Teraz jest 23 kwi 2024, 11:53

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 sty 2011, 01:09 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
no, strzelba rzeczywiście nie tak mocna jak powinna...
już bardziej polecam m40 jako shotgun, w innych wypadkach, na dalsze odległości ^^


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sty 2011, 20:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2010, 12:53
Posty: 153
Lokalizacja: Wrocław
Jak widzę takiego rambo to Mnie krew zalewa :stupid:

_________________
Obrazek
Mój Kanał YouTube...
Forum Qam'a Zapraszam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:11 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
dalbym taki kill streak ze jak zabijesz 10 pod rzad to wciskasz F4 i gina wszystkie snajpuchy na mapie ktore stoja w obszarze 2 metrow dluzej jak 40sec....nauczyli by sie grac med,asf,eng itd. a najlepsze rozwiazanie bylo w bf2...tam poprostu snipa przy tym regu wogole byla do dupy ;)

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Dywan napisał(a):
dalbym taki kill streak ze jak zabijesz 10 pod rzad to wciskasz F4 i gina wszystkie snajpuchy na mapie ktore stoja w obszarze 2 metrow dluzej jak 40sec....nauczyli by sie grac med,asf,eng itd. a najlepsze rozwiazanie bylo w bf2...tam poprostu snipa przy tym regu wogole byla do dupy ;)


haha :D
to mody by się przydały


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:42 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2006, 00:39
Posty: 476
Lokalizacja: Łomża
MilkyWayPL napisał(a):
Dywan napisał(a):
dalbym taki kill streak ze jak zabijesz 10 pod rzad to wciskasz F4 i gina wszystkie snajpuchy na mapie ktore stoja w obszarze 2 metrow dluzej jak 40sec....nauczyli by sie grac med,asf,eng itd. a najlepsze rozwiazanie bylo w bf2...tam poprostu snipa przy tym regu wogole byla do dupy ;)


haha :D
to mody by się przydały



miec odznake typu:" tanczyc z kamperami-zabij 100 snajperow po 10kill streaku i zdobacz szacunek sceny".....masz taki i kazdy ci mowisz: "szacunek ziom" a mozna by powiedziec ze zostajesz przykladem do nasladowania ;)

_________________
xxxxxxxxxxxxxx


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 sty 2011, 22:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
ale nie róbmy z tego COD'a :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 13:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
witam jestem nowy na forum a w bf gram od... tego poniedziałku :) bfbc2 mi się średnio podoba ze względu na nowoczesny styl wojny za to vietnam jest super ;) wczesniej gralem ponad 2,5 roku z przerwami w coda (zaliczyłem wszystkie gry z serii) . jednak mam juz dosyc ciasnych map gdzie polowa graczy biega z nozem oraz perkami na szybkość i każdy z nich ma współczynnik ok. 4 (nawiazuje głównie do mw2 i bo). poza tym ostatnio chciałem się poczuć jak na prawdziwej wojnie wziąć sobie do assaulta granatnika i acoga i trzymać się teamu a tu co ? "omfg f*cking noob" " why are u sticking with me sucker ?" " stop tube naab" na 8 z 10 serverów na których grałem po 2 min poleciały pernament bany. kolega polecił mi bf jako grę taktyczną, zespołową o wiele bardziej przypominającą wojnę. Sprawdziło się. piszę w tym temacie bo mam pytanie do snajp . zawsze grałem powtarzalnymi snajperkami typu springfield intervation r700. reszta w codzie była uważana za noobskie i nikt nimi nie grał . albo dzieciarnia i cheaterzy plagi coda. zawsze wyobrazałem sobie wojne tak że jest strzelec wyborowy który gra półautomatyczną snipa i trzyma się blisko bitwy. i jest snajper z powtarzalną snipą który zwykle z partnerem ostrzeliwuje gorące punkty danej bitwy (km-y , innych snajperów), zwykle z większych odległości. jak jest w bf? tak jak sobie wyobrażam ? i czy granie takim m21 to szczyt braku skilla i można za to dostać kicka ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 14:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
No kochany to temat rzeka. Trudno odpowiedziec jednoznacznie bo sa reconi, snajperzy a sa pr0reconi&pr0snajperzy.org ...
To w innym dziale, ale troche swiatla rzuci, jakie przetoczyly sie na tym forum dysputy, BA! wojny:
viewtopic.php?t=32697

No coz, za samo snajpienie bana na serwerze bez nalozonych jakis ograniczen (hint: czytaj czata) nie powinies wylapac, ale: adm po kilku lub kilkunastu lub nie daj Boze kilkudziesieciu kilach do 0, moze wywalic, za oczywiscie czity :lol: co ze mna dzialo sie wielokrotnie - gdy snajpilem ;)

BFBC2 i Nam, to gry jak najbardziej zespolowe, co nie oznacza, ze trzeba komus na dEupie siedziec z wlasnego squadu, a nawet lepiej nie, ze wzgledu na latwa ubijalnosc (nawet zdarzylo mi sie 1 kosa po gosci klasc) w kupie.

Co do snajperek, w Namie sa one doskonala bronia plot (m21 i swd) a m40, WYMIATA wsio (oprocz heli :lol: )! Graj jak chcesz i czym chcesz tylko: nie lam, nie badz noobem itp itd: snajper/recon w Namie, uzywa tnt i nalotow, spotuje (jesli jest jednookim - tzn jesli ma snajperke, a nie np m870 czy tommy guna i jest na w ogniu walk).

Napewno koledzy dorzuca swoje spostrzezenia.

See ya on field mate!

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 16:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
chce cie mieć w drużynie :wink:
skoro lubisz grać w teamie (tak jak zresztą ja i mój super-squad :)) to miło by sie z tobą grało :)

powiedz mi, bo nie zczaiłem.
czym ty grasz że cie wywalają? :)
m21, dodam, ze nie nadaje się zbytnio na odległość, dodałbym ją raczej do karabinków szturmowych,
i tak też gram, z m21, na froncie. i muszę przyznać, że wygrałem z nią parę razy z akaczem :wink:

ale mówiłeś cos o granatnikach, które w tej grze są do dupy więc sie nie przejmuj.

ps. " why are u sticking with me sucker ?"
wtf???
jak ja za gościem chodziłem, podziękował mi za teamplay, i ocalenie parę razy, nie myslał że ktoś lubi teamplaya na tym servie,
od tera rzadko gram bez niego :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 22:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 sty 2011, 20:42
Posty: 15
Lokalizacja: Polska
ja opisywałem swoje doświadczenia z coda :) tam za grę jakąkolwiek półautomatyczną snipa jest kick ;) bardzo chętnie dołączę so squadu napiszę w odpowiednim topicu. co do m21 to chyba pochodna m14 więc naprawdę nadaje się do assault ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 sty 2011, 23:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
lucas1 napisał(a):
ja opisywałem swoje doświadczenia z coda :) tam za grę jakąkolwiek półautomatyczną snipa jest kick ;) bardzo chętnie dołączę so squadu napiszę w odpowiednim topicu. co do m21 to chyba pochodna m14 więc naprawdę nadaje się do assault ;)


zdecydowanie :)
tak jak w bazówce, m14 jest jak m1


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 sty 2011, 00:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lut 2010, 12:18
Posty: 94
Jak dla mnie to campienie w vietnamie mija sie z celem, mapki sa dosc male. Jak gram reconem to wole wziac m21 i poruszac sie pare kroków za reszta teamu oslaniajac.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 00:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2007, 15:55
Posty: 58
Spróbujcie zagrac reconem z m40 ale biegajac z frontem i zabijajac na krotki dystans. Stosujac ta taktyke niejeden raz bylem bardziej przydatny dla teamu niz wiekszosc asfaltow albo innych wynalazkow.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 02:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
deStrukt napisał(a):
Spróbujcie zagrac reconem z m40 ale biegajac z frontem i zabijajac na krotki dystans. Stosujac ta taktyke niejeden raz bylem bardziej przydatny dla teamu niz wiekszosc asfaltow albo innych wynalazkow.


lepiej do takiego czegoś używać m21, nie używaj m40 jak strzelby, bo nią nie jest.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 25 sty 2011, 03:25 
Offline

Dołączył(a): 16 lut 2010, 15:21
Posty: 56
m21 też nie jest strzelbą, więc nie rozumiem...yyy...logiki Twojej wypowiedzi.
Strzelba nie jest snajperką, ale z 12mm wykorzystywana jest w "snajpieniu".
Tak więc nieważne czym, ważne że skutecznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 133 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 9 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL