Teraz jest 19 kwi 2024, 21:28

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 sty 2011, 22:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
GapcioxD napisał(a):
MilkyWayPL napisał(a):
lizakoo napisał(a):
ale jak napiszesz wszyscy w moim teamie to smierdzace dzieciaki to kazdy z pyskiem wyskoczy


1. do mnie piszesz?
2. o co chodzi?


O to że , jak piszesz do nich wiadomość typu "zaatakujmy B!" to nie zauważą tego.
Natomiast jak tylko spróbujesz kogoś obrazić to nagle każdy wie co jest napisane na czacie.


a no to jest klasyk.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2011, 20:16 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2011, 18:31
Posty: 4
mnie to nie rusza gine od snajperow sporo ale wiem ze to wlasnie to co rozni ta gre od innych, nie mozna biegac po mapie jak sprinter i od bazy do bazy tu trzeba troszke pomyslec i miec oczy w d..e , a jak komus to nie pasi to prosze do COD :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2011, 21:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Swiezy19 napisał(a):
mnie to nie rusza gine od snajperow sporo ale wiem ze to wlasnie to co rozni ta gre od innych, nie mozna biegac po mapie jak sprinter i od bazy do bazy tu trzeba troszke pomyslec i miec oczy w d..e , a jak komus to nie pasi to prosze do COD :)



jak najbardziej.
ja to mówię o sytuacjach w których jesteśmy super schowani, wychylamy główkę leciutko, żeby zobaczyć co się dzieje, bum.
idę, chowam się za chałupom, bum, przez ścianę hedszot.

raz mam killstreak 15 a raz gine 7 razy pod rząd. co sprawia że mam nagle ochotę pograć w vietcong,
w którym snajperów tak na prawdę nie ma, a jak są to nikt nimi nie gra.

oczywiście, z tego powodu, omijam operacje hasting, phu bai, i punkt obserwacyjny.
dalej szukam serva gorączka lub podbój, tylko na mapie wzgórze 137 i świątyna cao san, na tych mapach czuję się świetnie, podobnie jak inni, grający na tych mapach.
teraz 80% serverów to hasting i phu bai, a ja mam już platynkę na czołgu, a na tych mapach grać się inaczej nie da.

jak macie taki server to proszę o podanie go.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 00:27 
Offline

Dołączył(a): 2 sty 2011, 18:31
Posty: 4
MilkyWayPL napisał(a):
Swiezy19 napisał(a):
mnie to nie rusza gine od snajperow sporo ale wiem ze to wlasnie to co rozni ta gre od innych, nie mozna biegac po mapie jak sprinter i od bazy do bazy tu trzeba troszke pomyslec i miec oczy w d..e , a jak komus to nie pasi to prosze do COD :)



jak najbardziej.
ja to mówię o sytuacjach w których jesteśmy super schowani, wychylamy główkę leciutko, żeby zobaczyć co się dzieje, bum.
idę, chowam się za chałupom, bum, przez ścianę hedszot.

raz mam killstreak 15 a raz gine 7 razy pod rząd. co sprawia że mam nagle ochotę pograć w vietcong,
w którym snajperów tak na prawdę nie ma, a jak są to nikt nimi nie gra.

oczywiście, z tego powodu, omijam operacje hasting, phu bai, i punkt obserwacyjny.
dalej szukam serva gorączka lub podbój, tylko na mapie wzgórze 137 i świątyna cao san, na tych mapach czuję się świetnie, podobnie jak inni, grający na tych mapach.
teraz 80% serverów to hasting i phu bai, a ja mam już platynkę na czołgu, a na tych mapach grać się inaczej nie da.

jak macie taki server to proszę o podanie go.


ja narazie tylko vietnam jeszcze mi sie nie nudzi i na wszystkich mapach, bo na wszystkich sie czuje dobrze a powodem slabszej gry moze bysc tylko slaby dzien lub trafienie ekipe wymiataczy ale to mnie jeszcze podkreca do wyterzenia glowy co tu zrobic by ich troszke zdenerwowac. Pozdro i milej gry w 2011 roku


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 02:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
dzięki i nawzajem.

teraz już nie ma takich problemów z m40, ale zaczyna się problem z ak47...
nie sądzicie że są ciutke za dobre?
no tak, bronie szturmena powinny być super, ale ak jest lepsze w bliskim kontakcie od strzelby, i lepsze od snajpery
na dalsze odległości...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 04:35 
Offline

Dołączył(a): 29 sie 2010, 14:13
Posty: 54
haha, rozśmieszasz mnie w tym momencie, niedługo będzie narzekanie że nóż jest za dobry i będzie wyzywanie od knife noobów -.^ jak mi nie pasuje typ ze snajpą to biorę snajpę i go ściągam po czym wracam sobie do normalnej gry, zresztą każdy robi co lubi, jeden lubi sobie posiedzieć w krzaczku, niech siedzi, dobrze się ukrył, plus dla niego, drugi woli biegać z ak47, niech biega, jest normalnie ta broń dostępna, nikt nie broni Ci wziąć tej samej..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 10:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
MilkyWayPL napisał(a):
Teraz już nie ma takich problemów z m40, ale zaczyna się problem z ak47...
nie sądzicie że są ciutke za dobre?

Czemu ? :mrgreen: AK47 jest taki jaki powinien być... Dużo osób nim gra-podobnie jak M40 :stupid:

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 11:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2010, 21:55
Posty: 50
Każdy po prostu wybiera najlepszą broń :) proste.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 16:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
MilkyWayPL napisał(a):
dzięki i nawzajem.

teraz już nie ma takich problemów z m40, ale zaczyna się problem z ak47...
nie sądzicie że są ciutke za dobre?
no tak, bronie szturmena powinny być super, ale ak jest lepsze w bliskim kontakcie od strzelby, i lepsze od snajpery
na dalsze odległości...


Tak racja najlepiej załadować broń ślepakami (nie wiem czy w czasnie wojny w Wietnamie były już ślepaki) i gra będzie fair.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2011, 22:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
no widzę że tu się nabijajcie już.
ok znowu spróbuję wyjaśnić.
jest to forum, nie musicie mnie od razu krytykować, napiszcie tez może czym was za często zabijają...
niech zgadnę... AK? xm22? m40? colt?
brawo wygrałeś!!!
jeżeli nie, po prostu to uszanuj

miał racje:

Cytuj:
Czemu ? :mrgreen: AK47 jest taki jaki powinien być...


prawda.
AK-47 może strzelać nawet po zanurzeniu w błocie.
ale to tylko gra. bronie wszystkie powinny być na równo.
oczywiście wykluczając broń podręczną.

kocham tą grę, daje tylko propozycję, i mówię co mi się nie podoba.
ale to nie jest typ gry, w której jedna broń może być w 100% lepsza od drugiej.

MAC10 musi mieć szanse 50-50 w walce z AK, lub m16 w tej grze.

a jeżeli robią broń lepszą od drugiej, niech dadzą zniżkę na gwiazdki, np. nie 100 zabić z TT do gwiazdki ( :? )
tylko 50 jak to było w bazowej wersji.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2011, 00:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
MilkyWayPL napisał(a):
MAC10 musi mieć szanse 50-50 w walce z AK, lub m16 w tej grze.

a jeżeli robią broń lepszą od drugiej, niech dadzą zniżkę na gwiazdki, np. nie 100 zabić z TT do gwiazdki ( :? )
tylko 50 jak to było w bazowej wersji.

Przesada, po to są podziały na klasy i poszczególne bronie by było jakieś urozmaicenie. Nie może być właśnie tak, że każda broń ma taką samą siłę. AK jest podobne do M16, MAC do UZI, dlatego zauważ, podobieństwo broni wyodrębnia się porównując broń tej samej klasy. Uparci powiedzą, nie ma porównania M40 do SVD - bo nie ma, te bronie się różnią ale to chyba jedyny przypadek. :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2011, 00:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Jacaaa napisał(a):
MilkyWayPL napisał(a):
MAC10 musi mieć szanse 50-50 w walce z AK, lub m16 w tej grze.

a jeżeli robią broń lepszą od drugiej, niech dadzą zniżkę na gwiazdki, np. nie 100 zabić z TT do gwiazdki ( :? )
tylko 50 jak to było w bazowej wersji.

Przesada, po to są podziały na klasy i poszczególne bronie by było jakieś urozmaicenie. Nie może być właśnie tak, że każda broń ma taką samą siłę. AK jest podobne do M16, MAC do UZI, dlatego zauważ, podobieństwo broni wyodrębnia się porównując broń tej samej klasy. Uparci powiedzą, nie ma porównania M40 do SVD - bo nie ma, te bronie się różnią ale to chyba jedyny przypadek. :wink:


mówię ogólnie.

mac jest bronią przeznaczoną do bliskiego zasięgu.
ale z akaczem nie wygrasz na bliskim zasięgu mając maca!
wiesz co.
akacza mogę też porównać z SVD :wink:
dzisiaj na mapie cao san, jako snajper siedziałem za kamyczkiem, patrze kurde szturmowiec, dość daleko, na tyle że tylko zasięg snajperski byłby skuteczny, nawet nie zdążyłem wycelować, bum bum, bum.
death.
koniec.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2011, 21:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 sty 2011, 15:38
Posty: 1
Chyba nie grałeś w MoH(2010) i nie spotkałeś snajpera z tłumikiem. Nie dość, że nie widać go po tym ja cię ubije to jeszcze nie widać dzięki tłumikowi skąd padł strzał.
Istna masakra dla żołnierzy pola walki. Ale wracając do BC2:V - M40 istna rzeźnia. Lepsza chyba od GOLa i M95 (tak mi się wydaję) ma lepszą celność i obrażenia.
Na szczęście da się ich zdjąć z karabinu bądź pistoletu maszynowego.

Ale dla mnie bardziej irytującą rzeczą od snajperów z M40 jest spam medykami i ich HMG ;/
Stanie 10 i domki rozwalają jak by były z kart.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sty 2011, 22:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
V0N napisał(a):
Chyba nie grałeś w MoH(2010) i nie spotkałeś snajpera z tłumikiem. Nie dość, że nie widać go po tym ja cię ubije to jeszcze nie widać dzięki tłumikowi skąd padł strzał.
Istna masakra dla żołnierzy pola walki. Ale wracając do BC2:V - M40 istna rzeźnia. Lepsza chyba od GOLa i M95 (tak mi się wydaję) ma lepszą celność i obrażenia.
Na szczęście da się ich zdjąć z karabinu bądź pistoletu maszynowego.

Ale dla mnie bardziej irytującą rzeczą od snajperów z M40 jest spam medykami i ich HMG ;/
Stanie 10 i domki rozwalają jak by były z kart.


grałem MOH, niezła gierka, tu już na prawdę żeby wyjść na środek, i się ukryć np. za stołem to trzeba debilem być -.-


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sty 2011, 23:08 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Panowie, cala ta dywagacja przypomina mi tematy z bc2, bo w sumie, to jest bc2 tylko w skorce Nam. Pompka nie zabija z bliska, m40 to takie m95, tylko troche lepsze (imho) itp itd. Ogolnie, mamy jednak zryta gre, choc fascynujaca i wciagajaca. Coz, nikt wszystkim nie dogodzil i taki sie nie urodzi NIGDY, zeby wszystkim dogodzic. Kolejna sprawa jest, ze mamy pewne przyzwyczajenia, ktore kieruja nas ku pewnym broniom, klasom, zachowaniom na polach ryzowych i to wlasnie te przyzwyczajenia, powoduja czesto nasze faile, a nie bron lub ich uzytkownicy, nie wspominajac o lagach, scinka i takich tam, czesto nawet niezauwazalnych dla nas samych...

A m40 uwzam za doskonala snajperke, jedynie 'snajperow' jest ciut czasami za duzo.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 10 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL