Teraz jest 15 cze 2024, 22:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 16 maja 2012, 10:46 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 4 wrz 2008, 16:26
Posty: 82
"lubie to" dobry temat. Jak ktoś powie, że BF3 się szybko nie nudzi to nie grał w BF2.
Ostatni raz tak mi się gra znudziła szybko jak kupiłem CoD 4.
Natomiast w BF2 ponad 1300 h i grałbym dalej z wielką checią na pohybel DICE tylko na widnows 7 nie moge zaisntalować patcha.
Co ciekawe, w BF2 grałem kilka ładnych lat a nie ma żadnych bajerów do czołgów broni itd.
BF3 = komercha, zniżanie się do poziomu CoD'a, DICE myslało, że jak dadzą helikopter i samolot to od razu gra zajebista bo w CoD nie ma. Szkoda tylko, że ten sprzęt na który tak wszyscy czekali okazał się taki gówniany.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2012, 18:08 
Offline

Dołączył(a): 19 lis 2011, 03:31
Posty: 42
Dla mnie jak pisałem już niejednokrotnie BF3 w porównaniu do Bad Company 2 to dwa kroki wstecz. W BC2 dzięki niesterylności, bardzo dużej interakcji z otoczeniem i CAŁKOWITEJ destrukcji otoczenia (możliwość zrównania z ziemią całego osiedla domków aż do fundamentów) każda bitwa była unikalna. W BC2 przegrałem chyba z 280h i grałbym jeszcze ale już szykowałem się na BF3 i chciałem podejść do nowego dzieła DICE świeży więc zrobiłem przerwę. Po 50h w BF3 doznałem szoku znudzenia i wielki smutek że można było tak zrąbać tą grę. Mega sterylność, schematyczność, bardzoooo nudne mapy (np granica kaspijska albo operacja firestorm) , zamiast systemu Destruction 3.0 mamy 1.0 albo i nawet 0.5. Ogólnie na siłę dograłem do 180h i już ledwo daję radę. Czekam tylko na dodatek Armored Kill, który może coś zmieni ale po tym co widziałem to znów zaserwują nam sterylne, puuuuuuuste, nudne mapy. Na dodatek pewnie wszystkie będą odgrywać się na bliskim wschodzie. W BC2 mieliśmy dżungle, pustynie, bliski wchód, tereny aktyczno-zimowe, leśne itp. W BF3 90% map to bliski wschód ;) nuuuuuuda. BC2>BF3


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 cze 2012, 18:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lis 2011, 21:41
Posty: 919
Lokalizacja: Galicja
Ja się przesiadam na BF2, czekam tylko aż mi kurier zamówieniem zapuka do bram mej domowej fortecy.

A dzięki modom będzie jeszcze lepiej.

_________________
!STOP! forumowym nekromantom!

Nie pomagam na pw. Od tego jest forum.

Mój last


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, 10:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Na BF3 narzekacie tak, jak fani Diablo II na Diablo III. Time goes on, wychodzą nowe gry i trzeba się z tym pogodzić.

Ja w BF3 świetnie się bawię, mam już przegranych ponad 530 godzin i pewnie przegram następne setki. Tak, każda bitwa jest dla mnie unikalna i gram mi się tutaj lepiej niż w BC2 (w którym też wiele przesiedziałem). Może to po prostu kwestia tego, że ja lubię nowe rzeczy, a nie tylko to, co znam, z czym wielu ludzi ma problem ;) Wiele rzeczy mi się podoba, niewiele nie podoba, ale najbardziej cieszy mnie to, że potrafię świetnie bawić się w tę grę i za każdym razem mam wielką frajdę. To pewnie też kwestia towarzystwa, które znalazłem - bimbrownia multigaming ;)

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, 12:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
w Bad Company 2 za niedługo padnie 1000 godzin online, w BF3 grałem 100 godzin i wywaliłem z dysku. Coś w tym jest.

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 cze 2012, 16:50 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Mrufkojat napisał(a):
Coś w tym jest.


Pewnie. Myślę, że najpewniej Twoje osobiste preferencje :P

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 21 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 11 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL