Teraz jest 23 cze 2024, 04:22

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2012, 12:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
magik-thc napisał(a):
Nie wiem czy wiesz ale zwykla klawiatura działa na ps3 poza tym sąspecjalne klawiaturki nakładane na pada za nim coś napiszesz pomyśl bo chyba oczywiste że padem się nie da pisać.

Czytam Twoje posty i widzę, że kolega ma jakiś dziwny problem, bo wszędzie bez powodu szuka zaczepki, albo zwyczajnie trolluje.
Ale ja nie o tym...

Wiem, że zwykła klawiatura jest do PS3, tylko ilu graczy BF3 ją posiada?
5%? No dobra 10%?
Resztę dopowiedz sobie sam.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2010, 12:19
Posty: 114
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
To ty masz jakiś problem, każdy posiada chyba kompa a jak pisałem zwykła też pasuje poza ile osób posiada headseta a jednak voice chat jest, po prostu pieprzysz bzdury.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 12:21 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
no nie kazdy posiada kompa... sam znam pare osob ktore maja tylko konsole (graja w bf3), ew. lapka wiec kolego drogi rowniez pieprzysz... ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 paź 2010, 12:19
Posty: 114
Lokalizacja: Grodzisk Wlkp.
Piospi: Brak kultury na forum = ostrzeżenie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 17:27 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
Twinn napisał(a):
[Yossarian] napisał(a):
@down: a kolego o czym i do kogo pisze?



brawo... ;) najpierw wyedytowal posta a potem udaje glupiego...



i tak gwoli wyjasnienia, piszac mapka mamy na mysli mini mape - chyba nie zaskoczyles...
Obrazek
to w zielonym kwadracie...

Piospi: Trochę szacunku dla weteranów polskiej sceny BFa...ostrzeżenie za brak kultury.

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 06:15 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
[Yossarian] napisał(a):
imo: jest b. uzyteczna i czytelna - ale gdyby byla taka jak np bf42 to chyba bym skonal z radosci^^


[Yossarian] napisał(a):
oczywiscie pisze o mapie w bf3! IMO = in my opinion... - ja tam na nia nie narzekam, imo w bc2 jest naprawde szmelc! widze co potrzebuje i sie w niej (na niej) orientuje...


Kolego drogi, wydaje Ci sie ze pozjadales wszystkie rozumy, huh ? ;)
Myslisz ze z idiotami tu rozmawiasz? Chyba logiczne ze skoro rozmawiamy o mapce w BF to mowimy o mini-mapie...
Poza tym dla kogo to tlumaczenie skrotu IMO ??? Bo nie zauwazylem zeby ktos w tym temacie mial problem ze zrozumieniem co to znaczy...
A po trzecie zanim wyedytowales posta, z jego tresci wynikalo ze grales albo w BF1942 lub 2142 zachwycajac sie minimapa z BF42 (?). A nie grales bo na polskiej scenie BF jestes dopiero od BC czy tam BC2 ktore byly najmniej BF`owe z calej serii... zwykly kosolowy shit!

Ps. nie szukam zaczepki z Toba tylko ogarnij sie troche nastepnym razem...
Jak tworzylismy polska scene BF ponad 8 lat temu to Ty pewnie nie miales pojecia ze w ogole taka gra istnieje a obserwujac Cie od dluzszego czasu zachowujesz sie jakbys mial monopol na wiedze o BF... :roll: Ilosc postow naprawde o niczym nie swiadczy...

Ps2. Dzieki Piospi :)
Ps3. Dopiero teraz zauwazylem ze moj nowy kolega dostal bana... A liczylem na kolejna ciekawa odpowiedz od "znawcy" serii... :lol:

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 13:17 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Oj jak zwykle mało wiecie, a dużo się udzielacie...jak ja lubię takich ludzi co z małej rzeczy chcą zrobić wielką sensację :) Yoss napisał bardzo lekceważącego posta, a jego treść wywaliłem. Dowód w postaci screena jest dla ekipy battlefield.pl

Yósek został już wcześniej zbanowany, postanowił poprawę no ale jak widać nie potrafił skorzystać z szansy - miał być w 100% czyściutki.


Nieźle zasyfiliście temat...jeszcze jeden OT i zamykam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 20:09 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Pitolisz koles ;) nie bylo Cie na polskiej scenie BFa tymbardziej sie nie udzielas... jestes na tym forum od BC wiec nie bajeruj tutaj! Jakbys byl czlonkiem polskiej sceny BF napewno bym Cie kojarzyl... wierz mi, znam wiekszosc ludzi ktora grala w BF(i udzielala sie na tym forum oraz tworzyla ta scene) od 1942 do BC...

A dyskusja o mapce jest rownie istotna jak zeszloroczny snieg... skoro ktos gra w serie BF i jest w miare ogarniety to raczej jest logiczne ze mapka jest bardzo uzyteczna, nie ma co tu dyskutowac! A to ze wyglada jak wyglada... trudno, na tym swiat sie nie konczy!

Oraz widze ze bardzo chcesz miec perm bana tutaj... brawo, pracuj tak dalej na swoja reputacje ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 20:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Twinn napisał(a):
Pitolisz koles ;) nie bylo Cie na polskiej scenie BFa tymbardziej sie nie udzielas... jestes na tym forum od BC wiec nie bajeruj tutaj! Jakbys byl czlonkiem polskiej sceny BF napewno bym Cie kojarzyl... wierz mi, znam wiekszosc ludzi ktora grala w BF(i udzielala sie na tym forum oraz tworzyla ta scene) od 1942 do BC...

Bardzo mnie zaczęło ciekawić co dokładnie oznacza termin "polska scena BFa"? Co takiego zrobili jej członkowie, że tak mocno podkreślasz ich zasługi? Czy żeby ją tworzyć trzeba się udzielać na tym forum? I na koniec, czy mnie kojarzysz?
Wiem że to OT ale zastanawia mnie czy co poniektórzy mają przerośnięte ego czy może rzeczywiście zasługują na szacunek.

EDIT:
Chciałbym jeszcze się dowiedzieć co ja zawdzięczam polskiej scenie BFa, czy też co zawdzięcza statystyczny Kowalski który własnie zakupił BF3 i jest to jego pierwsza gra z tej serii.

_________________
Obrazek


Ostatnio edytowano 9 lut 2012, 21:02 przez sidh77, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 21:49 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
Z tematu zrobił się mały syf, więc zamykam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Ten wątek jest zablokowany. Nie możesz w nim pisać ani edytować postów.  [ Posty: 70 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL