Teraz jest 8 cze 2024, 13:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 21 paź 2011, 21:51 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2008, 21:14
Posty: 23
Witam.
Mam problem z Origin już od dłuższego czasu, najpierw nie było widać mojego BF BC2 na koncie i musiałem go ściągać z torrentów aby zagrać w tą grę... co jest dla mnie nienormalne bo kupiłem oryginała.
Teraz kompletnie nie wiem jak ściągnąc tą instalkę od BF3, czy to trzeba mieć do tego cdkeya ? Jak to się robi ? Bo mam słabe łącze i chciałbym już się zaopatrzyć.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2011, 21:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Tak, musisz mieć CD key. Klucz wprowadzasz w Originie. Instrukcje jak go wprowadzić znajdziesz w topicu o Origin. I to w zasadzie wszystko.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2011, 22:00 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2008, 21:14
Posty: 23
Grievous94 napisał(a):
Tak, musisz mieć CD key. Klucz wprowadzasz w Originie. Instrukcje jak go wprowadzić znajdziesz w topicu o Origin. I to w zasadzie wszystko.


Hmm dziwne, to sprzedawca powinien mi już tego cdkeya wysłać prawda ?
Bo zakupiłem wersję elektroniczną czyli Origin.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 paź 2011, 22:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2010, 19:30
Posty: 213
Lokalizacja: SU-35BM FLANKER-E
plove napisał(a):
Hmm dziwne, to sprzedawca powinien mi już tego cdkeya wysłać prawda ?
Bo zakupiłem wersję elektroniczną czyli Origin.


Jeśli zakupiłeś na Origin to po zalogowaniu gra powinna być na Twoim koncie. I trzeba kliknąć tylko na pobierz. Jeśli zamówiłeś na allegro sam klucz to musisz poczekać do premiery aż sprzedawca wyśle Ci klucz, który później wklepujesz do origin.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2011, 08:40 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
szrama napisał(a):
Jeśli zamówiłeś na allegro sam klucz to musisz poczekać do premiery aż sprzedawca wyśle Ci klucz, który później wklepujesz do origin.

Błąd
Jeśli kupiłeś w ORIGIN to gra powinna być widoczna na Twoim koncie jeśli kupiłeś klucz na Allegro to musisz kupić nową grę bo te z Allegro będą dużo szybciej banowane niż to było w przypadku BC2.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2011, 12:46 
Offline

Dołączył(a): 28 sty 2010, 16:38
Posty: 25
Sokar44 napisał(a):
szrama napisał(a):
Jeśli zamówiłeś na allegro sam klucz to musisz poczekać do premiery aż sprzedawca wyśle Ci klucz, który później wklepujesz do origin.

Błąd
Jeśli kupiłeś w ORIGIN to gra powinna być widoczna na Twoim koncie jeśli kupiłeś klucz na Allegro to musisz kupić nową grę bo te z Allegro będą dużo szybciej banowane niż to było w przypadku BC2.


Zalezy od kogo nie kazdy kupuje od ruska co sprzedaje ci key a jak piszesz ze został zbanowany to on ja nie rozumiem po polsku :lol: :lol:

_________________
Nie którzy myśla ze są cwani ale nie ze mną (ty wiesz o kim mowa)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2011, 12:59 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2010, 22:50
Posty: 268
Ja kupiłem z Allegro a mi do dzisiaj nie zbanowali, jeszcze mam dokupiony klucz do Wietnama, trzeba wiedzieć CO kupować a nie jakieś ruskie CD-KEYe od Kazachstańskich uchodźców.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2011, 19:15 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Electronic Arts przestrzega przed zakupem kluczy do gier i kodów zniżkowych umożliwiających pobranie gier w formie cyfrowej na serwisach aukcyjnych i innych serwisach nie będących oficjalnymi kanałami sprzedaży. Serwisy aukcyjne są częstym źródłem kluczy uzyskanych w sposób nielegalny.

Electronic Arts rekomenduje dokonywanie zakupów gier w wersji cyfrowej wyłącznie poprzez oficjalne kanały sprzedaży:

http://www.store.origin.com

http://www.gamespace.pl

http://www.store.steampowered.com

Electronic Arts zastrzega również prawo zablokowania kluczy, co do których zachodzi podejrzenie że zostały uzyskane w sposób nielegalny.

Osoby kupujące klucze do gier poza wyżej wymienionymi oficjalnymi kanałami sprzedaży robią to na własne ryzyko. Jeśli klucz nie został zakupiony poprzez oficjalny kanał sprzedaż i zostanie zablokowany - nie będzie można kontynuować gry i Centrum Pomocy EA nie będzie w stanie udzielić pomocy.

Share this topic on FacebookShare this topic on GoogleShare this topic on Twitter


za M4niac forum G4G

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2011, 22:01 
Offline

Dołączył(a): 18 mar 2008, 21:14
Posty: 23
Wiem o tych kluczach, nie miałem jeszcze problemów a kupowałem na allegro do BF i do CODa.
Mimo wszystko dostanę skan pudełka gry więc myślę że gra będzie legalnie pozyskana.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 paź 2011, 22:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
plove napisał(a):
Mimo wszystko dostanę skan pudełka gry więc myślę że gra będzie legalnie pozyskana.

Zwłaszcza gdy napisy przy kluczu będą po hiszpańsku czy innym suahili.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 10 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL