Teraz jest 23 cze 2024, 05:14

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
 Tytuł: Internet
PostNapisane: 20 mar 2012, 03:30 
Offline

Dołączył(a): 30 cze 2011, 02:39
Posty: 54
Witam, chcialbym sie dowiedziec czy oplaca sie kupowac BF3 na necie orange limit 3gb.
I czy jak padnie limit to bedzie w ogole dalo sie grac?
Wiem ze byl podobny temat, ale niestety nie dostalem odpowiedzi.
Po padnieciu limitu jest ok 264kbs predkosc...
Wiem ze wczesniej sie pytalem, ale teraz kompa juz wymienilem na duzo lepszy.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Internet
PostNapisane: 20 mar 2012, 10:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Mając limit 3GB - szybko ten limit wykończysz. Po instalacji będziesz miał do pobrania jakieś 4GB patcha.A 264 kb/s - pingi będą duże. Na 512 kb/s da się spokojnie grać, ale 264 to już wątpię. 512 jest nawet zapisane w minimalnych wymaganiach.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 21 mar 2012, 14:25 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 20:51
Posty: 7
To ja podłącze się do wątku internet jest radiowy wraz z prędkością zmieniłem tak że dostawcę z 1 mb na 2 mb no i różnice widać golem okiem ping rzędu 20-30 max i transfer 200 + kb/s

Ale po jawił się problem lagów co jakieś 10 -30 min zależy od pory dnia dostaje kosmiczne lagi trwające okolo 1 s wygląda to tak że wszystko stoi w miejscu a ja dale biegnę potem mnie oczywiście cofa do miejsca w którym złapał mnie "lag"(spróbuje nagrać filmik). W sumie powinno być lepiej a jest gorzej.

Goście od netu nie mają pomysłu co to może być wpadną po niedzieli wymienić ruter może pomoże.

Jeśli ma ktoś pojęcie czego to może być przyczyna będę wdzięczny za każde inf


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 mar 2012, 08:54 
Offline

Dołączył(a): 22 cze 2011, 13:39
Posty: 209
Nie wiem czy to pomoże u Ciebie, ale w moim przypadku (neostrada 2Mb) też miałem takie sytuacje tylko częściej, komp oczywiście spełnia wszelkie wymagania (max) więc to nie wina sprzętu i oczywiście na kompie mam tylko BF-a i nic więcej (tylko gram), więc zasyfiony nie jest. Ściągnąłem CCleaner i Advenced System Care ... wyczyściłem wszystko co jest związane z netem (trochę tego było) i lagi zniknęły.

PS: Pojawiała mi się żółta, rozłączona wtyczka w górnym rogu ekranu lub cofało mnie do miejsca sprzed 2-4 sekund.

_________________
Obrazek
Zapraszamy do Plutonu forum battlefield.pl !!! <- click


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 19 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 14 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL