Teraz jest 23 cze 2024, 04:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 24 lut 2012, 13:50 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2012, 13:36
Posty: 9
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bardzo ciekawi mnie jedna rzecz, nie ukrywam, ze miałem poważne aspiracje na TOP 1 w statystykach światowych w moim ukochanym Birdzie lub Z11w ( aktualnie jestem 32 ) lecz niestety mój cel legł w gruzach za sprawą paru ludzi, którym przybywa killi w helikopterze zwiadowczym w zawrotnym tempie, wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że Ci panowie praktycznie W OGÓLE nie grają na mapach gdzie owe helikoptery są np: DieWithMe aktualnie ma 35k (!) killi a gra praktycznie tylko na Kanałach Nouszahr gdzie o ile mi wiadomo heli scouta nie ma i praktycznie nigdy nie widać u niego raportu z mapy gdzie heli scout się znajduję, dodatkowo ostatnio znalazłem kolejną ciekawą rzecz, patrzę na BattleReport innej osoby której kille lecą również w zawrotnym tempie gdzie jest ukończona również mapa Kanały Noushahr a tam widzę, że gość dostał na niej gwiazdkę na służbę helikopterami zwiadowczymi.. Czy ktoś może mi wyjaśnić co jest grane? Czy to po prostu żenujący bug exploiting czy może stat padding?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2012, 14:06 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Pr0BongSmoker napisał(a):
Witam wszystkich bardzo serdecznie. Bardzo ciekawi mnie jedna rzecz, nie ukrywam, ze miałem poważne aspiracje na TOP 1 w statystykach światowych w moim ukochanym Birdzie lub Z11w ( aktualnie jestem 32 ) lecz niestety mój cel legł w gruzach za sprawą paru ludzi, którym przybywa killi w helikopterze zwiadowczym w zawrotnym tempie, wszystko byłoby ok gdyby nie fakt, że Ci panowie praktycznie W OGÓLE nie grają na mapach gdzie owe helikoptery są np: DieWithMe aktualnie ma 35k (!) killi a gra praktycznie tylko na Kanałach Nouszahr gdzie o ile mi wiadomo heli scouta nie ma i praktycznie nigdy nie widać u niego raportu z mapy gdzie heli scout się znajduję, dodatkowo ostatnio znalazłem kolejną ciekawą rzecz, patrzę na BattleReport innej osoby której kille lecą również w zawrotnym tempie gdzie jest ukończona również mapa Kanały Noushahr a tam widzę, że gość dostał na niej gwiazdkę na służbę helikopterami zwiadowczymi.. Czy ktoś może mi wyjaśnić co jest grane? Czy to po prostu żenujący bug exploiting czy może stat padding?

Hmmmm... po pierwsze na kanałach jest zarówno Z11W jak i Little Bird (ten drugi nawet w liczbie dwóch sztuk) a po drugie DieWithMe a konkretnie ll_DieWithMe_ll z tego co widzę gra tylko na bazarze gdzie helek faktycznie nie ma i właśnie na kanałach więc jest to jest do zrobienia. W raportach też nie widzę nic podejrzanego ani dziwnie wysokiego k/d ani ponadnormatywnie wysokiego wyniku więc nie wiem o co Ci dokładnie chodzi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2012, 14:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
musisz sie zapoznac z mapami bo nie tylko istnieja wersje CQlarge gdzie rzeczywiscie nie ma malej helki ale juz na cqsmall jest i to w liczbie 3 szt jak to juz napisal kolega wyzej oraz na rush znajdziesz tez mala helke takze to wszystko by wyjasnialo jesli typ gra na 2 mapach i miedzy innymi na kanalach w mniejszej wersji to ma latania pod dostatkiem

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 24 lut 2012, 15:05 
Offline

Dołączył(a): 24 lut 2012, 13:36
Posty: 9
Musze się przyznać bez bicia, że o tym nie wiedziałem mimo przegranych 210H, po prostu zawsze gram CQ Large (sporadycznie rush damavand) gdyż jestem veteranem BF2 a w BF2BC nie grałem i jakoś już tak mam wpojone CQ Large. Bardzo dziękuje za szybką i konkretną odpowiedź.

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 4 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL