Teraz jest 22 wrz 2024, 22:42

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lut 2012, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
magik-thc napisał(a):
Weź się w garść nie wiem książki zacznij czytać bo tak to co? dziury w głowie i poradnia zdrowia psychicznego.

Co do mapki wystarczy kliknąć dowolną broń poza tym są filmiki prezentujące każdy dodatek.

Jak masz coś personalnie do mnie to na PM, nie rób tutaj wiochy.
Bardzo Cię proszę zrób screena tej słynnej mapki cieplnej bo i ja i wielu innych użytkowników forum chętnie ją zobaczymy. Tym bardziej, że ciekawi nas do czego może się przydać mapka cieplna w BF3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 23:04 
Offline

Dołączył(a): 20 mar 2011, 18:01
Posty: 27
Ta "mapa cieplna" to zapewne rozrzut broni pokazany graficznie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lut 2012, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Vuko napisał(a):
Ta "mapa cieplna" to zapewne rozrzut broni pokazany graficznie.

No ja się domyśliłem ale chciałem żeby magik-thc to potwierdził skoro jest taki wszystkowiedzący, że zarzuca mi dziury w głowie i zaleca wizytę w poradni zdrowia psychicznego.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 00:59 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2009, 10:29
Posty: 97
sidh77 napisał(a):
No ja się domyśliłem ale chciałem żeby magik-thc to potwierdził skoro jest taki wszystkowiedzący, że zarzuca mi dziury w głowie i zaleca wizytę w poradni zdrowia psychicznego.


Ignoruj gościa, to jakiś troll. W innym temacie też się czepiał nie wiadomo czego.

A co do tej przeróbki to mogliby coś dodać do statystyk pojazdów. Bo tylko jest ilość killi i nic więcej :P


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 01:19 
Offline
Zbanowany

Dołączył(a): 14 lut 2010, 21:36
Posty: 2416
Lokalizacja: Gazelle lub namiocik camperski z beczka piwka...
http://better-battlelog.djbrainnrg.at/en/tracker
kazdy moze zglosic propozycje/usterki itp...

_________________
we few, we happy few, we band of brothers
Obrazek
http://www.youtube.com/watch?v=3nJ9YN3dyrA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lut 2012, 01:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
jonek napisał(a):
sidh77 napisał(a):
No ja się domyśliłem ale chciałem żeby magik-thc to potwierdził skoro jest taki wszystkowiedzący, że zarzuca mi dziury w głowie i zaleca wizytę w poradni zdrowia psychicznego.


Ignoruj gościa, to jakiś troll. W innym temacie też się czepiał nie wiadomo czego.

A co do tej przeróbki to mogliby coś dodać do statystyk pojazdów. Bo tylko jest ilość killi i nic więcej :P

Jest jeszcze ilość zniszczonych pojazdów oraz czas spędzony w pojeździe.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 13:53 
Offline

Dołączył(a): 14 maja 2006, 22:56
Posty: 380
Lokalizacja: Lublin
Witam.

Jak niektórzy się pewnie już zorientowali wczoraj wyszła nowa wersja dodatku zawierająca spolszczenie mojego autorstwa (zarówno dodatku jak i jego oficjalnej strony). Niestety tłumaczenie póki co jest mocno nieidealne co wynikało z presji czasu (na dokonanie tłumaczenia miałem raptem 2 dni). Często nie miałem również możliwości zobaczenia tłumaczonych kwestii "w praktyce", poza tym oryginalny tekst był w języku bodajże holenderskim a ja pracowałem na tłumaczeniu angielskim, które samo w sobie było już trochę koślawe :) Dlatego też jeśli ktoś zauważy jakieś błędy językowe, gramatyczne, literówki (a jest ich pewnie trochę) niech da znać to natychmiast poprawię :)

Pozdrawiam i zachęcam do korzystania z dodatku, naprawdę warto


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 16:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Dzisiaj zainstalowałem i pierwsze co, to zaskoczyło mnie właśnie, że to jest spolszczone. Dobra robota jozi02! :D Póki co żaden bład mi się w oczy nie rzucił ale w razie czego będę zgłaszał.
W samym dodatku nie podoba mi się przetasowanie położenia medali i baretek, chyba się po prostu przyzwyczaiłem do poprzedniego ułożenia. Stąd też wyłączyłem ten element, chwali się taka możliwość :)

@jonek
Dokładnie, brakuje porządnych statystyk pojazdów.

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 17:31 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Świetny dodatek, świetne tłumaczenie. Ogólnie cud, miód i orzeszki :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 21:39 
Offline

Dołączył(a): 19 sty 2012, 23:43
Posty: 44
http://www.youtube.com/watch?v=gSziyGke4yE
Mój filmik o tym pluginie, o jego funkcjach itp.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 22:25 
Offline

Dołączył(a): 8 lut 2012, 22:06
Posty: 1
Witam! Dotąd nie uczestniczyłem aktywnie w życiu forum, nie miałem konta - starczyło mi jedynie przeglądanie, aczkolwiek ostatnio wpadłem na ciekawy dodatek do Battleloga.

Wrzucam opis ze strony:
25 stycznia Developer, Roland "DJ Brainnrg" Eigelsreiter wydał dodatek dla przeglądarki internetowej (na te chwilę wspiera Mozillę Firefox i Google Chrome) dla oryginalnej wersji Battleloga dodatek nazywa sie Better Battlelog (lub BBLOG) i oferuje nam całą masę ciekawych rzeczy do zobaczenia w Battlelogu. BBLOG, został zatwierdzony przez DICE dodatek wprowadza Battlelog na nowy wyższy poziom pod względem śledzenia statystyk a także samej funkcjonalności. Obecnie jest dostępny jedynie dla przeglądarek Chrome i Firefox.

Dzięki dodatkowi możemy przeglądać nieco bardziej szczegółowe statystyki broni (informacje są pobierane ze strony naszego przyjaciela - Symtic.com), w postach na forum nie zobaczymy już samych linków do filmów na YT a jako wbudowane media, zostało też dodanych kilka funkcji do forumowego edytora, największą zaletą jest user radar i server radar. O wszystkich funkcjach tego dodatku dowiesz się z tego newsa wejdź i przeczytaj. A oto funkcje całego dodatku:

Ustawienia

Poszczególne funkcje dodatku można ustawić bezpośrednio w Battlelogu klikając na ikonę BBLOG Center. Edytujemy tam listy graczy, serwerów, włączymy lub wyłączymy nie które funkcje.
Szczegółowe statystyki broni oraz ich damage

Dla wszystkich broni ściągane są automatycznie statystyki ze strony Symtic.com, które umożliwiają nam sprawdzenie zadawanych przez każdą broń obrażeń, szybkostrzelność, czasy przeładunku i wiele więcej. Bardzo fajną rzeczą są też filmiki umieszczone pod statystykami broni ukazujące jak zachowują się poszczególne bronie z zamontowanymi celownikami.

Media

Od teraz już nie będziemy widzieli na forum samych linków a filmiki jako wbudowane media, do funkcji mediów dodano również możliwość zmiany emblematu plutonu nie trzeba już instalować osobnego skryptu dla przeglądarki.
Radar gracza

Wszyscy nie lubią cziterów ani innych oszustów, od teraz możecie unikać takich graczy na serwerach. Funkcja działa na zasadzie Blaklist, dodajemy sobie gościa do naszej listy a przy próbie wejścia na serwer n poinformuje nas komunikat, że ta osoba gra na tym serwerze. Gracza do listy możemy dodać klikając ikonkę tarczy obok ikony gdzie zgłasza się gracza. Opcja przypadnie na pewno do gustu wielu osobom, nie zapomnijcie powiedzieć o niej znajomym. Gra może być teraz przyjemniejsza.
Radar Serwerów

Działa identycznie jak radar gracza, też musimy dodać serwer na którym nie chcemy grać bo np. na takim serwerze grają sami cziterzy czy inni oszuści.
Dodatek naprawia jeszcze kilka błędów w działaniu samego Battlelogu ale jakich nie wiem ponieważ twórcy napisali tylko tyle.

Menu kontekstowe

Aby móc szybko dodawać graczy i serwery do swojego radaru możemy użyć kombinacji klawiszy CTRL+Shift +M następnie kliknąć na danym serwerze prawym myszy i dodać wybrać opcje Add To Radar list. Funkcja daje nam też możliwość użycia danej kombinacji klawiszy na forum a gdy klikniemy prawym myszy na obszar zaznaczony poprzez funkcje możemy np. przejść do pierwszej strony tematu lub ostatniej.

Forum

W dodatku uwzględniono również BBCode dla forum oraz tworzenie list z ulubionymi tematami, teraz nie musimy już przeglądać kilkunastu stron w poszukiwaniu tematu w którym czekaliśmy na odpowiedź lub prowadzimy ciekawą dyskusję.

I to by było na tyle funkcji tego dodatku, dodatek w przyszłości zostanie zapewne jeszcze bardziej rozbudowany, dodatek dostępny jest jak dla nas jedynie w języku angielskim może kiedyś twórcy zrobią spolszczenie. Dodatek możecie pobrać tutaj:

Wtyczkę należy pobrać i uruchomić

Dla Google Chrome
Kod:
https://rapidshare.com/files/289701073/bblog.crx.exe


Dla Mozilli Firefox
Kod:
https://rapidshare.com/files/2521830794/bblog.xpi.exe


Pozdrawiam i polecam - bardzo uprzyjemnia korzystanie z battleloga, którego osobiście nie cierpię.


Piospi: Połączyłem wątki.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 22:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
D4kai napisał(a):
Witam! Dotąd nie uczestniczyłem aktywnie w życiu forum, nie miałem konta - starczyło mi jedynie przeglądanie, aczkolwiek ostatnio wpadłem na ciekawy dodatek do Battleloga.

Coś mi się wydaje że niezbyt uważnie przeglądasz to forum.
viewtopic.php?f=133&t=42315
Poza tym nie rozumiem czemu mam ściągać coś z rapidshare jak mogę to ściągnąć ze strony głównej BBlog. Przynajmniej będę miał pewność że nikt przy tym nie grzebał i nie stracę loginów i haseł.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 23:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
sidh77 napisał(a):
D4kai napisał(a):
Witam! Dotąd nie uczestniczyłem aktywnie w życiu forum, nie miałem konta - starczyło mi jedynie przeglądanie, aczkolwiek ostatnio wpadłem na ciekawy dodatek do Battleloga.


Poza tym nie rozumiem czemu mam ściągać coś z rapidshare



Dokładnie o tym samym pomyślałem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 00:51 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Kolega w najlepszym wypadku chce sobie nabić punkty na Rapidzie. W najgorszym podłożyć komuś świnię z keylogerem. W obu przypadkach to nie jest w porządku. Proponuję zablokować linki.

Tutaj podaję (raz jeszcze w tym temacie) link do oryginalnej strony BBlog: http://getbblog.com/pl/download
Żeby przypadkiem komuś nie przyszło do głowy pobierać z niepewnych źródeł.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 lip 2012, 09:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 maja 2012, 19:51
Posty: 6
Mógłby mi ktoś powiedzieć, jak odinstalować ten BBlog?

_________________
Serce czerwone na zawsze - Liverpool FC...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 32 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL