilością graczy to od 12lat najlepszy na świecie jest CS


Wiesz, zdradzę ci w sekrecie, że uproszczono co i tak było proste, a zamiast ulepszać, obcięto :)
Wybacz dyskusji w stylu, a ty nie grałeś w "Wolf3D" nie chce mi się poradzić, a brak twojej akceptacji dla mojej opinii straszny nie jest :D

Pozdrawiam

Ps.
Przyglądnij się po czym biegasz i w jakim otoczeniu, aby upchać efekt ognia (dodatkowe tekstury, mogące pojawić się w dużej ilości, występujące losowo) do Vramu konsol coś musieli zrobić i zrobili. Dzięki temu wielu graczy odczuło optymalizacje silnika ;)

Ps2.
Na bazie FB (nowsza wersja) tej odnogi powstaje BF3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 25, 26, 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL