Teraz jest 28 mar 2024, 17:08

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 gru 2010, 14:23 
Offline

Dołączył(a): 27 lut 2010, 12:25
Posty: 36
Tak jak, w temacie.
Jakie pierwsze wrażenia ?
Screeny?
Ile jest sprzętu ? :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 15:01 
Offline

Dołączył(a): 1 mar 2009, 13:14
Posty: 33
Whatever_ napisał(a):
Tak jak, w temacie.
Jakie pierwsze wrażenia ?
Screeny?
Ile jest sprzętu ? :D


Powiem że mapa mi się spodobała, nawet bardzo... nakręciłem gameplaya, ale później go wrzucę na neta. Są chyba wszystkie pojazdy, ale pewności nie mam.( TUK-TUK, M151A1, T54 albo M48, PBR i HUEY). Jest nawet spory teren, bynajmniej tak mi się wydaje :) Moje wrażenia są naprawdę miłe, ta mapa podoba mi się bardziej od Wzgórza 137 czy też od Zatoki Phu Bai.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 15:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Mapa super. Wrażenia jak najbardziej pozytywne.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 15:59 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
Mapa spoko, ale te PBRy są wstawione naprawdę na siłę, nie ma gdzie na tym pływać. Trochę za mało drzewek/dżungli

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 16:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2010, 21:55
Posty: 50
Bez dwóch zdań - NAJLEPSZA MAPA z dodatku Vietnam!

Gram tylko w trybie podboju i tam sytuacja wygląda tak, że są:

4 czołgi (po 2 na stronę)
4 łodzie patrolowe (przy każdej ze zdobytych baz)
2 helikoptery (w najbliższych bazach od pierwszego spawna)
Jeepy i Gaziki (nie policzyłem dokładnie :P )

Kilka screenów:

Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek Obrazek

No i jak na pierwsze podrygi to nie poszło tak źle :P

Obrazek

_Dominiko_PL napisał(a):
Mapa spoko, ale te PBRy są wstawione naprawdę na siłę, nie ma gdzie na tym pływać. Trochę za mało drzewek/dżungli


Fakt - za dużo wody to tam nie ma, ale PBR stanowi dobrą broń na helki :twisted:

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 18:09 
Offline

Dołączył(a): 18 wrz 2007, 16:58
Posty: 85
Mapka totalnie gówniana, poza nazwa niema nic wspólnego z najlepsza mapką z BFV. Istna kampera na RUSH-u po stronie wietnamskiej 0-15 na spawn-ie w bazie amerykańskiej, odradzasz się i od razu giniesz. Tego co zaprojektował mapę powinno się powiesić za (wiadomo co) na najbliższym drzewie. Mapka malutka, cała mapa zajmuje nie wie więcej jak 1/6 starego hejstingsa. Po prostu żenada. Zamiast być lepiej jest tyko gorzej nie pozostaje nic jak powrót do starego dobrego BFV bo BC V to porażka jednaj przyzwoita mapa na 5. Niestety gry teraz robią dla debilnych amerykańskich dzieci o inteligencji orzeszka ziemnego, choć gra ma potencjał to projektanci map nie nadają się do tej roboty.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 lis 2009, 21:13
Posty: 126
Mów za siebie "znafco".Nawet szkoda mi czasu na obalanie twoich żenujących przemyśleń(?!)....

PS.Jak tam, ojciec ukradł jakiegoś merca z niemiec ostatnio ? No co , jak wszystkie amerykańskie dzieci są debilami, to i pewnie wszyscy Polacy kradną , no nie ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 18:53 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
Panowie koniec personalnych wycieczek :reg:

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 19:14 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
Astar12 napisał(a):
Mapka totalnie gówniana, poza nazwa niema nic wspólnego z najlepsza mapką z BFV. Istna kampera na RUSH-u po stronie wietnamskiej 0-15 na spawn-ie w bazie amerykańskiej, odradzasz się i od razu giniesz. Tego co zaprojektował mapę powinno się powiesić za (wiadomo co) na najbliższym drzewie. Mapka malutka, cała mapa zajmuje nie wie więcej jak 1/6 starego hejstingsa. Po prostu żenada. Zamiast być lepiej jest tyko gorzej nie pozostaje nic jak powrót do starego dobrego BFV bo BC V to porażka jednaj przyzwoita mapa na 5. Niestety gry teraz robią dla debilnych amerykańskich dzieci o inteligencji orzeszka ziemnego, choć gra ma potencjał to projektanci map nie nadają się do tej roboty.


gra taka jak bf:bc2 bazowa, i vietnam, raczej nie jest robiona dla debilnych dzieci.
mało młodzieży poniżej 15 roku życia gra w ta grę.
co innego jest np. z black ops, w którym można spotkać dzieci które mają 11, 10, 9 a nawet 8 lat, i stanowią one około 40%.
to dopiero coś.


co do mapki, super.
w końcu mapka z naciskiem na pojazdy, lecz można na niej pograć np. medykiem.
mapkę polecam na podbój, lecz na gorączce tez się gra całkiem!
(tylko trzeba mieć nóż w pogotowiu :twisted: )

ps. muzyczka z wczytywania się mapy jest niesamowita!
wie ktoś może jak sie nazywa?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 19:34 
Offline

Dołączył(a): 5 mar 2010, 22:59
Posty: 38
Astar12 napisał(a):
Mapka totalnie gówniana, poza nazwa niema nic wspólnego z najlepsza mapką z BFV. Istna kampera na RUSH-u po stronie wietnamskiej 0-15 na spawn-ie w bazie amerykańskiej, odradzasz się i od razu giniesz. Tego co zaprojektował mapę powinno się powiesić za (wiadomo co) na najbliższym drzewie. Mapka malutka, cała mapa zajmuje nie wie więcej jak 1/6 starego hejstingsa. Po prostu żenada. Zamiast być lepiej jest tyko gorzej nie pozostaje nic jak powrót do starego dobrego BFV bo BC V to porażka jednaj przyzwoita mapa na 5. Niestety gry teraz robią dla debilnych amerykańskich dzieci o inteligencji orzeszka ziemnego, choć gra ma potencjał to projektanci map nie nadają się do tej roboty.


Golym okiem widac ze mapy vietnama byly projektowane pod conquest... Gra na jakiejkolwiek mapie vietnam rush nie ma sensu.

Ja wietnam gram tylko conquest soft, po 600h grania tylko i wylacznie rush hardcore. I czuje klimat starego wietnama :p

A mapa swietna.

_________________
M2 Carl Gustav. 84mm Recoilless Rifle ideal for urban warfare.
http://bfbcs.com/stats_pc/leonek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 20:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 gru 2010, 21:55
Posty: 50
Dziwna sprawa... niektóre drzewa są wręcz "pancerne" :? np. jak wychodzi się z bazy USA - jest takie wzniesienie po lewej i pełno drzew. Ani ich rozwalić, ani nic! A jak już się za nimi ktoś chowa to można zapomnieć o tym, żeby go zdjąć.

_________________
Twój podpis był sprzeczny z regulaminem i został usunięty. Uapa


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 gru 2010, 21:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
wojtasxx87 napisał(a):
Dziwna sprawa... niektóre drzewa są wręcz "pancerne" :? np. jak wychodzi się z bazy USA - jest takie wzniesienie po lewej i pełno drzew. Ani ich rozwalić, ani nic! A jak już się za nimi ktoś chowa to można zapomnieć o tym, żeby go zdjąć.


oby naprawili takie błędy.
co do błędów :D

naprawdę czołgiem nie da się sprzątnąć tych zabezpieczeń, żeby nie mogły przejechać?
mówię o najbliższej bazie VC, lecz to samo ze świątynią.
za cholerę nie można zdobyć bazy nie wychodząc z czołgu...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2010, 02:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 kwi 2010, 00:34
Posty: 59
Ja spotkałem się z takim błędem, że chcąc zrespić się po zdobyciu drugiej bazy w gorączce, pojawiłem się gdzieś daleko poza terenem i nawet nie miałem szans by w ciągu 10 sekund dobiec gdziekolwiek by nie zginąć przez samobójstwo.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2010, 02:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2010, 16:32
Posty: 742
Lokalizacja: Szczecin
a w statystykach pisało że masz zginięcie?
jak nie, to po prostu limit danej klasy.
często se gram, respie się snajpem, po 10 sekundach gine, i znowu i znowu.
to limit po prostu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 gru 2010, 08:10 
Offline

Dołączył(a): 17 sty 2010, 22:02
Posty: 31
widze wojtas, ze wczoraj razem troche gralismy ;p http://img704.imageshack.us/img704/3637/bisi.png co do mapki, chyba najlepsza z obecnych w vietnamie, ladna ale i niezle zbugowana. drzewa przez ktore nie da sie strzelac to mega sciema. male gorki, na ktore nie da sie wspinac czy progi, z ktorych pokonaniem ma problem nasza postac rowniez wolaja o pomste (niestety tyczy to sie juz wiekszosci map)


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 37 ]  Przejdź na stronę 1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL