Teraz jest 23 cze 2024, 03:58

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 30 mar 2012, 13:05 
Offline

Dołączył(a): 29 mar 2012, 14:44
Posty: 17
Może i cięzko rozwalić jest jet'y heli i z ziemi, ale można wkoncu polatac nie srając pod siebie ze znow leci rakieta z javelina i K.O. ze stinger bedzie Cie gonić aż dopadnie. Wkoncu liczy się skill z karabinku a nie rakiety, chcesz zniszczyc jet? wsiadaj to innego i go zniszcz.
Wczoraj jak gralem na mapie to jety sie caly czas tłukły miedzy soba (pod warunkiem ze niema base'rapingu). To że ciężej jest zniszczyc jet tym czy tym nie znaczy ze nie da się, i juz koniec gry, nie da sie grac zepsuli wszystko i tylko placz i flame robic.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 13:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Sycomind napisał(a):
Wkoncu liczy się skill z karabinku a nie rakiety, chcesz zniszczyc jet? wsiadaj to innego i go zniszcz.
Tja, tylko w zapowiedzi patcha stoi jak wół (tłumaczę na PL): "Pociski A-A będą trudniejsze do uniknięcia przez odrzutowce. Nie było balansu w walce przeciw umiejętnym pilotom." Jest odwrotnie niż zapowiadali :stupid:


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 13:37 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2011, 01:16
Posty: 44
Ogólnie ok, ale zdupcyli tanki tak, że spełniają teraz rolę kartonowego pudła. Jety nadal nietykalne a i jeszcze zmniejszyli zasięg igły/stingera, którymi przed pachtem i tak ciężko było zestrzelić jeta. Na szczęście nie trafiłem jeszcze na server gdzie w przeciwnej drużynie jest pro jet i pro helka w przeciwnej, nawet nie myślę jak to będzie wyglądało, nietykalne jety, helka z TV niszcząca kartonowe pudła(czołgi tak teraz wypadałoby nazywać) za jednym hitem. Poza tym ciekawe sytuacje z pukawkami są. Nie lata już banda klonów z M16A3 kobra+tłumok+ chwycior. Osobiście zaimponowały mi AK-74M i AKS-74u, są niesamowicie celne w ogniu automatycznym a i teraz nieźle prezentują się bronie wyposażone w dupną lufę lub tłumok płomieni.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 13:59 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
Wg mnie heatseekery w jety to bug, jeden z wielu który przyniósł patch m. in.
-norecoil w l85
-rpk74 dostał powiększony mag zamiast heavy barrel i teraz ma 200 naboi upchanych w tym samym magazynku :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 15:45 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
dedoha napisał(a):
-rpk74 dostał powiększony mag zamiast heavy barrel i teraz ma 200 naboi upchanych w tym samym magazynku :D

A ja głupi wciąż z tłumokiem biegam.
CAŁKOWITY OP! NADCHODZĘ!

Mnie się zdaje że ten recoil to zrobili tak zabawnie, że zabrali jednym broniom a inne go dostały aż z nawiązką.
Prócz tego spray reset, za długo to trwa, semiauto jest bezużyteczne teraz...
Całe tapfiring szlag trafił, no i snailjumpa :[

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 17:38 
Offline

Dołączył(a): 26 gru 2011, 01:16
Posty: 44
Niech przywrócą stary dźwięk z otrzymywania hita z RPG lub czegoś innego, bo ten jest okropny. Trochę dłużej pograłem tankiem i powiem, że helki fajnie się strąca, aczkolwiek nie działa to w 100% 1 hit= kill, czasami dostawałem disabled vehicle mimo iż trafiałem z głównego działka. Tak nawiasem kolejna rzecz, która nie działa do końca poprawnie. Btw. AK-74M, AKS-74u i RPK 74 to bestie są niesamowicie celne, no i zapodali chyba nieumyślnie 200 naboi do RPK'a ;p


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 17:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Przesadzili z tym przygważdżaniem. Po paru strzałach nic nie widać, mam wrażenie nawet jak bym sam siebie przygważdżał, nagle jest wszędzie więcej dymu mi się wydaje a baretki za przygwożdżenie - lol, tak jak dostawałem maksymalnie jedną w rudzie tak teraz dostaje pięć ;o
I punkty medyka za apteczki lecą jak szalone ;d

Pokoloko1989 napisał(a):
M16A3 kobra+tłumok+ chwycior.

M16A3 kobra+laser+ chwycior teraz będzie latać:D
W sumie ja tak od prawie zawsze łażę, tłumik do m16 mi nie podchodził nigdy ;d

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 17:51 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2011, 17:33
Posty: 10
Widzę że większość to campy w czołgach i heli, trudno. xd

Piszecie że Stingery dominowały przestrzeń a prawda jest taka że wystarczyła flara żeby zmylić pocisk.

Pierwszy raz gdy się zalogowałem zauważyłem(na normalu)że otrzymuje się większe obrażenia, prawie jak w Hardcorze.
I że myszka nie chodzi mi precyzyjnie i gładko, z trudem byłem w stanie kogokolwiek zabić, prawie jak w CA po podłączeniu Laserowej myszki, na szczęście już się zaczynam przyzwyczajać.

Dziś próbowałem zabić z większego dystansu recona serią dwu-strzałową z F2000, nie dało się, każdy pocisk leciał w inną stronę, a ponoć zwiększyli jej celność. AEK-971, to samo, jedna z moich ulubionych broni jest niegrywalna.

Co do czołgu, to jeszcze nie próbowałem go niszczyć Enginnerem, ale nie wygląda na to żeby dostał takiego nerfa. Ponoć z rpg zwiększyli obrażenia vs Tank, więc może będzie się w końcu dało go rozwalić gdy stado Inżynierów go naprawia z tyłu.

Dodam że gram tylko na normalu.. kiedyś grałem tylko na hardcore, ale to jakoś się zmieniło.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 17:57 
Offline

Dołączył(a): 30 mar 2012, 17:00
Posty: 2
Czy mi sie wydaje czy z m249 nie da sie teraz wogole strzelac ? rzuca tym tak ze nie idze w nic trafic : o


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 18:29 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2011, 17:33
Posty: 10
Tak jest teraz z większą ilością broni (nie wszystkie sprawdziłem), ale m16a3 nie idzie trafić na średni dystans serią, AEK i F2000 to samo, l85a2 też, jeszcze sprawdzę m416, ale pewnie też tak będzie. Właśnie sprawdziłem z rozdzielczością 800x600 i Lufą, gra się o niebo lepiej. ;o

Wygląda że będzie to następny "must have" od czasu już nie tak wspaniałego Irnv.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 19:12 
Offline

Dołączył(a): 23 lip 2011, 20:08
Posty: 29
Każdą bronią da się strzelać i to celnie. Zamiast tłumika czy chwytu, używajcie FS lub HB. Bronie są wciąż celne, jeżeli się umiejętnie strzela.

Jak kto zna dobrze angielski to proszę:

http://www.youtube.com/watch?v=L1pO272q ... AAAAAAARAA
http://www.youtube.com/watch?v=vSWOKp4c ... AAAAAAAcAA
http://www.youtube.com/watch?v=4HFFtZlG ... AAAAAAANAA
http://www.youtube.com/watch?v=9l6WkLOP ... AAAAAAALAA


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 19:35 
Offline

Dołączył(a): 22 lis 2011, 17:33
Posty: 10
"***Warning*** Suppression is now crazy and doubles your recoil easily..."

Z filmiku który wysłałeś.. coś w tym może być.
Do tej pory nie korzystałem z niskiej rezolucji bo mi przeszkadzało, teraz pomaga, to dla mnie największy problem, ale gra się przyjemnie, właśnie skończyłem Grand Bazar z 40+:15

Dzięki za filmiki, dam mojej ulubionej broni w każdym FPSie (l85a2) jeszcze jedną szansę z FS lub HB. :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 20:14 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
1. Czołgi są z kartonu - 3 rpg z czołg z pancerzem reaktywnym i pozamiatane.
2. Nie ma sensu grać inżynierem z palnikiem - naprawianie trwa wieki.
3. RPK z extended magiem.

Generalnie chyba czas skończyć z BF3.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 20:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 cze 2007, 13:12
Posty: 826
Lokalizacja: Poznań
Ale medale za Nemesis...

16 w jednej rundzie dostałem ;d
http://bf3stats.com/report/pc/26977321#Szakal0x
W poprzedniej 7 ^^

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 30 mar 2012, 20:33 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Ogółem to ja się uśmiałem z Combat Efficiency, baretka opisana na 3 zabicia która nabija się po 5-6? Dobra robota...
Tak samo jak PDW Ribbon w becie którego dostawało się co 4 zabicia, 2x więcej punktów :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 432 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 29  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 21 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL