Teraz jest 23 cze 2024, 05:10

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13
Autor Wiadomość
PostNapisane: 13 mar 2012, 15:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 sie 2011, 22:49
Posty: 16
Witam, z okazji, iż w Origin trwa tzw. "Wiosenna promocja", gdzie dodatek do BF3 "Back to Karkand" kosztuje 24,50zł zastanawiam się nad kupnem tego dodatku. Nie chodzi tutaj o pieniądze, tylko o rozgrywkę od razu zaznaczam. Czy dla mnie (gracza), który po raz pierwszy ma styczność z serią Battlefield i to od razu z najnowszą odsłoną, opłaca się kupić ten dodatek? Czytałem, że są tam nowe-odświeżone mapy z Battlefield'a 2 i dla "starych wyjadaczy" jest to nie lada gratka, ale czy ja jako nowy członek tej serii będę potrafił się wczuć w ten klimat map? Różnią się jakoś bardzo od tych standardowych? Czy w ogóle jest sens kupienia tego, czy na dłuższą metę mi się to nie znudzi? Tak na prawdę, co daje ten dodatek? Wiem jakie mapy i jak wyglądają, ale jakie bronie - będę mógł je wykorzystać w standardowej rozgrywce w BF3? Sory, że zadałem tyle pytań, ale wolę się upewnić no i mam nadzieję, że ktoś zdecyduje się na nie odpowiedzieć za co będę wdzięczny :) Przy okazji mam nadzieję, że "gapom" :P, udało się przypomnieć, iż trwa tam taka promocja. BF3 za 67zł? Dla komputerów które nie pociągną BF3 jest też BFBC2 za 27zł, a z dodatkiem "Vietnam" 44zł - czemu by nie skorzystać? :) Pozdrawiam.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2012, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Tak, jak najbardziej się opłaca, jak dla mnie wszystkie cztery mapy są bardzo grywalne z dodatku, a z orginału... Może dwie imo.

Fajnie wiedzieć że jest promocja na b2k taka wgl ;o

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2012, 16:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Według mnie tak. Fajne bronie, fajne zadania, fajne mapy. No i co ważne: czasami może usiądziesz do gry o nietypowej porze, np poniedziałek rano i okaże się, iż nikogo nie ma na serwerach na mapie i w trybie jakim chcesz a są serwery tylko z B2K. Jak dla mnie dodatek dużo nie oferuje ale te 25,5 zł to spokojnie da się odżałować.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2012, 16:38 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
To zależy 8)

Jak ktoś lubi BF-a to warto, nowe mapy, bronie i ogólnie drobny powrót do BF2.
Jak ktoś gra tylko dla chwilowego wyładowania się to może sobie odpuścić, podstawowa gra jest wystarczająca, a dodatek nie wnosi nic co by tą grę diametralnie zmieniło w jakąś inną.

Jednak 25 zł ... hmm nawet niepracujący gracze wyczeszą taką kaskę ... więc warto.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2012, 17:09 
Offline

Dołączył(a): 8 sty 2012, 08:09
Posty: 5
Za 25 zł pewnie że się opłaca, ale ludzie którzy nie umieją grać piechotą będą mieli trochę ciężko :P.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2012, 17:19 
Offline

Dołączył(a): 7 sty 2012, 12:57
Posty: 43
Warto nawet za 50 zł! Gdy już ci bf nuży, jest to napływ świeżego powietrza :D .


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 mar 2012, 18:47 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2011, 01:16
Posty: 44
Odpowiem ci jako gracz taki jak Ty, czyli grający pierwszy raz w BF'a. Zakupiłem ten dodatek i jestem z niego zadowolony. Daje nowe mapy, bronie, które aby zdobyć trzeba wykonać zadania. Zadania dla mnie nie były jakies fajne ale ogólnie dodatek jak najbardziej polecam. Następne DLC też zamierzam kupić i cieszyć się nowymi dodatkami do gry.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 187 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 9, 10, 11, 12, 13

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL