Teraz jest 29 mar 2024, 01:12

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 25 lut 2012, 19:33 
Offline

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:55
Posty: 2
Lokalizacja: Łódź
Witam, mam pewien problem dotychczas grałem w BF BC2 Vietnam na karcie graficznej radeon 4850. Niedawno zmieniłem kartę na Gigabyte GTX560 SOC (bez ti) włożyłem kartę, podłączyłem zasilanie... Zainstalowałem najnowsze sterowniki ze strony nvidia 295.73. No i się zaczęło, po pewnym czasie grania w multi gra zaczyna się niemiłosiernie przycinać, aż w końcu następuje totalna stop klatka. Jedyne co pomaga to restart komputera.

Nie dzieje się tak gdy gram w BF:BC2 - single player. Nie dzieje się też tak np. Anno 2070 czy Dragon Age 2.

Temperatury są w normie podczas gry procesor ~50 stopni, karta graficzna ~75 stopni. Ostatnio zmniejszyłem sztucznie taktowanie zegara karty graficznej co zmniejszyło jej temp. o jakieś 8 stopni, ale nie poprawiło sytuacji, więc zgaduję że to nie problem z temperaturami. Napięcie 12V w komputerze sztywne. Nawet przy obciążeniu się nie zmienia ~12.2V (mierzone miernikiem)

Spróbuję zainstalować starsze sterowniki do karty graficznej (zacznę od tych z płyty którą dostałem razem z kartą)

Prosiłbym o pomoc, gdyż mnie już kończą się pomysły.

Pozdrawiam, Konrad.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 maja 2012, 05:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 mar 2010, 20:15
Posty: 108
Wykonaj test stabilności z panelu sterowania nVidia.

Ale faktycznie patowa sytuacja. Skoro na innych tytułach śmiga a tu ma problemy....
Karta zakupiona w sklepie (nowa) czy używana ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 2 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL