Teraz jest 16 cze 2024, 03:11

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona
Autor Wiadomość
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 26 kwi 2012, 18:42 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Możliwość pobrania pliku, który byłby filmikiem z możliwością obejrzenia rundy z perspektywy każdego gracza - zarówno z pierwszej jak i trzeciej osoby - to byłoby coś fantastycznego.

Można by wtedy sprawdzić dokładnie każdego gracza, ty czitował czy nie. Poza tym można by się czegoś nauczyć z taktyki przeciwników. Można by też łatwo znaleźć to, jaki błąd popełniliśmy w danej sytuacji czy jaki błąd przeciwnik popełnił.

A i żaden kamper nie narzekałby, że to może służyć do jego namierzania...

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 26 kwi 2012, 21:47 
Offline

Dołączył(a): 7 lut 2010, 20:51
Posty: 7
O ostatnio oglądałem gamplej z gierki lacklight Retribution tam kill cam jest ciekawie rozwiązany po pokazuje co przeciwnik robił sekundę prze tym jak nas zdioł oraz sam fakt jak nas zdejmuje według mnie taki kill cam działający wstecz sprawdził by sie dużo lepiej niż ten w BF3 który pokazuje co nas przeciwnik robi po tym jak nas zabił (jak by to mnie obchodziło). W prawdzie w tej gierce jest to pokazane w tpp ale jest to jakiś pomysł, sprawdźcie jakiś gamplej to zobaczycie .


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 27 kwi 2012, 03:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Widze ze dosc malo osob zainteresowanych tematem, a szkoda, byc moze daloby sie cos z tym zrobic.
A takto teoria zwiazana z "cicha zaslona milczenia" jest jak najbardziej prawdziwa.

Pozdrawiam

Zdegustowany
Lisek.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 27 kwi 2012, 12:00 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, 19:51
Posty: 10
Co zrobić, sam akurat w BF3 nie gram w żadnych ligach, eslach itp. Tylko 4 fun ze znajomymi, ponieważ to nie będzie gra dla "competitive gamingu" póki nie stworzy się takich podstawowych rzeczy jak nagrywanie dem (powtórek z rundy) czy ten battlerecorder. Nie mówię tutaj o wykrywaniu samych makr czy skryptów, ale też wh czy innych wspomagaczy. Szkoda, że tego nie ma, bo to jednak nakręca scenę i przedłuża "wiek gry", mam myśli dużą i wzrastającą liczbę osób które w nią grają.

_________________
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 27 kwi 2012, 19:55 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
Lisek_M36 napisał(a):
Widze ze dosc malo osob zainteresowanych tematem, a szkoda, byc moze daloby sie cos z tym zrobic.
A takto teoria zwiazana z "cicha zaslona milczenia" jest jak najbardziej prawdziwa.



oj tam poprostu "scena PL" sie dostosowala powoli do EU i tyle w temacie

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 28 kwi 2012, 00:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2005, 14:13
Posty: 1042
Szczerze to battlerecorder ani 1st person view wg mnie niewiele da - wyeliminuje tych jedynie co są niekumaci, typu payozi w 2142 co przez pół meczu patrzył w ścianę, naprawde twarde wspomagacze i tak są nie do wykrycia. Weżcie sobie taki smooth aim - kiedy aimbot namierza tylko w pobliżu postaci - nie masz żadnych gwałtownych ruchów
Przykład http://www.youtube.com/watch?v=DfPPvdO9E2E
wyobrazcie sobie że macie demko i nie widać czerwonych nametagów - normalnie pro skiler


Nie umiem zrozumieć po co to komuś w jaki sposób to dowartościowuje, ja pograłbym pewnie ze 2 dni i bym się znudził - to jak gra w simsy z wpisanymi kodami - bawi ale ile 10 minut ;).

Inna bajka że nic tak nie buduje jak oskarżenia że czituję - niestety nie często takie padają w moim kierunku.

Tak na prawdę uczciwa gra to tylko lan. I z wielką niecierpliwością czekam że może się coś uda takiego. Oczywiście czituchy nie przyjadą bo pewnie inne sprawy wypadną ;)


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 28 kwi 2012, 10:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 24 lip 2009, 15:04
Posty: 332
Lokalizacja: Kutno
dramich_wwa napisał(a):
Nie umiem zrozumieć po co to komuś w jaki sposób to dowartościowuje, ja pograłbym pewnie ze 2 dni i bym się znudził - to jak gra w simsy z wpisanymi kodami - bawi ale ile 10 minut ;).



wiesz moze na publiku to rzeczywiscie 10min i sie znudzi ale przeciez w ligach to trzeba wygrywac za wszelka cene i dlatego ludzie tego gowna uzywaja

my (tzn PH) doszlismy do wniosku ze sa 2 wyjscia albo tez uzywac wspomagania albo dac sobie siana tymi meczami a ze szanujemy siebie i innych pod wzgledem uczciwosci w grze to wybieramy 2 opcje i dajemy sobie siana z meczami w ligach itd

dramich_wwa napisał(a):
Tak na prawdę uczciwa gra to tylko lan. I z wielką niecierpliwością czekam że może się coś uda takiego. Oczywiście czituchy nie przyjadą bo pewnie inne sprawy wypadną ;)


mam nadzieje ze taki lan kiedys wypali a my jeszcze bedziemy mieli pake zeby zawitac i sprawdzic na zywo kto wymiata

_________________
Obrazek www.polishhussars.pl
szukaj serwera BF3 - [PH] Polish Hussars .pl


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 28 kwi 2012, 12:02 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Wystarczy aby wielcy specjaliści w walce z czitami będący zawsze o krok przed oszustami(PB) zainteresowali się programami które można wykorzystać do makr tym bardziej że to już spokojnie działało w BC2

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 30 kwi 2012, 07:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Podobno za macra z autohota juz leca bany. Widziałem wątek na eng battlelogu. Nie wiem jak sprawa ma się gdy macra sa z poziomu oprogramowania np myszki. Ale tak czy siak banhammer już wisi.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 30 kwi 2012, 15:43 
Offline
Spamer!
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 7 gru 2006, 19:48
Posty: 5036
Lokalizacja: żyję od 14 mld lat ;] więc skąd ?
Tak samo było w BF2 i BF2142 na klanówkach. W końcu dojdziecie do poziomu, że przeciwnicy z makrami nie będą robić na Was wrażenia. Wystarczy trenować dalej, a nie płakać, że się nie umie grać :wink:

_________________
#5000. post i "spamer!" :lol: |czekałem od początku(:
kliknij i zarejestruj się -15% opłat transak. na najlepszej giełdzie kryptowalut


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 1 maja 2012, 12:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Blizzard_ napisał(a):
Tak samo było w BF2 i BF2142 na klanówkach. W końcu dojdziecie do poziomu, że przeciwnicy z makrami nie będą robić na Was wrażenia. Wystarczy trenować dalej, a nie płakać, że się nie umie grać :wink:



Cos w tym jest, ale jak cala druzyna ma macra to sa potega...


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 2 maja 2012, 14:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 10 gru 2004, 22:14
Posty: 505
Lokalizacja: Manchester
Satyr napisał(a):
Podobno za macra z autohota juz leca bany. Widziałem wątek na eng battlelogu. Nie wiem jak sprawa ma się gdy macra sa z poziomu oprogramowania np myszki. Ale tak czy siak banhammer już wisi.



Podobno?
Nadal spotykam ''makrowcow" i ciekawe na jakiej zasadzie dziala to kopanie za macra.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 2 maja 2012, 14:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Punkbuster nie radzi sobie z żadnymi "prywatnymi" hackami czy innymi narzędziami. Bany jak już to lecą za public hacki i w tej kwestii raczej nic się nie zmieni.

Zastanawiam się w jaki sposób opublikowanie na dużym forum battlefielda linku do jednego z czitów ma się przyczynić do walki z nimi


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 2 maja 2012, 14:49 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 14:08
Posty: 121
Lokalizacja: Pewnie wyspa Chark.
A gdzie się z takim zachowaniem spotkałeś? :D

_________________
BF2 Forever!!!
Cóż, żegnaj BF2.
One shot, one kill. No luck, more skill.


Góra
 Zobacz profil  
 
 Tytuł: Re: Macra
PostNapisane: 3 maja 2012, 11:51 
Offline

Dołączył(a): 11 sie 2007, 19:39
Posty: 15
Lokalizacja: Lublin, PL
Zdarzyło mi się kilka razy widzieć cheaty tylu "headshoty z P90 przez pół mapy" ale to łatwo można było wykryć. Natomiast z tym makrem to już gorsza sprawa bo na serwerze publicznym raczej ciężko obserwować konkretnego gracza przez dłuższy czas i ciężko wykryć oszustwo tego rodzaju.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 42 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 4 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL