Teraz jest 15 cze 2024, 22:05

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 cze 2012, 23:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
Mofixil napisał(a):
Eleanor napisał(a):
to, że to dziewczyna nie znaczy, że należy z góry założyć, że nie umie grać - http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... orInnA_xD/ ta ma nawet wyższe ratio ode mnie !

>1.385
Ona nie jest dobra, to ty po prostu ssasz jeśli chodzi o pozostawanie przy życiu, lol.
Rzekł stały bywalec metro...


heh no bo ja jak gram to zazwyczaj siedzę na kanapie z padem w łapie i nie jestem sam, czasami z kumplami muce, czasami z dziewczyną, tylko Ona strasznie myli gałki. Obrazek

my gramy for fun! W coda na pc jej lepiej szło. :lol:

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 cze 2012, 09:51 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 13 lip 2011, 13:30
Posty: 47
Lokalizacja: Warszawa
Hehe, jak ktoś pisze, że gra 4fun, to już wiadomo, że nie za dobrze mu idzie ;) ale przecież nie każdy musi być dobry w daną grę :)

Ja osobiście nie znam żadnej kobiety, która by grała w BF3, ale za to mam przyjaciółkę, która tnie ze mną w różne gierki na co-opie. Przeszliśmy razem m.in. Diablo II, Diablo III, Borderlands, Titan Quest, Dead Island, Left 4 Dead (sporo w to graliśmy), Army of Two I & II (na PS3), League of Legends, Runes of Magic, HoM&M kilka części i pewnie jeszcze kilka, o których tutaj nie wspomnę.

Jak jej idzie? W strzelanki nie za dobrze, ale za to z hack'n'slash radzi sobie niekiedy lepiej ode mnie :D Zależność jest taka, że ona praktycznie zawsze ma więcej złota, a ja doświadczenia, hehe. Fajnie jest sobie tak popykać razem. W sumie namawiałem ją także na BF3, ale pewnie by się tylko irytowała.

_________________
Obrazek Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 17 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL