Teraz jest 28 mar 2024, 21:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 sty 2011, 04:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
eRKa napisał(a):
m21 też nie jest strzelbą, więc nie rozumiem...yyy...logiki Twojej wypowiedzi.
Strzelba nie jest snajperką, ale z 12mm wykorzystywana jest w "snajpieniu".
Tak więc nieważne czym, ważne że skutecznie.


Ależ wytłumaczę ci.
przychodzi snajper na grupkę żołnierzy, i niczym strzelbą, nie celując w ogóle trafia,
a ponieważ to snajpera, przebija wszystkich. lub po prostu gość biega po mapce, i zamiast kurde zdejmować z odległości,
nie mówię żeby kampił, ale z tymi co są blisko, to się raczej inne klasy zajmują.
tak więc, jak masz ochotę postrzelać do kogoś kto jest blisko, wyjmij proszę tokareva, albo colta.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 11:43 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:21
Posty: 56
Wiesz, jedyne co mi wytłumaczyłeś to to, że nie potrafisz sobie poradzić z graczami dobrze władającymi m40.
Wróćmy do początku:
MilkyWayPL napisał(a):
wiecie może jak radzić sobię z takimi "umilaczami gry" ?
co mnie ktoś zabije, to snajp z m40, które zabija zawsze za 1 strzałem.
wychodze, bum.
ide, bum.
nie da się po prostu grać.
i powtarza się sytuacja z bc2, snajperska górka...
zabija mnie, i widze w kill camerze 6 snajperów, każdy oczywiście z m40, i ubijają wszystkich.
nawet główkę wystawię.

mam tego kur*a dosyć.
klasę snajpera powinno się zabrać, bo jedynym czymś co mnie zabija jest snajper.
macie może sugestie jak ich omijać? albo może server z zakazem snajpów? chciałbym sobię fajnie zagrać
w pierwszych dniach, nie było tylu, i nie kampili tylko normalnie, grali, w tym ja z m21.

Z bliska źle, bo tym się raczej inne klasy zajmują, z daleka też niedobrze, bo maderfaker-camper-m40noob... och... :(

Masz więc do wyboru:
- pogodzić się z faktem, że na softach gracze strzelają do czerwonych trójkącików,
- przekwalifikować się na HC gdzie nie ma spotowania,
- dać sobie spokój z tą grą, by nie doprowadziła Cię do depresji,
- więcej uśmiechu w "trudnych chwilach" i kładzenia większego nacisku na fun - nie na staty.

Osobiście polecam HC i więcej śmiechu, bo to tylko gra :)
Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 12:16 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Wszystko zalezy od prywatnych preferencji - jak w sexie - i zdolnosci. Jedni uzywaja do tego m40 inni pzostalych snajp. Czy na krotko czy na dlugo, nie ma zadnego jednoznacznego okreslenia przydatnosci. Znam takich co biegaja w ogniu walk z m40 a takich ktorzy preferuja svd czy m21 - i na odwrot, na duze odleglosci preferuja svd, m21 czy tez jednak m40.
Jedno jest pewne: svd i m21 to wspaniale plotki.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 22:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
czy na HC w bf każdy ma mniej życia w porównaniu z normalem? czy jest tylko brak HUDu?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 22:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
czytasz post pierwszy i ostatni eRKa...

Cytuj:
dać sobie spokój z tą grą, by nie doprowadziła Cię do depresji,


pisałem, że od gry nie odejdę, bo kocham ją, ten temat zrobiłem po to, żeby ponarzekać na to co mnie wku*wia.

HC? normalna gra w vietnamie wygląda jak hardkor... ale mi to nie przeszkadza.

zazwyczaj śmieję się, w trudnych sytuacjach.
ale co ty byś zrobił, kiedy chciałbyś na prawdę pomóc, uzbroić zasraną bombę,
ale 5 razy pod rząd, snajper siedzący całą grę w tym samym miejscu, zdejmuje cię, po tym jak przebiegniesz pół mapy.
oczywiście, trzeba w tedy brać snajpera, i go zdjąć, ale teraz nie ma ochoty grać snajperem, bo chcemy uzbroić bombę!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 17:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Z Kalashnikowa czy innego badziewia też go ściągniesz... jaki problem?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 sty 2011, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Krex napisał(a):
Z Kalashnikowa czy innego badziewia też go ściągniesz... jaki problem?


hehe, kałach niezłe badziewie rzeczywiście :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 sty 2011, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
@UP: Dla mnie tak :) Ja tam teraz niemal TYLKO ze snajpami latam. I uwielbiam jak potem jadą od cheaterów :) Aha i jeszcze to, że snajper wbiega we wrogów i nie celując zabija, bo celować trzeba. Nawet no scopa, a uwierz mi, że proste to one są do jakiś 2m potem trzeba się troszkę wysilić lub mieć dużo szczęścia. Aha no i jak hitbox nie zadziała tak jak powinien to pozamiatane. Można co najwyżej próbować ubić pistoletem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lut 2011, 23:05 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2010, 10:05
Posty: 32
MilkyWayPL napisał(a):
czytasz post pierwszy i ostatni eRKa...

Cytuj:
dać sobie spokój z tą grą, by nie doprowadziła Cię do depresji,


HC? normalna gra w vietnamie wygląda jak hardkor... ale mi to nie przeszkadza.

zazwyczaj śmieję się, w trudnych sytuacjach.
ale co ty byś zrobił, kiedy chciałbyś na prawdę pomóc, uzbroić zasraną bombę,
ale 5 razy pod rząd, snajper siedzący całą grę w tym samym miejscu, zdejmuje cię, po tym jak przebiegniesz pół mapy.
oczywiście, trzeba w tedy brać snajpera, i go zdjąć, ale teraz nie ma ochoty grać snajperem, bo chcemy uzbroić bombę!


Ja za HC nie przepadam, ale wzgórze 137 gram tylko na HC i latam z AK, jak mnie reconi zdenerwują to biorę M40 i zamiatam gości , raz mi się udało w 5 minut nabić 22/0 :mrgreen:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2011, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 15:55
Posty: 58
MilkyWayPL napisał(a):
eRKa napisał(a):
m21 też nie jest strzelbą, więc nie rozumiem...yyy...logiki Twojej wypowiedzi.
Strzelba nie jest snajperką, ale z 12mm wykorzystywana jest w "snajpieniu".
Tak więc nieważne czym, ważne że skutecznie.


Ależ wytłumaczę ci.
przychodzi snajper na grupkę żołnierzy, i niczym strzelbą, nie celując w ogóle trafia,
a ponieważ to snajpera, przebija wszystkich. lub po prostu gość biega po mapce, i zamiast kurde zdejmować z odległości,
nie mówię żeby kampił, ale z tymi co są blisko, to się raczej inne klasy zajmują.
tak więc, jak masz ochotę postrzelać do kogoś kto jest blisko, wyjmij proszę tokareva, albo colta.


Może jeszcze jak chodzisz ze snajpą to masz aimbota?
To nie jest takie proste, że strzelasz sobie gdzie popadnie i trafiasz w kolesia. Zamiast pisać jak dyletant to spróbuj, sam z bliska zabijać snajpą, trzeba do tego mieć mega refleks i dobrze celować a nie nawalac sprayem gdzie popadnie modląc się żeby trafił. Ot co typowy maruda jak z daleka to źle jak z bliska to też źle może powinni wprowadzić reguły z ilu metrów można zabijać a z ilu dostajesz bana?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2011, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
deStrukt napisał(a):
MilkyWayPL napisał(a):
eRKa napisał(a):
m21 też nie jest strzelbą, więc nie rozumiem...yyy...logiki Twojej wypowiedzi.
Strzelba nie jest snajperką, ale z 12mm wykorzystywana jest w "snajpieniu".
Tak więc nieważne czym, ważne że skutecznie.


Ależ wytłumaczę ci.
przychodzi snajper na grupkę żołnierzy, i niczym strzelbą, nie celując w ogóle trafia,
a ponieważ to snajpera, przebija wszystkich. lub po prostu gość biega po mapce, i zamiast kurde zdejmować z odległości,
nie mówię żeby kampił, ale z tymi co są blisko, to się raczej inne klasy zajmują.
tak więc, jak masz ochotę postrzelać do kogoś kto jest blisko, wyjmij proszę tokareva, albo colta.


Może jeszcze jak chodzisz ze snajpą to masz aimbota?
To nie jest takie proste, że strzelasz sobie gdzie popadnie i trafiasz w kolesia. Zamiast pisać jak dyletant to spróbuj, sam z bliska zabijać snajpą, trzeba do tego mieć mega refleks i dobrze celować a nie nawalac sprayem gdzie popadnie modląc się żeby trafił. Ot co typowy maruda jak z daleka to źle jak z bliska to też źle może powinni wprowadzić reguły z ilu metrów można zabijać a z ilu dostajesz bana?



zabiłem tak 5 pod rząd na gorączce, wiem co piszę.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 lut 2011, 21:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 15:55
Posty: 58
Hah pięciu jak zabijasz 500 to będziesz wiedział, nie zawsze wróg stoi na przeciwko Ciebie, jeśli nie trafisz to jest już po tobie, spróbuj zabić kogoś kto jest za tobą i do Ciebie strzela.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 lut 2011, 02:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
deStrukt napisał(a):
spróbuj zabić kogoś kto jest za tobą i do Ciebie strzela.


Tak się właśnie zazwyczaj zabija.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2011, 17:17 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
MilkyWayPL napisał(a):
zabiłem tak 5 pod rząd na gorączce, wiem co piszę.


Zdobyłem ok. 10k killi rushując ze snajpą i chyba wiem, że to nie jest taki łatwe jak się wydaje. Chyba, że mówimy o odległości do 2 metrów, wtedy rzeczywiście nie jest. Gdy zwiększa się odległość to w pewnym momencie no scope to TYLKO i wyłącznie szczęście, więc musisz szybko wycelować i oddać strzał. Potem już tylko szybkie heady. Co do posta wyżej dobra, zaczne do Ciebie strzelać (wezme Gracha) a Ty się odwróć i mnie zabij...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2011, 19:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Mówię o odległościach w których przeciwnik zajmuje około 30% powierzchni ekranu, czyli odległość na której shotgun nawet nie dałby se rady. (oczywiście bez kal.12)

A zasięg skuteczny 1 naboju, czyli umieranie za jednym strzałem w brzuch, to jakieś 20 metrów, powiedzcie jak się mylę.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 1 gość


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL