Teraz jest 29 mar 2024, 14:03

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sty 2011, 14:04 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2009, 15:13
Posty: 62
Gram w Vietnam od 2-dni a w podstawke krócej niż miesiąc, ale szybko się uczę.
BC2 mnie zachwycił a Vietnam tak średnio - nie wiesz nawet skąd od Ciebie strzelają, a M40 to jakiś żart. Jeszcze oprócz RPG powinna być Strieła (wyrzutnia rakiet PLOT), bo jak jest dobry pilot Hueya to nie da się ich powstrzymać

Nick taki jak tutaj.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sty 2011, 15:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
banzaI12 napisał(a):
Gram w Vietnam od 2-dni a w podstawke krócej niż miesiąc, ale szybko się uczę.
BC2 mnie zachwycił a Vietnam tak średnio - nie wiesz nawet skąd od Ciebie strzelają, a M40 to jakiś żart. Jeszcze oprócz RPG powinna być Strieła (wyrzutnia rakiet PLOT), bo jak jest dobry pilot Hueya to nie da się ich powstrzymać

Nick taki jak tutaj.


M21 polecam i klik w opisie moim.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 22:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
chętnie dołączę, nick w grze lucas2


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 23:55 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2010, 19:45
Posty: 31
A no tak! Mój nick w grze to oczywiście Sitken, bo jakże inaczej.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 23:57 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
A moze tutaj jest rozwiazanie sparawy poszukiwania kogos do wspolnej gry?
viewtopic.php?f=126&t=36780
:wink:

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2011, 00:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
[Yossarian] napisał(a):
A moze tutaj jest rozwiazanie sparawy poszukiwania kogos do wspolnej gry?
viewtopic.php?f=126&t=36780
:wink:


to są gracze do których możemy sobie dołączyć,
niekoniecznie tych którzy chcą grać spary :wink:

czyli jakby lista graczy grających w vietnam.
(o ile grają drużynowo :wink: )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 sty 2011, 23:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
jako że jest to temat o drużynowości to mam pytanie :) niedawno się skumałem że każdy squad ma swojego dowódcę . jak go rozpoznac? wchodze w zarządzanie zespołem i po czym można wyróżnić lidera ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2011, 06:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
lucas1 napisał(a):
jako że jest to temat o drużynowości to mam pytanie :) niedawno się skumałem że każdy squad ma swojego dowódcę . jak go rozpoznac? wchodze w zarządzanie zespołem i po czym można wyróżnić lidera ?


hoho, lidera se wybierasz jak z kolegami grasz :)
tak to nie ma... no ale jest rank, możesz się tym kierować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2011, 10:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
właściwie to nie wiedziałem czy w bc2 jest ktoś taki jak squad leader ale kumpel mi mówił że np. w bf vietnam i bf2 był taki ktoś i trzeba było za nim łazić :):)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 23 sty 2011, 11:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
lucas1 napisał(a):
właściwie to nie wiedziałem czy w bc2 jest ktoś taki jak squad leader ale kumpel mi mówił że np. w bf vietnam i bf2 był taki ktoś i trzeba było za nim łazić :):)

W poprzednich BF był squad lider na którym można było się odrodzić, który wydawał rozkazy obrony czy ataku ale w BFBC Dice z tego zrezygnowało i teraz wszyscy w squadzie są sobie równi. Można się na nich odradzać i każdy może wydać jakiś rozkaz. Ale łazić i tak najlepiej ze swoją drużyną.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:05 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
squady na losowych serwerach to porażka. jeden jest na A drugi na B. ale to i tak najmniejszy kłopot. widzę że kolega z drużyny który też gra szturmowcem jak ja nie ma ammo to posyłam mu przed nos ammo. on się odwraca sam sobie posyła ammo a moje omija wielkim łukiem. ta sama sytuacja gdy obok siebie gra 2 medyków. albo inna sytuacja. gram na servie z FF on i zaczynam biec do czołgu w którym brakuje km-isty.nagle dostaję kilka kulek w plecy. sprawdzam kto to był? kolega z drużyny, ktory gra medykiem (czyli gdyby to było niechcący reanimowałby mnie) ! na kc wesoło biegnie po moich zwłokach zając ckm w czołgu. nie plakałem - uśmiałem się ! jak tylko wrócę do domu z hotelu to spróbuję pograć z osobami tu wpisanymi - może będzie lepiej :) też macie takie "doświadczenia" ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 16:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
lucas1 napisał(a):
... też macie takie "doświadczenia" ?

Takie i wiele innych. Uwielbiam akcje jak naprawiam sobie czołg a jakiś palant wskakuje do środka i odjeżdża sobie najspokojniej w świecie. Ostatnio miałem też miałem niezłą akcję jak grałem podbój na Operacji Hastings. Latam sobie Hueyem, całkiem dobrze mi idzie ale z czasem jak to często bywa maszyna zaczęła nieco kopcić. Biorę kurs na obrzeża mapy żeby spokojnie ją naprawić, ląduje i wysiadam żeby ją nieco pospawać. Helki jak wiadomo mają większą mapę niż piechota czy pozostałe pojazdy więc jak wysiadam to mam 10 sekund żeby naprawić pojazd i muszę wskoczyć z powrotem. Tak też uczyniłem i wszystko było by cycuś-glancuś gdyby nie członek drużyny który się na mnie odrodził, wsiadł do kabiny i jakby nigdy nic odleciał zostawiając mnie na pewną śmierć. Pozostało mi tylko po chwili obejrzeć napis "Popełniasz Samobójstwo" i zmienić team licząc po cichu że w nowym będą ludzie którzy używają mózgu. Napisałem kolesiowi, że dziękuję mu serdecznie za kradzież i zostawienie mnie na pastwę losu ale tak był zajęty lataniem, że nie odpowiedział.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 17:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
Cytuj:
Uwielbiam akcje jak naprawiam sobie czołg a jakiś palant wskakuje do środka i odjeżdża sobie najspokojniej w świecie.


notoryczny przypadek... ja staram się patrzeć czy ktoś wokół nie naprawia czołgu, a czasem nawet wskakuję na chwilę aby przypilnować albo przez moment naprawy użyć ognia i chronić mechanika, ale tylko po konsultacji z nim na VOIP lub ts żeby sobie nie pomyślał :) niestety dla opisanych przez nas półinteligentów wszędzie potrzebny jest mózg - obojętnie czy to nauka, sport czy gra.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 17:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
lucas1 napisał(a):
... ja staram się patrzeć czy ktoś wokół nie naprawia czołgu, a czasem nawet wskakuję na chwilę aby przypilnować albo przez moment naprawy użyć ognia i chronić mechanika, ale tylko po konsultacji z nim na VOIP lub ts żeby sobie nie pomyślał :)

Ja w takich przypadkach najczęściej wskakuje na miniguna i tak osłaniam. Przy okazji mechanikowi lecą dodatkowe punkty za naprawę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 lut 2011, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2011, 18:48
Posty: 18
Lokalizacja: Kraków
jak coś ja tez mogę dołączyć ;DD

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 92 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL