Teraz jest 30 cze 2024, 12:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 9 sty 2012, 17:36 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
CysiekCysiowaty napisał(a):
Osobiście latam z termo, proximity(idealne na kampiącą piechotę) ale z drugą bronią mam problem. Zastanawiam się nad lmg, lub cannister shell - czy ten drugi nadaje się na piechotę, czy do bardziej plot broń:)?


Ja wolę LMG. Można nim zdejmować piechotę (szczególnie mechów z rpg i snajperów) z większych odległości, poza tym kartacz jak dla mnie się za długo przeładowuje. Skaner ma zawsze mój strzelec, ja biorę pancerz i zasłonę dymną (chroni też przed laserem i co za tym idzie - javelinem).


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 17:45 
Offline

Dołączył(a): 9 maja 2010, 22:03
Posty: 15
Witam

wiecie jaka jest różnica między lekkim a ciężkim karabinem ?? (oczywiście jako 2 broń w czołgu)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 17:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2009, 19:37
Posty: 88
Lokalizacja: Kuźnia Nieborowska
Lekki - większa szybkostrzelność, mniejsze obrażenia
Ciężki - mała szybkostrzelność, duże obrażenia, 3 pociski na jednego killa. Ja używam ciężkiego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Zakładając że mają ten sam DPS to LMG jest spamem a HMG sporo trudniej trafić przez mniejszy ROF.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 18:35 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2009, 19:37
Posty: 88
Lokalizacja: Kuźnia Nieborowska
Mofixil napisał(a):
Zakładając że mają ten sam DPS to LMG jest spamem a HMG sporo trudniej trafić przez mniejszy ROF.

Dlatego często celuję z wyprzedzeniem w ruchomy cel z HMG.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 24 cze 2011, 21:15
Posty: 29
Ja używam naprawa,termowizja i ciężki karabin maszynowy.Nie wiem jak wy ale ja na mapach m.in CB wole ciężki karabin niż lekki.Dlaczego?Bo chociaż jest wolny to ma bardzo dobry Dmg(jeden hed i gościu leży) to do tego dobrze niszczy się wrogie dzipy(buggy chociaż Vodnikowi też daje rade) :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 21:01 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 lis 2011, 21:58
Posty: 165
Lokalizacja: Chełm
Opancerzenie + dym maskujący + kartacz

Dla mnie takie ustawienie jest najbardziej odpowiednie ( zakładając że jeżeli nie gramy mechanikiem musimy sobie go załatwić )

_________________
http://bf3stats.com/stats_pc/SzYmCiO_1980


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 10:19 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Rozszerzając jeszcze moje pierwsze pytanie... HMG uszkadza czołgi wroga? Od tylca chociaż?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 13:15 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2011, 18:01
Posty: 27
No co ty jedynie to z HMG możesz uszkadzać wszystko tylko nie czołgi i APC


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 15:12 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
no jeszcze tego by brakowało w battlefieldzie by karabiny montowane na czołgach siekały inne pojazdy opancerzone ;) fizycznie niemożliwe.np karabiny sprężone z bronią glówną czołgów to zazwyczaj pocisk 7.62mm ,nie ma bata by uszkodzić pancerz w jakimkolwiek miejscu.Nawet przeciwlotniczy montowany na wieżyczce nie zagrozi chociaż domyślnie np w rosyjskich czołgach (w grze T-90) popularny NSWT ma kaliber 12,7mm! poteżny ale jedynie w walce ze słabą blachą pojazdów latających. Mój zestaw na ciasnych mapach to pancerz/termowizja/lmg skuteczny przeciwko walce z uzbrojonymi w rpg żołnierzami piechoty.Na otwarte mapki wybieram Pancerz/Dym(przeciwko wszelkiemu namierzaniu)/Kartacz(na piechote i skuteczny odstraszacz helek) /Jak mam ochote na pancerne pojedynki to P-Z do zestawu. No i moja taktyka która w otwartym terenie jest skuteczna(ale to już kwestia hours in tanks) pozdro

mały edit i sorry za oftop ale nurtuje mnie pewna sprawa.
czy tez macie problem z perkami w czołgach?? gdy wybieram sobie zestaw i wchodze do gry to na wstępie mam całkiem inny niż sobie zaznaczyłem.dopiero po pierwszej śmierci musze wejsc do menu i znowu dostosować swój układ. za każdym razem. To cholernie irytujące. mozna coś z tym zrobić??


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 16:04 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
Pancerz, termowizja i P-Z zawsze ten sam zestaw, dobry do walki na ciasnych mapkach i idealny do dużych, no ale jak kto woli.
Kartacz jakoś nie przypadł mi do gustu, mam wrażenie ze walać z działka czołgu (tego dla pasażera) szybciej zestrzelimy heli niż tym bajerem, głownie ze względu ze nadaje się tylko na dość duże odległości (no chyba ze ma padać i heli nisko latają)
LMG i HMG? na co to komu? działo czołgu jest dość wydajne na piechotę.

Ktoś pisał ze p-z w walce czołg vs czołg jest nieprzydatne ze względu na długie namierzanie, 1 pocisk to praktycznie unieruchomienie, jak dla mnie się opłaca, szczególnie na końcu pojedynku gdy wróg się pali jedna rakieta a nawet nie zdąży się ewakuować z pojazdu, już nie będę wspominał o walce na większe odległości lub gdy ktoś użyje soflama (ewentualnie siedzi w CITV) P_Z uwielbiam, tym bardziej dziwi mnie fakt ze tak mało ludzi go używa, nie raz wchodzę na citv by namierzyć heli, i zero reakcji mimo ze przynajmniej 2 czołgi są w zasięgu strzału...

A pancerz, cóż używam bo wierze ze coś daje, jednak nie udało mi się zauważyć jakiejkolwiek różnicy :wink:

Pozdrawiam


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 16:29 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
ktoś może powie że PZ dla noobów , ale ja sobie nie wyobrażam grania bez tego i tak jak ty się dziwie że tak mało ludzi to używa.Z drugiej strony się cieszę , bo fragów wiecej wpada ;) Mapa Caspian P-Z + Citv i mozna stać sie panem lądu i powietrza. Kapitalnie się sprawuje w bezspośrednich walkach pancernych. Uwielbiam zaskoczyć wroga np wyjeżdzając mu zza jakiegoś wzgorza.Nie ma to jak puścić sygnałem w przeciwnika i te nerwowe ruchy wieżyczką z myślą\"cholera skad i kto mnie namierza?\", ten słyszy sygnał namierzania,strzał w jeździe w niego.Siada celny,przełączenie na P-Z strzał, poprawka z grubasa i punkty wpadają.czołg w strzępach . polujemy na następny....


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 12 sty 2012, 18:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 18 mar 2006, 11:50
Posty: 1277
Lokalizacja: Camp Gibraltar :)
DevastatorPL napisał(a):
czy tez macie problem z perkami w czołgach?? gdy wybieram sobie zestaw i wchodze do gry to na wstępie mam całkiem inny niż sobie zaznaczyłem.dopiero po pierwszej śmierci musze wejsc do menu i znowu dostosować swój układ. za każdym razem. To cholernie irytujące. mozna coś z tym zrobić??


Bez kitu nigdy nie miałem takiego problemu ale po przeczytaniu twojego posta, weszlem do gry, wsiadam w plotke i... już mam :shock:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2012, 09:25 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 12 sty 2012, 01:35
Posty: 77
bez kitu! musze to ustawiać co runde!normalnie drażni mnie to strasznie! nie wiem co zrobić ...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 13 sty 2012, 10:38 
Offline

Dołączył(a): 23 sty 2011, 00:08
Posty: 39
U mnie zmienia nieraz nawet w czasie rundy.Bardziej irytujące jest kucanie przy zmianie broni z karabinu na pistolet.Pytałem kumpli i oni tak nie mają a wy? Co do wyposażenia to zawsze autoładowanie termowizja kartacz.Jako gunner zmieniam na skaner okolicy ale wtedy przełączam się miedzy 2 a 3 a kumpel ma jeveliny.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 196 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5 ... 14  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 3 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL