Teraz jest 23 cze 2024, 04:49

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
1. Każda tak samo dobra, liczą się umiejętności.
2. Zależy czy wolisz strzelbę czy karabin - kwestia gustu.
3. Spróbuj - nikt Ci nie jest w stanie powiedzieć czym będzie ci się najlepiej grało.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2012, 14:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2012, 21:57
Posty: 51
Lokalizacja: Żary
Prawa masz racje :)
Dziękuje i pozdrawiam.

_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2012, 17:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Jeśli masz zamiar grać tylko w metrze i nie lubisz pojazdów to chyba minąłeś się z powołaniem kupując bf3. Pojazdy i pozostałe mapy to esencja tej gry. To tak jakby kupić sportowy samochód, ale nigdy nie przekraczać nim 100km/h


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lut 2012, 20:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
@ Up

Kolega powyżej ma rację, BF 3 jest stworzony do dużych map, ale od czasu do czasu takie metro jest fajnym sposobem wyżycia się. Jednak zwracam uwagę na zwrot OD CZASU DO CZASU więc ciągłe granie na tej mapie tylko pogorszy Ci skilla. Jeden przykład:
Będziesz grał cały czas na metro i po ok. 1 miesiąca regularnego grania dobijesz do rangi pułkownika. Wejdziesz na serwer np. z mapą Caspian/ Firestorm / Oman ( B2K ) i co się okazuje ? Że nie ma ciągłego rzucania apteczek/ ammo i strzelania z RPG / M320 jak to było na metrze...

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2012, 10:12 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
... łatwy frag z Pułkownika dla Nas ... :twisted: i to pewnie z kosą w plecach bo chłopak zginie na dużej mapie ...

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2012, 10:36 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 lut 2012, 21:57
Posty: 51
Lokalizacja: Żary
Dziękuje wam za pomoc ale nie martwcie się tak o mnie :)
Gram na Metro CQC 64graczy no rpg/usas/m320 i mi się podoba. Mam 17lvl i coraz bardziej czuje BF3. W BC2 miałem 50lvl i coraz więcej umiejętności nabytych w BC2 przenosze do BF3.
Pozdrawiam.

_________________
"Jestem Bogiem
Uświadom to sobie sobie
Ty też jesteś Bogiem
Tylko wyobraź to sobie sobie"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2012, 15:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Powiem jedno: Na metrze(i nie tylko, ale na metrze najbardziej to widać), PKP Pecheneg jest po prostu terminatorem żywych i umarłych. Kosiłem nim równo, jak grałem przed chwilą. Po prostu cudo. Jedyne, co mnie zabijało to goście z Usasami. Ale tylko w bliskim kontakcie, gdy po przebiciu się(grałem po stronie Ruskich) przez całą mapę walka przeniosła się pod sam amerykański resp. Tam co chwilę ktoś z Usasem biegł. A ja jako jedyny szarżowałem do przodu. Po prostu uciekałem przed wrogimi granatami w drugą stronę niż reszta myśląc, że coś ubiję po drodze. Paru nawet ubiłem.

Ogólnie Pecheneg wymiata. A dodatki miałem takie: PKA-S Holograficzny, Chwyt Przedni, Powiększony magazynek. Jako pistolet miałem Magnum(na metro może być G18, no ale Magnum mi się po prostu podoba), do tego claymore. Specjalizacja - początkowo, gdy ktoś miał już przygważdżanie drużynowe, ja wziąłem granaty drużynowe. Gdy ten ktoś sobie poszedł, zmieniłem sobie właśnie na przygważdżanie drużynowe.

Ogólnie polecam ten serwer. 35 tysięcy ticketów - ma w sobie to coś. Można zdobywać punkty i baretki aż miło. Runda trwa na tym serwerze średnio od 20 do 40 godzin, więc siedząc powiedzmy trzy, cztery godziny można zdobywać fragi, punkty i baretki aż miło! Bo to żaden problem zdobyć dziesięć baretek za zabójstwa danym typem broni, skoro runda trwa tak długo. Maniacy szybkiego zdobywania poziomów i medali będą zachwyceni :D

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2012, 17:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
dedoha napisał(a):
Jeśli masz zamiar grać tylko w metrze i nie lubisz pojazdów to chyba minąłeś się z powołaniem kupując bf3. Pojazdy i pozostałe mapy to esencja tej gry. To tak jakby kupić sportowy samochód, ale nigdy nie przekraczać nim 100km/h

No cholera, ale o co wam chodzi?! Może nie lubić gier nastawionych na pojazdy, a taki CS czy CoD zwyczajnie mu nie pasuje. Jego kasa, jego wybór, gościu prosi o pomoc w czymś tam to mu pomóżcie, a nie walicie teksty "Chyba pomyliłeś gry", "BF to gra dla dużych map i pojazdów".

Sorry za ten offtopic, ale jak widzę te same teksty od tych samych osób, w którymś już tam temacie do mnie na wymioty bierze....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 20 lut 2012, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
No cholera, ale o co wam chodzi?! Może nie lubić gier nastawionych na pojazdy, a taki CS czy CoD zwyczajnie mu nie pasuje. Jego kasa, jego wybór, gościu prosi o pomoc w czymś tam to mu pomóżcie, a nie walicie teksty "Chyba pomyliłeś gry", "BF to gra dla dużych map i pojazdów".


Masz rację. Zwłaszcza, że nawet takie metro mi się dużo bardziej podoba niż jakiś CoD.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 24 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 22 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL