Teraz jest 25 wrz 2024, 22:34

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 10 sie 2012, 20:26 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
boog_PL napisał(a):
Wyszedłbyś czasem z tego Metra, opaleniznę jakąś złapał...
Wakacje są, na Caspianie i Khargu świeci słońce :wink:

Kharga uwielbiam tak samo jak Wake Island ale 25FPS jest absolutnie niegrywalne dla mnie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sie 2012, 22:36 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
2fast swoje poglądy polityczne wyrażaj gdzie indziej, byle nie na tym forum...

a w temacie to 0,1% w cheatometrze mam :lol: lata lecą, forma spada... ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 00:30 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 20:11
Posty: 22
hej!
Tekst o g.wyborczej to cytat z kolegi wyzej..

Nie ma powodow do niepokoju.. w ekstremalnej sytuacji zawsze mozna wyciagnac wtyczke od internetu :)

W ramach odszkodowania za straty moralne wystawie wam swiezo wyczajonego miszcza pechengi :)

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php? ... x#playerid

peace


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 00:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
Eee tam Metro i jazda, takie staty nie powinny być problemem :p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 09:08 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Ja mam 3% w cheat-o-meterze. ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 11:05 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 20:11
Posty: 22
ogolny wynik procentowy na moje oko nie jest miarodajny. Ale ciezko uwiezyc ze przez 3 godziny gry, z pechengi, gosc wyszczelal headshotami prawie 150 fragow.
Szczegolnie ze w takim samym czasie gry z m249, polozyl ledwo 18..


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 11:15 
Offline

Dołączył(a): 1 lut 2007, 14:12
Posty: 297
Lokalizacja: Zaskoczeń
Jak dobrze sie ustawisz na metrze z bipodem, to całkiem solidnie kosisz łeb szoty. Ja PKP praktycznie na metrze tylko używałem, sporadycznie może na innych mapach. 35% HSów skądś mam :)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 20:11
Posty: 22
slusznie prawisz. i wlasnie o takie opinie pytalem. thx. Coz, na wyniku cometra nie ma co banow serwowac (oczywiscie w pewnych granicach) Roboty admina to nie robi tylko nieco pomaga :)
Wiadomo nikt nie badzie sprawdzal kazdego kto wchodzi na 64 slotowy serv. Ale nie po to ludzie inwestuja w haki zeby zamykac stawke czy byc jakims sredniakiem. Powaznie traktujacy swoja robote admin na najlepszych powinien zwrocic uwage..
Nie raz trafiaja sie prawdziwe perelki :)
Metro rzadzi sie swoimi prawami, gra tam sie nieco inaczej, (nie bez powodu jest wylegarnia cziterow) staty wygladaja inaczej.. moze to byc nieco mylace. Ale to kwestia ogarniecia admina - padajac kolejny raz od hs biegnacego lkaemisty z drugiego konca mapy, w polaczeniu z takim wynikiem hskr - nie powinno zostawic zludzen.

Cos ciekawego znalazlem.. widzieliscie to?

http://www.reddit.com/r/battlefield3/co ... or_the/%5C


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 17:34 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2006, 12:20
Posty: 12
2Fast napisał(a):
Cos ciekawego znalazlem.. widzieliscie to?

http://www.reddit.com/r/battlefield3/co ... or_the/%5C
1

Cóż. Mnie tylko bawi, że gościu musiał "przejść" na "ciemną stronę mocy", żeby dojść do takich wniosków.
Ja już od dawna doszedłem do wniosku, że ci "bardziej kumaci" cheaterzy po prostu używają boostów selektywnie, zależnie od potrzeb. I nie potrzebowałem do tego odpalać hacków na własnym koncie. Wystarczyło mi znaleźć parę filmików na youtube oraz jakieś 2-3 stronki w necie ze stosowną ofertą i opisem możliwości tychże. Wnioski są niestety bardzo smutne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 sie 2012, 21:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 paź 2011, 18:05
Posty: 134
E tam. Plagi cziterów ni ma, a jak ktoś czituje to jak mówiłem wcześniej lepiej samemu na staty spojrzeć niż się sugerować durną stroną.
A tych co używają hacków "w umiarkowanym stopniu" jest strasznie mało i zazwyczaj na dobrych serwach problem z hackerem jest rozwiązywany ;].
Problemem są pierdzielone macra. Plaga tej gry i imo powinno być to zakazane, a grający na makrach banowani.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2012, 07:46 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 07:36
Posty: 13
2Fast napisał(a):
hej!
Tekst o g.wyborczej to cytat z kolegi wyzej..

Nie ma powodow do niepokoju.. w ekstremalnej sytuacji zawsze mozna wyciagnac wtyczke od internetu :)

W ramach odszkodowania za straty moralne wystawie wam swiezo wyczajonego miszcza pechengi :)

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php? ... x#playerid

peace

Jako nowy witam wszystkich.
xXVerytasXx to zwykła popierdółka. Trafiłem na niego na Kaspijskiej. Strącał headami z pechenga pilotów śmigłowców. Mnie osobiście to spotkało 2x i wyszedłem bo pedalstwa nie znoszę. Generalnie robił to sprytnie bo nie miał jakiś wypasionych statystyk. Wyglądało na to, że gra "normalnie" a gówna używa do zabijania kierowców i pilotów. Pewnie ma kompleks małego penisa i próbuje sobie zrekompensować. Czyli coś w tym programiku jest...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2012, 11:19 
Offline

Dołączył(a): 28 paź 2011, 20:11
Posty: 22
dziekuje bardzo!

Fajnie piszesz Nowy nie ma plagi cziterow - tylko te makra.. A jak myslisz kim jest taki gosci:

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php? ... s#playerid

biorac pod uwage ze twoja bron wogole nie ma odrzutu spokojnie walisz po baniach i tak to potem wyglada.
Wez jeszcze pod uwage ze wielu z nich ma `full pack of cheats` a uzywaja tylko tego na co w danym momencie ma ochote.
Nie ma plagi? Banana Republic 64 cq - srednia dnia to ok 15

A stronka ma zastosowanie bo przyspiesza kontrole i dzieki niej latwo dzielic sie wylapanymi `cwaniaczkami`

ten jest ciekawy:

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php? ... o#playerid

no i ten :)

http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php? ... x#playerid


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2012, 16:08 
Offline

Dołączył(a): 24 sty 2006, 12:20
Posty: 12
mariovonfar napisał(a):
Wyglądało na to, że gra "normalnie" a gówna używa do zabijania kierowców i pilotów.


Ale to właśnie miałem na myśli, pisząc wcześniej o tych "bardziej kumatych" :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2012, 20:57 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 07:36
Posty: 13
A macie czasem takie wrażenie, że facet poluje tylko na ciebie? Tzn. TDM-Kanały 16/16 a tu po 2 min. mam 7 zgonów przy czym 7x zabija mnie jeden i ten sam gość!!! (nie snajper żeby nie było). Udaje mi się go zabić i temat ustaje. Jakby się przenióśł na kogoś innego. staty między nami na koniec 4-7 a on oczywiście debeściak nas debeściaki. Możliwe jest żeby gość mogł ukierunkować czita na konkretną osobę a potem zmieniać cele?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 14 sie 2012, 21:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
Nie tyle co czita ukierunkować, tylko może wh ma i poluje na baretki adwersarza.

PS. Też tak nieraz mam.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 5 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL