Teraz jest 28 mar 2024, 11:57

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 gru 2010, 19:41 
Offline

Dołączył(a): 9 wrz 2005, 16:29
Posty: 21
Lokalizacja: Poznań
dzisiaj mnie zaskoczył dziwny błąd w grze. Jeżeli ktoś naprawdę dba o punkty to daję tutaj filmik przeze mnie nagrany, czego nie należy robić na mapie "Swiątynia Cao Son" w Podboju

http://www.youtube.com/watch?v=z16KQ2K8OfU


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 gru 2010, 20:28 
Offline

Dołączył(a): 3 wrz 2003, 14:06
Posty: 371
@Lailonn - daj na luz, weź xm22 i cale 200 pestek walniesz w punkt. to nie jest normalne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2010, 22:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
ZzackK ja już od paru alt nie gram nigdzie klanowo a jedynie po pracy/uczelni pyknę jakąś rundkę. Nawet jeśli padam na pysk i jedyne co robię to ginę. Gra ma dawać frajdę.

Wspominałem o realizmie, bo twoje narzekania ewidentnie celują w mocno arcade'owy system rozgrywki. W Vietnamie jest on dużo mocniej odczuwalny, bo wielkość map go potęguje. Zwłaszcza odpalenie Rush albo hardcore daje się we znaki.

To CAŁA gra jest tak zrobiona, ze można bez trudu robić frag rain. Jak broniący się mają przewagę terenową(a tu często) to otoczeni skrzynkami i apteczkami zalewają wroga taką ilością wybuchów, że głowa mała. To jest irytujące i niegrywalne ale dlatego gram tylko w Podbój - tryb, który stworzył te serię!

Rozumiem Twoje pragnienie większej ilości pojazdów itd. ja też bardzo niechętnie przyjąłem 2142 a potem wahałem się nad BC2, bo infantry to wolałem w America's Army np. Nie można jednak biadolić na to odnóże serii za coś co jest CELOWE I NORMALNE! Gry wydane pod znakiem Battlefield po "Battlefield 2" nie były jego następcami a jedynie wariacjami infantry. Dlatego biadolenie na wielkość map czy małą ilość pojazdów NIE MA PRAWA BYTU!

Jak tylko wyjdzie BF3 z normalnymi mapami i pojazdami to natychmiast wypieprzę BC2 z dysku, bo traktuję go jako tytuł czasowy. Zrób tak samo a wszystko się uprości...

Co do silnika to nie chodzi o to by stwrozyć2 różne pod różne platformy. Przecież wystarczy zmienić mapy, tekstury fullhd zamienić na hd, dodać 'fog of war" i inne tego typu podobne wynalazki pozwalające okiełznać FPSy. Takie GTAIV na PS3 wygląda jak kupa w porównaniu do PC. Wystarczy by twórcy poustawiali dobrze suwaczki.

ps. Nie nie traktuję tej wymiany postów poważnie, bo musiałbym dostać nerwicy. W końcu shooterem z najlepszymi wynikami jest beznadziejny CoD, który jak dla mnie skończył się na pierwszej części...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 gru 2010, 22:52 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Jak chciałbym realizmu w życiu nie kupił bym BC2, więc proszę się w końcu od niego odczepić, bo to jest zwykłe spychanie dyskusji na boczny tor. Moje narzekania (olać moje, recenzentów) to są rzeczy (powiedział bym wad), których można było by uniknąć, przez co dać więcej frajdy graczom, bez jakiś wielkich nakładów. Różnice między podstawką, a dodatkiem to są szczegóły, ale na tyle znaczne aby w moich oczach uznać wydatek 44zł za średnio udany (pogram w fajnym klimacie, ale szału nie ma).

Analogia do GTAIV jest świetna, różnicy wymieniłeś, ale są rzeczy identyczne na wszytskich trzech platformach np. fizyka (oj nie ma suwaka). Chciałbym aby np. w nowym BF było znacznie mniej skryptów, bo cały czas walące się budynki, czy wybuchające pojazdy w taki sam sposób, bronie z liniową trajektorią pocisku potrafią zwyczajnie męczyć i nudzić. Jak sądzisz jeżeli BF3 wyjdzie pod PS3/X360 to DICE postara się o to aby zaaplikować coś więcej do PC? Czy zwyczajnie doda lepsze tekstury, kilka pojazdów więcej oraz ładny czat?

Ps.
Następnym razem jak opierasz się na czyichś statystykach, podaj własne, unika się hipokryzji ;)

Wytłumacz , po kiego grzyba cytujesz cały poprzedzający wątek ??
Sokar44

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 gru 2004, 00:08
Posty: 4910
Recenzje Vietnama to średnia 9/10 a narzekania jak są to na właśnie małe mapy i małą ilość sprzętu. Pisałem już coś o tym...

Fizyka gry nie jest zależna od silnika gry, bo silnik fizyczny może być różny. Silnik gry to jak karoseria auta, w którą wciskasz np silnik fizyczny kpw? Nie ma gry FPS z lepszym systemem zniszczeń i mówi się trudno. Trajektoria lotu? Od tego jest Armed Assault II :roll: NIGDY I NIGDZIE twórcy BC2 ani nawet BF3 nie obiecywali rzeczy, których się domagasz. Jak Ci coś nie pasuje to po prostu PRZESTAŃ grać. Tak jak ludzie grający w EVE narzekający na brak raidów i bossów. TO NIE TA GRA. TY masz wybrać sobie grę a nie twórcy ją do Ciebie dopasowywać!

Nie podoba Ci się to co daje Vietnam, to graj dalej w podstawkę i EOT. Zmusza Cię ktoś? Grozi zabiciem członka rodziny czy jak? Mówisz, że podstawka lepsza to DROGA WOLNA.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 01:22 
Offline

Dołączył(a): 31 sty 2010, 19:02
Posty: 149
Ehhh zacytuje sam siebie:
Cytuj:
pogram w fajnym klimacie, ale szału nie ma

Starałem się udokumentować moją opinie, którą ty podważałeś np. wycinkami z recenzji, czy robiąc zrzut frapsem, aby nie być gołosłownym.

Popatrz na średnią Codów, bije cię ktoś ;P Ot i cała dyskusja sprowadziła się do tego, więc argumenty się wyczerpały, a z której strony to czytelnik oceni. Szkoda tylko, że taki amator jak ja zauważył kilka "optymalizacji", a taki ekspert od silników jak ty zdefiniował winowajcę jako filtr :D

Ps
Promieniuje niepotrzebnie od ciebie emocjonalizm, ale to twoja sprawa :)

Cytuj:
Trajektoria lotu?

Tutaj zaliczyłeś mały fail, albo nie grałeś w BC2 (aż sprawdziłem, to twoje? http://bfbcs.com/stats_pc/Lailonn) :)

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 27 gru 2010, 02:24 przez ZzackK, łącznie edytowano 3 razy

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 01:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
piciek napisał(a):
dzisiaj mnie zaskoczył dziwny błąd w grze. Jeżeli ktoś naprawdę dba o punkty to daję tutaj filmik przeze mnie nagrany, czego nie należy robić na mapie "Swiątynia Cao Son" w Podboju

http://www.youtube.com/watch?v=z16KQ2K8OfU



tak, właśnie miałem nagrywać tego buga, ale pokazałeś to olewam.

jeżeli jesteśmy medykiem przeżyjemy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 02:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 gru 2009, 10:06
Posty: 227
Lokalizacja: Śląsk - Mysłowice
Może Wietnamczycy nie potrafią pływać ? :lol:
([DO NIEKTÓRYCH] Taki dżołk) :mrgreen:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 02:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
Wideo recenzja konsolowego gracza:
http://tvgry.pl/?ID=1393

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 03:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2010, 21:55
Posty: 50
Tego właśnie zazdroszczę wersji konsolowej tj. świetnie wykonane menu i bardziej klimatyczne wczytywanie się map. Dlaczego nie dopieścili tak wersji PC? Szkoda!

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 03:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
miałem okazje grac na konsoli w vietnam, i nie tylko wolę sterowanie, ale i wczytywanie się map xD
ten koleś gadający o danym regionia, jest po prostu świetny!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 09:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2010, 11:57
Posty: 58
Lokalizacja: Łódź
Ten gość gadający o rundzie to czysta propaganda. :D
Jak USA przegra to wywiad, etc. nic o tym nie wiem, albo nie potwierdza i nie zaprzecza. :P
Za to jak Vietnam przegra to super, hiper wygrana.
Gość miecie wszystko. 8)

_________________
Na Xbox Live, znajdziecie mnie pod gamertag'iem: KubaXman .
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 13:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Moje odczucia odnośnie tego dodatku są ambiwalentne.
Dostałem do ręki tak de facto nową grę z nowymi broniami, pojazdami, mapami więc jest dużo zabawy. Całkiem nowy klimat i konstrukcja otoczenia powoduje że trzeba stosować inne taktyki niż w podstawce. Więcej jest otwartej przestrzeni więc nie ma chowania się po budynkach, bo te wietnamskie chatki dużo osłony nie dają. Rozgrywka bardziej intensywna, zabić i zginąć dużo łatwiej. W końcu pojawił się słynny Kałasznikow (no i moja kochana Pepesza), a brak red dotów wyrównuje szanse obu stron (nic mnie bardziej nie wkurza jak med z optyką 4x zkampiony w krzakach bawi się w pseudo snajpera). Ogólnie jest dużo zabawy i fajnie się gra. Żeby nie było słodko to łyżka dziegciu.
W paru miejscach jednak mapy są źle skonstruowane. Nie wspomnę tutaj o słynnym już grenade spam na Vantage Point ale często tak jest że w trybie podboju gdy jakaś drużyna przejmie określone flagi to rzadko kiedy się to zmienia. Brak tu jakiejś dynamiki zmieniającego się frontu. Walka toczy się pomiędzy dwoma flagami przez całą rozgrywkę aż do wyzerowania licznika ticketów. Jedynie na Phu Bai sytuacja się ciągle zmienia, zapewne dlatego że flagi są rozmieszczone na planie trójkąta i jest dużo miejsca żeby obejść przeciwnika i zająć flagę. Zauważcie że na mapce ze świątynią Cao Son gdy amerykanie zajmą środkową flagę to żeby do niej dojść trzeba pokonać dość spory odcinek odsłoniętego terenu. Praktycznie nie ma szans żeby tam dobiec, dodatkowo obrońcy mogą się chować w zabudowaniach wioski a wietnamczycy muszą czekać na zmianę flagi na otwartym terenie w rzeczce. Jako że amerykanie mają do tej flagi dużo bliżej niż wietcong to prawie zawsze to oni ją przejmują. Podobnie jest ze wzgórzem 137. Czasami nie pozostaje nic innego jak zgrzytanie zębami i czekanie na koniec rundy. Dziwi mnie niezmiernie że DICE nie dało granatów dymnych bo myślę że umiejętnie rozstawiona zasłona dymna mogła by zmienić przebieg rozgrywki. Ile ja bym dał żeby w plecaku szturmowca zamiast tego bezużytecznego M79 „Blooper" było ze dwa granaty dymne. Przecież podczas wojny w wietnamie granaty dymne już znano więc i w grze mogły by spokojnie być.
Niezłym przegięciem są łodzie patrolowe. Ten karabin zamontowany na dziobie działa jak kosiarka. Trzy dni pograłem i mam 50 zabić na koncie. Bez jaj, przez pół roku w podstawce tyle nie nazbierałem. :stupid:
Reasumując to mogło być fajnie ale niestety ta łyżka dziegciu w tej beczce miodu z napisem Vietnam psuje wszystko. Na szczęście część tych wad mogą naprawić patche więc pozostaje mieć nadzieję że parę rzeczy DICE szybko połata.
Puki co gram ale raczej dlatego że podstawka mi się trochę znudziła. No i chcę zobaczyć tą nową mapkę, więc rzucam apteczki gdzie się tylko da. :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 14:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 lut 2010, 11:57
Posty: 58
Lokalizacja: Łódź
Ja tam zamiast M79, wolałbym łuk. :P Taki bloczkowy, jak miał Rambo.
Po cichu się by zdejmowało. :)
Ogólnie jest miód, ale nie ma róży bez kolców.

_________________
Na Xbox Live, znajdziecie mnie pod gamertag'iem: KubaXman .
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 gru 2010, 16:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
KubaXman napisał(a):
Ja tam zamiast M79, wolałbym łuk. :P Taki bloczkowy, jak miał Rambo.
Po cichu się by zdejmowało. :)
Ogólnie jest miód, ale nie ma róży bez kolców.


haha :D
i stworzyć nową klasę obok strzelca... RAMBO XD
broń główa-m60
broń druga - nóz do rzucania
broń wybuchowa - łuk :D

to by było coś niesamowitego :D
(a i jeszcze perk nieskończoność ammo :D)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 458 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL