Teraz jest 15 cze 2024, 23:59

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 8 lut 2012, 16:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
mysle ze jest to jest czesciowo spowodowane tym ze Polacy sa bardzo wysoko z umiejetnosciami w FPS i sa postrzegani jako czity


Są też inne powody: Raz jeden polaczek kazał mi "pucować jego kutasa". A zagraniczni mnie wyzywali tylko od noobów, co się bardzo rzadko zdarzało(w sumie wyzywanie od strony Polaków też), na przykład jak pomyślałem, że tych piechurów łatwiej mi będzie zabić Erpegiem niż opierdzielać się w seryjki z karabinu. Dziwne tylko, że na serwerze nie było żadnych ograniczeń co do broni przeciwpancernych używanych przeciwko piechocie. Cóż, myślę jednak że Czarne Owce się spotykają w każdej narodowości. Dziwne tylko, że Polacy są najbardziej zauważani...

A ogólnie Niemcy to spoko ludzie.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 18:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
No ludzie...
chyba tak na prawdę każdy wie dlaczego taka blokada jest na niektórych serwerach zachodnioeuropejskich. Lepiej skupmy się w tym wątku co zrobić z tymi serwerami.

Chat supportu EA jest odpowiedni by złożyć skargę?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 20:52 
Offline

Dołączył(a): 28 lip 2011, 11:33
Posty: 18
Myślałem że jestem wyjątkiem, oczywiście dostawałem kicki za zabijanie admina lub podejrzenie o czitowanie, bo miałem lepszy dzień. Wczoraj grając z kolegami spotkała mnie niezbyt miła niespodzianka. Pewien delikwent zaczął wyzywać mnie od czitów ( przyzwyczaiłem się, chociaż dawno już tak nie było ), a chwile później padło "F*** POLAND" i inne podobne... To jest normalne? Oczywiście my, jako porządni obywatele nie odpowiadaliśmy na jego ciężkie słowa, a trwało to z 10-20 minut. Serwera nie pamiętam, screenów też brak. Nawet jego nick zapomniałem.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 21:33 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
@hamsterOne
Co robić? Olać i omijać. Niech się kiszą w swojej ciasnej szopce i podbudowują swoje ego zabijając przeciwników z wyboru :lol: Wg mnie szkoda czasu robić cokolwiek więcej w tej sprawie. Gry się kupuje aby się bawić, nie po to by zaprzątać sobie głowę czyimiś kompleksami.

@Matipl123
Tak jak napisałem wyżej: olać ludzi z przerośniętym ego i po prostu grać. Ewentualnie wyłączyć czat, bo i tak ponad 90% tekstów to narzekanie na rakiety (najśmieszniejsze na serwerach gdzie nie ma zakazu ich używania), bezpodstawne (no chyba, że padnięcie od jednej osoby 3 razy z rzędu jest dobrą podstawą :lol: ) wyzywanie od noobów, cheaterów i takich tam. Rżnij wirtualnie takich ludzi bez litości póki nie zrozumieją gdzie jest ich miejsce lub nie 'nauczą' się grać.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lut 2012, 21:41 
Offline

Dołączył(a): 8 maja 2010, 13:07
Posty: 78
hamsterOne napisał(a):
Chat supportu EA jest odpowiedni by złożyć skargę?

niby na co skargę ? przecież to nie jest łamanie ROE i admin może wpuszczać na serwer kogo chce , a co tych kicków przez niemieckie serwy to polska nie jest jakimś narodem wybranym tylko szwaby wycinają wszystkich niemających niemieckiego IP

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 00:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Cytuj:
niby na co skargę ? przecież to nie jest łamanie ROE i admin może wpuszczać na serwer kogo chce , a co tych kicków przez niemieckie serwy to polska nie jest jakimś narodem wybranym tylko szwaby wycinają wszystkich niemających niemieckiego IP

Ale gdyby wyrzucali wszystkich podludzi(według nazistowskiego światopoglądu oczywiście), wtedy by pisało coś w stylu "Players, who aren't from Germany are not allowed" albo coś podobnego. A raczej nie "Players from Poland..."

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 01:05 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
quzo napisał(a):
niby na co skargę ? przecież to nie jest łamanie ROE i admin może wpuszczać na serwer kogo chce

No do EA to nie ma co zgłaszać. Natomiast można byłoby do rzecznika do spraw przeciwdziałania dyskryminacji. Mówiąc czysto teoretycznie można to podciągnąć pod dyskryminację narodowościową, a konkretniej antypolonizm. Prawda jest jednak taka, że żadna poważna instytucja się tym nie zajmie, a każdy sąd orzeknie na naszą niekorzyść ze względu na niską szkodliwość społeczną czynu. Co prawda jeśli oskarżymy jakąś osobę fizyczną/prawną o dyskryminację na drodze sądowej to nie może nas ona w jakikolwiek sposób karać (w tym wypadku wyrzucać z serwera). Więc jeśli komuś to bardzo przeszkadza i ma duuużo pieniążków oraz wolnego czasu to jest sposób ;) Mnie osobiście się to nie podoba, ale też nie wyrywam sobie kłaków z głowy. Po prostu trzeba takie serwery omijać.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 13:57 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2009, 20:19
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
@
antonio_@2 Wielki dzięki za instrukcję :)

A tu screen z nazwą serwa i powodem kicka. :shock:


http://i.imgur.com/8wDeg.jpg

Piospi: Na przyszłość nie dawaj tak ogromnych obrazków, zmniejszaj rozdzielczość albo wytnij tylko to co najważniejsze.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 19:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Pojęcia "wyciąć najważniejsze" też nie znają.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 22:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
ah te rosyjskie serwery

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 lut 2012, 22:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 lut 2010, 00:02
Posty: 18
No ale przynajmniej przeprosili :wink:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2012, 12:44 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2012, 12:29
Posty: 3
Lokalizacja: Barlinek
Na początek witam, jestem tu nowy a BF3 na sieci ponad miesiąc stażu.
Ale tłukę sie prawie na samych niemieckich serwerach, ostanio mocno trenuje walke w ręcz i pukawką wale w ostateczności, ostanio zatłukłem na planszy 10 szkopów nożem i mnie zabanowali - zabrałem im za dużo cennych nieśmiertelników, poźniej jak wchodziłem na serwer dawali mi spokój do czasu jak znowu kogoś ważnego nie zadźgałem, widze że jak jesteśmy zwierzyną łowną dają pograć ale jak sie rzeźnik im z polski trafi to zaraz ban, naród faszystów niestety


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2012, 13:46 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 14:50
Posty: 7
Raz mialem problem na niemieckim serwerze. Chcialem odblokowac heli na maxa i non stop nim latalem, w miedzy czasie admin rowniez mial na niego chrapke. Wiec dostalem bana za latanie smiglowcami :D Podobna sytuacja - doslownie przed chwila zostalem wyrzucony z czeskiego serwera za to ze ktorys raz z kolei pojechalem heli admina ktory jedzil tankiem.

Takich sytuacji mialem multum, czasem zwykle kicki, czasem permbany. Z wyzwiskami w kierunku Polakow spotykam sie bardzo czesto. Zwlaszcza na holenderskich serwerach.
Przeciez to jest gra i tutaj chodzi o dobra zabawe, nie rozumiem dlaczego nieraz ludzie sie tak spinaja. "jak to przeciez nikt nie moze byc lepszy ode mnie, napewno czituje" ;)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2012, 14:20 
Offline

Dołączył(a): 9 lis 2010, 13:52
Posty: 170
Problem bycia lepszym i farta byla raczej na kazdym serwerze nie zaleznie od lokalizacji. Ostatnio gralem w ramach rozrywki 40 osobowe Metro PL (wole 24/28 graczy bo wtedy gra jest gra a nie zwyklym DM w stylu CODa), gralem snajperem ze snajperka, zabilem sporo (1 miejsce na koniec), na potem jakis koles mowil ze czituje.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 lut 2012, 15:07 
Offline

Dołączył(a): 10 lut 2012, 12:29
Posty: 3
Lokalizacja: Barlinek
hehehe może gra przeradza się w otwartą wojnę powoli, nie wiem jak wy ale ja mam coraz częściej wrażenie że gram jako partyzant na niemieckich serwerach, niesprawiedliwe to jest.. a najgorsze że nasi admini widzą co sie dzieje bedą podświadomie też sie odgrywać... spiralka sama się nakręca...


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 41 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL