Teraz jest 15 cze 2024, 22:30

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 1 sty 2012, 17:54 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
Mofixil napisał(a):
Dokumenty w 2014 roku hehe, już lepiej nośniki danych zamiast pliku kartek.


moze tablety ? ;) albo jakies inne fancy gadzety... np http://www.liveleak.com/view?i=a85_1323220334 ;)

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2012, 18:03 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
Może od razu będziemy kurczaki gonić po mapie


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2012, 20:41 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
popolupo napisał(a):
Perki ammo ,granaty i inne na wszystkich w drużynie daje tylko dowódca.Reszta drużyny wybiera tylko dla siebie.

I właśnie przez niewiedzę takich jak Ty później są sytuacje takie, że wchodzę do drużyny i widzę 3 gości z takimi samymi perkami. Po co siejesz ferment i dezinformacje jak nie wiesz o czym mówisz? Perki działają na każdego w Twojej drużynie niezależnie od tego czy jesteś dowódcą czy nie. Można to łatwo sprawdzić wchodząc do drużyny gdzie ktoś (nie dowódca) ma perk granaty lub amunicja i sprawdzić czy dostałeś bonus czy nie. Przywilejem dowódcy jest jedynie wydawanie rozkazów ataku/obrony.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2012, 22:24 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Czy ja wiem czy HC jest trudniejszy? Jeśli biegnie się na pałę czy wyskakuje zza rogu z zamiarem skoszenia całej drużyny na metrze to tak - jest trudniejszy. Gra jest jaka jest z tym 'zabijaniem po wbiegnięciu za osłonę', powolnym wstawaniem czy używaniem iron sighta i jeśli pomyślisz biorąc to wszystko pod uwagę, będziesz w stanie poruszać się po mapie w miarę skutecznie (zwłaszcza w drużynie z jakąś komunikacją). Wtedy mniejsza ilość pocisków potrzebnych do uśmiercenia osoby staje się plusem: taki AEK przy swojej szybkostrzelności nagle zaczyna być w stanie ubić ze dwie 4-osobowe drużyny zamiast 2-3 osób. Także żeby ubić czołg nie trzeba nie wiadomo ilu rur. Widoczne najbardziej jeśli czołg jest non-stop naprawiany gdzieś z tyłu. Jedynie nagła śmierć z reki snajpera staje się jakimś problemem, ale myślę, że to fair w zamian za udupienie sprzętu i trochę rzadziej występujące 'paty'. Brak celownika nie razi, bo i tak bez iron sighta nie opłaca się strzelać z biodra póki ktoś nam nie wybiegnie niemal na zasięg noża a od spotowania ludzi są MAVy i inne zabawki recona (w sumie nie wiem dlaczego tak rzadko je widzę. Wykrywają pomiędzy piętrami i można je wcisnąć niemal w każde okno gdzie będą sobie bezpiecznie pracować tak długo póki my nie padniemy: pomoc sobie i drużynie + darmowe punkciki).

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sty 2012, 23:57 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 20 sty 2008, 13:28
Posty: 38
Lokalizacja: Gdańsk
Witam.
Mam pytanie odnośnie wyposażenia żołnierzy...
Jest 5 kategorii i w każdej z nich coś do wyboru np: "mechanik" i w kolumnie tam gdzie kamizelka można zmienić na bieg lub większą pojemność amunicji ..
wiec tylko jedną pozycje można wybrać ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 00:00 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 27 kwi 2004, 11:12
Posty: 3384
tak

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 07:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Up@3

Można wstawić takowego MAVA w jakieś okno itp i będzie sam spotowal? Bo jak nim śmigam to muszę Q wciskać by spotowal.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 2 sty 2012, 13:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 23 lis 2010, 21:33
Posty: 139
Satyr napisał(a):
Up@3

Można wstawić takowego MAVA w jakieś okno itp i będzie sam spotowal? Bo jak nim śmigam to muszę Q wciskać by spotowal.


Tak można, mozesz go też postawic obok siebie i będzie działał jak T-ugs. Tez wydaje dzwieki. Tym sposobem T-ugs jest zbędny w tej grze, tugsa nie wszedzie mozna rozlozyc za to mava wszedzie mozna posadzic. Zamiast tugsa powinni dać lortetke z dalmierzem, albo lornetke do wzywania artyleri jak w BFBC2. Co to za recoń który nie może wsparcia wezwać.

_________________
Grupa komunistów chińskich zaatakowała pracujący w polu radziecki traktor. Traktor odpowiedział salwą rakiet po czym odleciał w kierunku Moskwy.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 3 sty 2012, 00:40 
Offline

Dołączył(a): 15 cze 2007, 15:20
Posty: 295
Fakt, jeśli już odblokujesz MAVa, UGS staje się bezużyteczny (jedynym jego plusem jest to, że jest mniejszy i nie hałasuje tak jak MAV), ale zanim odblokowałem MAVa, stawiałem 'pikacz' bezpośrednio pod obrońcami na takim metrze. Nie można powiedzieć, że można go sobie całkowicie odpuścić.

_________________
Jestem zajebisty, a najlepszym na to przykładem jesteś właśnie Ty.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2012, 15:10 
Offline

Dołączył(a): 5 sty 2012, 15:01
Posty: 1
W trakcie instalacji gry ustawiłem j.polski,chwilę było dobrze, a po aktualizacji- menu gry jest angielskie i nie potrafię tego zmienić; zdobyłem kilka dodatków ale nie wiem jak sie konfiguruje bronie - prosiłbym o "łopatologiczne" wytłumaczenie :) Pozdrawiam i sry za te "treściwe" pytania.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 sty 2012, 16:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Łopatologiczniej niż ZAKŁADKA CUSTOMIZE na PC (góra ekranu respawnu) bądź przycisk (zależny od konsoli) też w menu respawnu się nie da.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, 18:18 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
yo,
nie rozumiem tego zadania:
Obrazek

Nagła śmierć
Wytyczne:
50 zabitych strzałami w głowę 0/50
50 asyst przy dostrzeżeniu 0/50
5 zabitych nożem 0/50

NAGRODY:
Obrazek
L96



co to są asysty przy dostrzeżeniu?

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, 18:29 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2012, 17:33
Posty: 105
Lokalizacja: Skąd mam to wiedzieć?
W tym zadaniu o to chodzi ,że jak ujrzysz wrogiego przeciwnika naciskach Q (oznakowujesz go) i ktoś z twojej drużyny musi go zabić.Banalne zadanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, 18:39 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ale widać na kim się opiera społeczność BF3, JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ CZYM JEST SPOT ASSIST?
To podstawa Teamplayu w BF3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 11 cze 2012, 18:56 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 lip 2009, 21:36
Posty: 2617
Lokalizacja: Eteryczna kraina snów pełna przygód
BattleCar napisał(a):
W tym zadaniu o to chodzi ,że jak ujrzysz wrogiego przeciwnika naciskach Q (oznakowujesz go) i ktoś z twojej drużyny musi go zabić.Banalne zadanie.

w moim przypadku select, thx
Mofixil napisał(a):
Ale widać na kim się opiera społeczność BF3, JAK MOŻNA NIE WIEDZIEĆ CZYM JEST SPOT ASSIST?
To podstawa Teamplayu w BF3.


kiedyś to się na to nie mówiło asysty przy dostrzeżeniu tylko poprostu zaspotowane ot co. Te nowe upgready, zadania i inne śmiszne "urozmaicenia gry" to nie jest najwidoczniej dla mnie. Jeszcze nie ogarniam

Spotuje cały czas, a nie wiedziałem, że to się w tym tak nazywa :)

/dzięki kumple jak zwykle mi pomogliście heh

_________________
http://socialclub.rockstargames.com/crew/the_agency_pl
Polska ekipa GTA V: Online [PS4][PS3][XBOX360][PC]


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 47 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Google [Bot] i 2 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL