Teraz jest 16 cze 2024, 02:44

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 cze 2012, 18:35 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2012, 18:58
Posty: 6
Bardzo chciałbym podziękować użytkownikowi "Sokar44" za udzieleni krótkiej odpowiedzi LINKIEM. Nie dość że NIE O TO PYTAŁEM (czy to jest legalne). to link był nie na temat i zupełnie nie rozumiem zamknięcia tematu.

"...zadać pytanie profesjonalistom (nie o to czy to legalne)."
"P.S. kumplowi uświadomiłem że może liczyć się z banem bo te klucze to nie wiadomo jakiego pochodzenia są"

Jeszcze raz bardzo dziękuje za BEZPODSTAWNE zamknięcie tematu nawet nie czytając go, bo tak pomyślałem od razu, bo gdyby Pan przeczytał to może by Pan wiedział że pytanie nie tyczy się LEGALNOŚCI kluczy a czegoś zupełnie innego.

Chodziło tylko o zwykłą zmianę języka...
A oto cały post:

Witam, jako że na Alledrogo jest masa kluczy RU i jakiś dołączonych zmieniarek języków to chciałbym zadać pytanie profesjonalistom (nie o to czy to legalne).
Otóż znajomy chce kupić klucz ale nie chce pobierać klienta z origina tylko ja udostępnie mu oryginalną płytke i wpisze sobie podczas instalacji.
I nasuwa się pytanie czy tak się da?
Czy klucz kupiony jest CD-keyem czy tylko kluczem do pobrania?
I ostatnie pytanie co do języka: Mieszkam w Niemczech i kupiłem TUTAJ grę (za 50e) i o dziwo był dostępny POLSKI język (kompletny) i pytanie jest takie czy jak podczas instalacji Z PŁYTY się poda kupiony key RU np. z allegro to czy gra będzie w języku RU czy POL??? (przypomne że gra kupiona była w NIEMCZECH i automatycznie włączyło mi polski język.)

P.S. kumplowi uświadomiłem że może liczyć się z banem bo te klucze to nie wiadomo jakiego pochodzenia są, ale jak się kupi na alledrogo to w przeliczeniu na euro nie wyjdzie dużo. POZDRAWIAM I DZIĘKUJE Z GÓRY ZA ODPOWIEDZI.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2012, 19:20 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 kwi 2007, 21:27
Posty: 2385
Lokalizacja: Pyrlandia
weztospompuj napisał(a):
Otóż znajomy chce kupić klucz ale nie chce pobierać klienta z origina tylko ja udostępnie mu oryginalną płytke i wpisze sobie podczas instalacji.

Nie, bo Rosja nie należy do UE a polskie (czyli dla krajów Unii) wydania gry są nieco inne od wersji np rosyjskiej i nie powinien przyjąć mu klucza. Takie zabezpieczenie EA.

weztospompuj napisał(a):
Czy klucz kupiony jest CD-keyem czy tylko kluczem do pobrania?

CD-keyem
weztospompuj napisał(a):
I ostatnie pytanie co do języka: Mieszkam w Niemczech i kupiłem TUTAJ grę (za 50e) i o dziwo był dostępny POLSKI język (kompletny) i pytanie jest takie czy jak podczas instalacji Z PŁYTY się poda kupiony key RU np. z allegro to czy gra będzie w języku RU czy POL??? (przypomne że gra kupiona była w NIEMCZECH i automatycznie włączyło mi polski język.)


Spójrz wyżej. Niemcy podobnie jak Polska należy do regionu UE i możesz grać w dowolnym języku kraju UE. Gra rozpoznała Windows w PL i automatycznie się dostosowała. Co więcej, moze Pan kupić grę lub dowolny dodatek w dowolnym kraju UE np w będąc w Polsce i aktywować na swoim koncie. I co więcej jest to legalne.

Przypomne że nieautoryzowana zmiana jezyka w wersjach z poza UE jest łamaniem licencji i moze skutkować tylko i wyłacznie problemami.

PS
Jeszcze raz bardzo dziękuje za BEZPODSTAWNEi BEZSENSOWNE oskarżenia bo tak pomyślałem od razu, bo gdyby Pan przeczytał ze zrozumieniem podwieszone wątki i poświeciłby Pan chwile na lekturę forum to szybko sie by Pan znalazł wszystkie odpowiedzi na nurtujace Pana odpowiedzi.

_________________
Nie pomagam przez PW. Od tego jest forum.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2012, 21:57 
Offline

Dołączył(a): 10 kwi 2012, 18:58
Posty: 6
po pierwsze nie były bezpodstawne, po drugie od tego jest moderator żeby bez ani jednego dodatkowego znaku wklepywać link do tematu który prawie wogóle nie rozwiązuje powstałego tematu, i po trzecie niestety nie znalazłem żadnego tematu o takiej tematyce by odpowiadał na pytanie które ośmieliłem sobie zadać.
Nie powiem, byłem przygotowany na coś w rodzaju "odwal się masz linka", ale to szczegół :D W sumie na większości forach się tak "pomaga" (ctrl+c, ctrl+v).


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 3 ] 

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL