Teraz jest 28 cze 2024, 02:15

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 12 lis 2011, 21:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Pytanie? Stwierdzenie? Ke?

Jak przytniesz kilka nóżek to wejdzie LOL!

Ddr5 sa na kartach.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 00:33 
Offline

Dołączył(a): 21 lip 2010, 16:03
Posty: 25
chyba proste ze konsola
wygodniej i po prostu lepiej
a pada ogarniesz po 3 dniach, ci którzy maja z tym problemy sa po prostu ułomni
pozdrawiam

aha i w złym miejscu zadałe spytanie bo tu PCtowycy którzy w wiekszosci nie maja wyboru beda cie przekonywac do PC


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 00:39 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Jak wam nie pasuje to podepnijcie sobie myszke i klawiature do PS3 to bedziecie wszystkich kosić równo ;]
Jeden plus zawsze sie znajdzie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
A ja stawiam na PC. Czemu? Wygodniejsze sterowanie (tak, po 2 dniach ogarnie się mniej więcej jak tego cuda używać, ale żeby ładnie kosić to potrzeba dużo więcej czasu). No i sama rozgrywka jest bardziej dynamiczna. Na konsolach jest imo dużo powolniejsza i taka ociężała.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 01:15 
Offline

Dołączył(a): 25 kwi 2010, 21:51
Posty: 30
Ja posiadam PS3 ale w sumie gdyby nie Uncharted 3, którego jeszcze nie kupiłem to bym chyba to sprzedał. Czekam aż gra stanieje i się zastanowię nad sprzedażą bo konsola leży i się kurzy. Jak dla mnie nie ma porównania, na PC gra się lepiej. Odwieczne argumenty graczy konsolowych o ciągłym dokupowaniu podzespołów są delikatnie mówiąc śmieszne bo obecnie dobrego kompa można złożyć za niewielkie pieniądze i taka konfiguracja starcza na ok. 2 lata do grania na najwyższych ustawieniach, czyli coś co na konsolach jest nieosiągalne. O grach takich jak m.in. Battlefield 3, Crysis 2 z paczką dx11 i teksturami wysokiej jakości nawet nie wspominam bo teraz już przepaść jest coraz większa. Możliwość dalsze rozbudowy PC-ta też jest dla mnie sporą zaletą, jak zabraknie Ci kiedyś mocy a chcesz koniecznie grać na ultra detalach w fullhd to dokupujesz sobie coś do niego. Kompa można oczywiście podłączyć pod TV, kino domowe i jak ktoś lubi dokupić pada, grasz wtedy tak jak konsolowcy lubią, czyli na kanapie. Jak dla mnie to akurat żadna zaleta bo gra mi się wygodniej siedząc w wygodnym fotelu przy klawiaturze i myszce. Uważam, że konsolę (jak dla mnie tylko PS3) warto kupić jedynie dla kilku gier, których nie ma na PC, są to mniej więcej 3-4 gry no ale właśnie...czy faktycznie warto...? Ja się zastanawiam nad sprzedaniem konsoli bo oprócz tych paru gier nic mnie do niej nie ciągnie. Pc ma dużo więcej zalet a moda na konsole przyszła z Ameryki niestety (grubasy leżące na kanapach z padem od xboxa), gdzie jak łatwo można zauważyć prym wiodą teraz takie produkcje jak MW3, który już z prawdziwym Call of duty poza nazwą nie ma nic wspólnego.

sipaszi napisał(a):
chyba proste ze konsola
wygodniej i po prostu lepiej
a pada ogarniesz po 3 dniach, ci którzy maja z tym problemy sa po prostu ułomni
pozdrawiam

aha i w złym miejscu zadałe spytanie bo tu PCtowycy którzy w wiekszosci nie maja wyboru beda cie przekonywac do PC


Oczywiście, że mają wybór. Każdy PC-towiec jakby chciał to by się przesiadł na konsole, co za problem ?!
"Po prostu lepiej" No naprawdę argument świetny.... :D Szkoda, że nic nie warty. O wygodzie już napisałem wyżej, poza tym to każdego indywidualna sprawa. Konsole wyszły ze Stanów, gdzie durni i grubi Amerykanie lubią się położyć na kanapie z padem i 5-oma paczkami chipsów..... Ani to zdrowe, ani wygodne.... Jedynie smutne.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 19 lis 2011, 01:38 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Amiga 500 od konsoli różni się tym...
że ma klawiaturę i myszkę... :twisted:

Pad jest świetny do wyścigów i innych tego typu gier. Do FPS to tylko zestaw mysz+klawa.
Spróbujcie sobie zagrać kierownicą w BF3, przecież też się można przyzwyczaić, jest wygodnie i w ogóle super. :twisted:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 00:52 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 gru 2002, 00:24
Posty: 180
Lokalizacja: Poznań
Sam gram na pc, narazie tylko na BC2, ale pograłoby się w B3. Żeby zagrać musiałbym kupić nową winde, bo XP to za mało i do zmiany połowa kompa. Koszt 500/700 a moze i wiecej. Dlatego chyba kupie PS3. Strzelaniem jakoś sie nie martwie, bo albo sie podepnie klawe i myche, albo można kupić karabin, w którym montuje sie ten bezprzewodowy kontroler move i drugi nawigacyjny, a wtedy masz większość klawiszy pod ręką
Przykład, ale są i inne tańsze:
Obrazek
http://www.euro.com.pl/akcesoria-do-konsoli-playstation-3/sony-playstation-move-sharp-shooter.bhtml
lubObrazek
http://allegro.pl/karabin-dla-move-sniper-vision-super-nowosc-i1949604476.html

Swoją drogą to może to nawet być ciekawe, tak nawalać z "realnej" giwery.
Do tego dochodzi mozliwość grania na większym ekranie niż monitor na biurku.
Mam jeszcze kierowince dfgt wiec przy okazji granturizmo też mi podejdzie, bo na pieca nie ma tak dobrej giery.
I ostatni argument: mój dzieciak, jak dostanie te bezprzewodowe dzoje to się pokicha ze szczęścia ;-)

Jedyne co mnie trapi to czy konsole mają inne serwery i gra sie różni, czy też wszyscy mogą sie wbijać na te same serwy, tzn czy konsole mogą grać z pecetami po sieci w Battlefielda3?

_________________
W BF2 i BF3: superAN .W BBC2 jako: ALIGATOR77.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 00:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
aligator77 napisał(a):
Jedyne co mnie trapi to czy konsole mają inne serwery i gra sie różni, czy też wszyscy mogą sie wbijać na te same serwy, tzn czy konsole mogą grać z pecetami po sieci?


Jaka to była by rzeź konsolowców wtedy rofl...
Nie nie mogą.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 01:47 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2011, 17:02
Posty: 17
aligator77 napisał(a):
Obrazek


Problem w tym, że BF3 nie obsługuje PSMove - także na tym sobie nie pograsz... A szkoda, bo takie plany były, ale w ostatniej chwili się z tego wycofali.

Przeglądając ten temat można zauważyć dużą przewagę graczy PC-towych i ostry pojazd po konsolowcach. Trochę tego nie rozumiem - każdy gra na czym lubi i tyle. Pewnie, że zestaw klawiatura + mysz są lepsze, ale stwierdzenie, że to jedyne właściwe kontrolery dla FPS'ów to chyba przesada. Sam spędziłem wiele godzin grając na kompie - trochę tego było, zaczynając od BF1942, ET, CS... No i przyszła pora na konsole, był Killzone 2, teraz BF3... I jakoś lepiej odpowiada mi granie na konsoli. Wygodny fotel, duży TV, zestaw kina domowego - trochę lepiej niż siedzenie przy biurku ;)

Oczywiście nie zmienia to faktu, że są rzeczy, które irytują mnie w BF3 na konsoli. Duża przewaga PC wynika z dedykowanych serwerów, trochę mi brakuje tego na konsoli.

Gdyby była możliwość połączenia konta i odblokowywania jednocześnie dla PC i PS3 to pewnie bym jeszcze dzisiaj zamówił wersje na kompa

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 12:12 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 25 wrz 2008, 19:57
Posty: 620
Wraz z połączeniem konsol i PC zginie nadzieja na modyfikowanie gier. Niestety wygląda na to, że twórcy gier albo zapomnieli o bardziej wymagających graczach albo wolą kosić więcej kasy na płatnych dodatkach. Mnie zwykła rozgrywka nie wystarcza, chce mieć możliwość postrzelania rakietami z karabinu albo polatania odrzutowcem z wbudowanym APC kiedy najdzie taka ochota. PC i konsole powinny na zawsze pozostać rozdzielone.
A to czy ktoś woli grać padem czy mychą nie ma znaczenia.

_________________
http://www.xfire.com/profile/szq1/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 12:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
pl Szq1 napisał(a):
Mnie zwykła rozgrywka nie wystarcza, chce mieć możliwość postrzelania rakietami z karabinu albo polatania odrzutowcem z wbudowanym APC

Co?! :stupid:

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 13:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Wierzbin napisał(a):
pl Szq1 napisał(a):
Mnie zwykła rozgrywka nie wystarcza, chce mieć możliwość postrzelania rakietami z karabinu albo polatania odrzutowcem z wbudowanym APC

Co?! :stupid:

Nie byłeś bywalcem forum kiedy niedawno jeszcze królował bf2 widocznie. Owy kolega poskładał czołgi że wyszedł z nich robot "kroczący" stzrelający artylerią, zrobił latający lotniskowiec. Przerobił żołnierza wsparcia aby miał miniguna, który automatycznie namierza przeciwników i strzela baaardzo szybko w nich rakietami ^^
Gry które dało się modować to było coś ;]
A teraz tylko dlc, dlc, dlc, czyli płacimy za te stare mody :(

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 14:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 lut 2010, 21:36
Posty: 734
A można o linka prosić?
Mod będzie w archiwum modów na moim kompie a sam se chętnie pogram, dodam że mam już prawie wszystkie mody do BF1942 :mrgreen:

_________________
|i5-4670k|GTX770OC WF3 4GB|MSI G43 z87|16GB|OCZ 700W|SPC Fortis HE1225|Samsung F3 1TB 7200rpm|WD Green 3TB 5400rpm||DELL u2410f|


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 14:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 cze 2009, 15:02
Posty: 2054
Lokalizacja: Stumilowy las
Miniguna chyba nie wstawił nigdzie, ale na xfire ma filmiki jeszcze.

"mech mod"

Lotniskowiec też na xfire, u mnie brak plików ;]

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 4 gru 2011, 16:20 
Offline

Dołączył(a): 18 lis 2011, 17:02
Posty: 17
pl Szq1 napisał(a):
Wraz z połączeniem konsol i PC (...)



Mi akurat chodziło o połączenie kont ( żebym mógł korzystać z już odblokowanych rzeczy na innej platformie) a nie łączenie serwerów. Ciekawe jak taka hybryda by się sprawowała - z tego co się orientuje najnowszy CS ma właśnie mieć taką opcję - z pełną obsługą myszki i klawiatury dla PS3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 82 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 6 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL