Teraz jest 29 wrz 2024, 09:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 paź 2005, 16:11
Posty: 18
Lokalizacja: 53*47'17.17"N 20*28'51.03"E
Klapki na oczy wio w zaparte...ehhh...przyjmij do wiadomości, że niektórzy grają w tą grę zespołowo i są po prostu lepsi.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 19:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Nie gram za często na HC, bo tam frag wpada zbyt łatwo. Ale dzięki temu, można wbić sporo więcej punktów/fragów

Dwa, to jego sprawa ile przeznacza czasu na granie. Boli Cię to? Będziesz miał/masz swoje dzieci/rodzinę to się o nie martw. Gdybym tylko mógł, to bym przeznaczał więcej czasu na BF3. Niestety za dużo spraw życia codziennego :wink:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 20:00 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
Satyr napisał(a):
Nie gram za często na HC, bo tam frag wpada zbyt łatwo. Ale dzięki temu, można wbić sporo więcej punktów/fragów

Dwa, to jego sprawa ile przeznacza czasu na granie. Boli Cię to? Będziesz miał/masz swoje dzieci/rodzinę to się o nie martw. Gdybym tylko mógł, to bym przeznaczał więcej czasu na BF3. Niestety za dużo spraw życia codziennego :wink:

Tak boli mnie to.Wydaje mi się że niektórzy nie mają życia po za Bf3.Co według mnie jest chore.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 20:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Jak Cie to boli, to zrób coś z tym bo to może się źle skończyć :lol:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 21:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
DamianXPL napisał(a):
Tak boli mnie to.Wydaje mi się że niektórzy nie mają życia po za Bf3.Co według mnie jest chore.


Kogo obchodzi twoje zdanie na ten temat wgl? To całe ciskanie od nolifów jest idiotyzmem, każdy robi co chce i innym nic do tego.
Co cie w tym boli? Chcesz odmienić ludzią życie, przemówić im do rozumu? Rzygam już takimi "sunday playerami" szczególnie na serwerach którzy zawsze znajdą sobie powód żeby coś innym wytknąć, ze wszystkich gier w jakie grałem (A trochę grałem) w bf3 jest po prostu plaga ludzi którzy "cisną" tego typu tekstami. (No może po za "JET cheater IMPOSSIBLE TO TURN SO FAST" ale to jest po prostu śmieszne).

Yes, I'm mad.
Yes, I'm no-life.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 21:59 
Offline

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 13:38
Posty: 61
DamianXPL napisał(a):
sidh77 napisał(a):
Onomatopeja napisał(a):
a jakim cudem ty już masz 29 stopień pułkownika, to ja trochę dużo gram i mam dopiero 2 stopień a ty już 29? ty jesteś chyba nolifem, masz życie? bo chyba nie

Pewnie dlatego ze gra druzynowo. Daje ammo, leczy, reanimuje, naprawia, spotuje, wydaje rozkazy gdy jest dowodca. Wszystko to powoduje ze na koniec rundy ma trzy razy wiecej punktow od Ciebie.

Co z tego skoro i tak 29 stopien pułkownika , to jak nic no-liferstwo , żadne tam gra drużynowo mnie nie przekona że jest no-lifem.


Po C### sie wpierdzielasz w nie swoje sprawy nic nie wnosząc do tematu? Idz do swojej piaskownicy i przestań snuć swoje teorie. Mógł byś się pochwalić swoimi "statystykami" wtedy zobaczymy czy gra drużynowo nie ma na to wpływu miszczu.
BF ma to do tego, że pkt można robić na wiele sposobów. Można biegać ze spawarką, snajperką bądź innym wynalazkiem i robić rangę miesiącami albo trochę pomyśleć i znaleźć szybszy sposób, bez żadnych exploitów. Jedna moja runda trwająca 30min da mi więcej doświadczenia niż tobie przez cały tydzień.
Jeden z moich znajomych robi to jeszcze szybciej ale ja niestety nie preferuje m320. Nie muszę pisać chyba kto to bo zapewne zainteresowani i tak sobie sami to sprawdzą.
Niestety muszę dopisać, że nie mogę poświecić Bf'owi tyle czasu ile może wam się wydawać. Bo gra w jeden z czołowych gildii w wowie i 4 raidy w tygodniu do czegoś zobowiązują.

Dziękuje, tyle w temacie. Jakies wycieczki osobiste proszę wysyłać na PM do mnie bądź Ramki. Z checią dopisze was do mojej listy pokemonów.

_________________
ObrazekObrazekObrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 22:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Powinny być rangi jak w bf'ie 2, kolesia z liściem naprawdę rzadko widać(moja opinia z czasów kiedy jeszcze grałem), ale to też dlatego że można mieć kilka kont.
CMGVorador napisał(a):
Po C### sie wpierdzielasz w nie swoje sprawy nic nie wnosząc do tematu? Idz do swojej piaskownicy i przestań snuć swoje teorie. Mógł byś się pochwalić swoimi "statystykami" wtedy zobaczymy czy gra drużynowo nie ma na to wpływu miszczu.
BF ma to do tego, że pkt można robić na wiele sposobów. Można biegać ze spawarką, snajperką bądź innym wynalazkiem i robić rangę miesiącami albo trochę pomyśleć i znaleźć szybszy sposób, bez żadnych exploitów. Jedna moja runda trwająca 30min da mi więcej doświadczenia niż tobie przez cały tydzień.
Jeden z moich znajomych robi to jeszcze szybciej ale ja niestety nie preferuje m320. Nie muszę pisać chyba kto to bo zapewne zainteresowani i tak sobie sami to sprawdzą.
Niestety muszę dopisać, że nie mogę poświecić Bf'owi tyle czasu ile może wam się wydawać. Bo gra w jeden z czołowych gildii w wowie i 4 raidy w tygodniu do czegoś zobowiązują.

Dziękuje, tyle w temacie. Jakies wycieczki osobiste proszę wysyłać na PM do mnie bądź Ramki. Z checią dopisze was do mojej listy pokemonów.

Starszy, starczy, spoko że jesteś no-lifem, chwalisz się jaki jesteś pro, i w ogóle, tylko co to ma do tematu "co sądzicie o rangach?"
Niektórzy grają dla przyjemności a nie statystyk, to jest w nich złe, dlatego po nich jedziesz?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 22:47 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 wrz 2006, 11:23
Posty: 539
Lokalizacja: Białystok
Cytuj:
Bo gra w jeden z czołowych gildii w wowie i 4 raidy w tygodniu do czegoś zobowiązują.


wow, no szacuneczek ziomuś w takim razie! Ile masz lat, że takie "obowiązki" masz na głowie?

Luknąłem do twoich statystyk i wow, grasz na metro non stop? bo 11 tysięcy killi z usasa chyba tylko tam da się zdobyć. I prawie 0 killi z pojazdów. Chyba pomyliłeś gry człowieku.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 22:56 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lis 2005, 20:16
Posty: 3937
Lokalizacja: Białystok
IMO robienie 100 niemal identycznych rang to głupota. Nie mówiąc już o tym, że w BF2 na pułkownika gra się 2 lata, nie 2 tygodnie.

_________________
Obrazek

I'm as cold as the cold wind blows


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 23:28 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 16:49
Posty: 245
Lokalizacja: Bar "100 Radów"
Rangi,stopnie, unlocki ,świecidełka,pierdoły,wyimaginowany szacunek z cyferką.W moim mniemaniu właśnie to skłania ludzi do oszukiwania.Nie piszę nic ad persona.Każdy robi to co lubi i ma rozrywkę taką jak lubi(bo nic nie zastąpi kopanej :wink: ) i wypadałoby przynajmniej to uszanować nie obrażając przy tym...

W nawiązaniu do tematu,ten "chwyt" z 50 orzełkami może zastanawiać,o cóż chodzi producentowi?Zagospodarowanie na dłuższy czas(do kolejnego dodatku?)klientów,przyciąganie tych młodszych bo lubią te cyferki i statki etc.Sam nie wiem a zgadywać nie zamierzam ale coś na rzeczy jest.

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 23:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 9 cze 2007, 12:05
Posty: 1075
Lokalizacja: Bydgoszcz
_Dominiko_PL napisał(a):
IMO robienie 100 niemal identycznych rang to głupota. Nie mówiąc już o tym, że w BF2 na pułkownika gra się 2 lata, nie 2 tygodnie.

W pełnie prawdziwe i kompletne podsumowanie tego tematu. Podpisuję się pod tym (z resztą na pewno nie tylko ja). Trochę przy dużo tych poziomów, łącznie 145 i to nie wiadomo po co. Moim zdaniem w zupełności starczyłoby te 45 poziomów, gdzie orzełek jest ostatni, tyle, że przy tych 45 poziomach, ilość punktów potrzebnych do zdobycia kolejnej rangi powinna być o wiele bardziej zawyżona. Takie moje zdanie. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 23:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 lip 2005, 14:41
Posty: 970
Ależ ta seria (BF) się zeszmaciła, skoro takie kwestie - kto jaką gwiazdkę, jak, i gdzie nabił, są przedmiotem dyskusji (chociaż to za duże słowo na to naparzanie się grabkami w piaskownicy) na tym forum.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 23:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 paź 2005, 22:32
Posty: 430
Lokalizacja: Gdańsk
Chłopaki, po co te kłótnie, o jakieś bzdurne staty. Gracie dla statystyk, stopni, czy przyjemności. Pewnie, że dobrze jest awansować na kolejny, lvl bo są z tego nowe unlocki, ale do emerytury zus wam tych rang i medali nie doliczy :D Co do jakości gry i ogólnie gry zespołowej, to problem w tym, że nawet po wejściu do drużyny, nie ma się praktycznie od zaraz możliwości komunikacji głosowej, a to stanowiło główny atut BF2. Tam po wejściu do drużyny nawet nie mając mikrofonu przynajmniej słyszało się kolegów z drużyny i wykonywało się rozkazy. A tu trzeba się domyślać, co trzeba zrobić, albo gdzie co ustawić. Po drugie podobał mi się ten system rozkazów w BF2, był bardzo czytelny i prosty. Dowódca druzyny dawał rozkaz, bądź commander i była widoczna strzałka na mapie, która prowadziła do celu, tu jakoś tego nie uświadczyłem.

_________________
have a rest...
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 00:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Czy, aż tak ciężko im to zrobić? Mają dobre gotowe rozwiązanie i nie potrafią tego po prostu "przeportować"? :roll:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 28 lis 2011, 06:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Nadszedł ten smutny moment, w którym w serii bfa nastąpił regres w porównaniu do poprzednich części.

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 13 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL