Teraz jest 23 cze 2024, 03:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 4 lut 2012, 04:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2011, 22:49
Posty: 16
Witam, mam takie pytanie. Chciałbym od kolegi pożyczyć BF3 do multi, żeby sprawdzić jak ogółem się sprawuje. Czy jest możliwe bym dostał od niego klucz [przypominam do multi], korzystać będę TYLKO ja, on w tym samym czasie nie będzie grał i czy żaden ban mu na konto nie grozi? Wiem, że trzeba mieć konto w Origin, a serwery wyszukuje się w Battlelog'u - tyle wiem, możecie mnie oświecić o co chodzi? I czy takie granie jest dozwolone? Tak, wiem, że w FAQ jest wyraźnie napisane "Czy można zainstalować grę na kilku komputerach na jednym kluczu ?
Tak, lecz można zagrać tylko na jednym, komputerze. Niemożliwe jest uruchomienie dwóch gier na tym samym serialu." Ale nie wiem właśnie czy to dotyczy także multi. Jakby mógł ktoś to sprostować to był bym niezmiernie wdzięczny, pozdrawiam :) Jeżeli ktoś nie rozumie, to chodzi mi o to, że kolega dałby mi dane do konta + oryginalną grę z serialem i czy ja będę mógł zagrać na tym koncie w multi u mnie na komputerze, bez żadnych szkód dla niego, gdy on nie będzie grał jednocześnie na tym samym koncie?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 08:32 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Będziesz mógł grać. Oczywiście musisz być zalogowany na jego konto Origin i używać jego żołnierza jeżeli grał w multi (z opisu wynika że kolega nie gra i kupił BF3 tylko dla kampanii :stupid: ). W każdym bądź razie możesz spokojnie pożyczać i grać w multiplayera a koledze się krzywda nie stanie, no chyba że będzie chciał uruchomić grę w tym samym czasie co Ty ale wtedy dostanie tylko jakiś komunikat na ten temat, na pewno żadnego bana.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Gra może być zainstalowana na ilu tam chcesz komputerach ALE klucz może być tylko na jednym koncie I nie mogą te konta być zalogowane jednocześnie.
Jak koledze zależy tylko na SP to może spróbować bajpasu do Origina który pomija jego aktywacje przed grą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 15:27 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2011, 22:49
Posty: 16
Nie no kolega też ciśnie na multi i właśnie dlatego się pytam czy żadnych komplikacji nie będzie. Jeżeli nie to dziękuję bardzo za odpowiedzi, można zamknąć :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 lut 2012, 16:50 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Ważne abyście nie wchodzili naraz do gry w multi


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 5 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL