Teraz jest 24 wrz 2024, 18:40

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 17 lip 2012, 23:38 
Offline

Dołączył(a): 16 lip 2012, 12:23
Posty: 32
Bardzo Wam dziękuje "Antonio" i "sidh77", dzięki Wam jestem spokojny, a moje nadzieje na szczęśliwą grę, są coraz większe :).

Jeszcze raz dzięki za pomoc ,dzięki Wam jestem, i będe spokojny.. :]


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2012, 01:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Blizzard_ napisał(a):
Propozycje społeczności można znaleźć na forum battlelogu czy na starym forum EA UK ?

Battlelog i "monitorowany" getsatisfaction.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2012, 12:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
IMO M16 jest jednak trochę za dobre. Ciut większy odrzut i byłoby dobrze. Choć oczywiście 3/4 wyznawców M16 można spokojnie pokarać innymi karabinami.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2012, 12:25 
Offline
Zbanowany
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2012, 11:45
Posty: 378
Lokalizacja: Wrocław
Mnie pokarali FAMASEM, bo lubiłem go na początku a później dodali recoil i mniejszy magazynek xd

_________________
Obrazek

Kpię z pozerstwa, chciwości, głupoty i próżności.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 18 lip 2012, 12:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 gru 2009, 17:45
Posty: 585
Lokalizacja: 52.211975N ,21.020908E
Ja trochę FAMASem pograłem jeszcze z 30nabojowym magiem. Rozpylacz ^^ ale kiepski celownik mechaniczny.

_________________
United Legions


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 26 lip 2012, 12:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 lut 2010, 00:11
Posty: 296
Kamienny Wodzu zamiast słuchać opinii że m16 ma o 0,00003 mniejszy recoil od czegoś tam albo ta broń powinna strzelać tak a tamta inaczej obejrzyj sobie jeszcze raz ten film :) http://www.youtube.com/watch?v=m0LU7qBY ... r_embedded

Mnóstwo graczy którzy kupili BF3 bawią się przy niej świetnie ale zawsze znajdzie się jakiś super pro ekstra mega ultra znawca broni, wojny, wszystkich gier, sensu życia i wiedzy o wszech świecie, który będzie wieszał psy na grze bo coś akurat jemu się nie podoba. Masa ludzi gra teraz i jeszcze długo będą grać, o BF4 się nie martw bo nawet jak beta będzie za rok to gra za półtorej roku i nie ma sensu czekać bo nie wiadomo co to będzie i nikt nie każe ci w dniu premiery się przesiadać. Ja wydałem łącznie 280 zł na BF3 nie wspominając o rozbudowie kompa i nie żałuje ani jednej złotówki.

BF2 jest lepsze ? Doom ponoć jeszcze lepszy, miłej zabawy :)

_________________
Obrazek
Intel 3770K i7 3,5 GHz | GeForce GTX660 2048MB | Asrock Z77 Pro3
________8GB DDR3 1600 MHz | 22" 1680x1050 | Windows 7_______


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2012, 22:02 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2010, 23:08
Posty: 20
Mofixil napisał(a):
Blizzard_ napisał(a):
Propozycje społeczności można znaleźć na forum battlelogu czy na starym forum EA UK ?

Battlelog i "monitorowany" getsatisfaction.

Stary powiem Ci ,że strasznie najeżdżasz na Battlefiled 3. Wiem jest dużo rzeczy które nie są "fajne" ale no cóż nigdy nie zrobią gry idealnej. Starali się tak np z Duke Nukem Forever i okazało się straszną klapą.
Może niektóre schematy z Battlefiled poprzednich lepiej wyglądały ale gry się nie buduje na tym samym lecz próbuje ulepszyć nie zawsze z dobrym skutkiem.
Osobiście uważam Battlelog za bardzo przyjemną odskocznią która pomaga w jakimś stopniu ludziom chociażby sprawdzić statystyki.
Pozdrawiam!


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2012, 22:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Pontas napisał(a):
Osobiście uważam Battlelog za bardzo przyjemną odskocznią która pomaga w jakimś stopniu ludziom chociażby sprawdzić statystyki.


Battlelog byłby przyjemną odskocznią gdyby był opcjonalny jak dla graczy BF3 na konsolach, oni mają wszystko upakowane in-game a my na PC musimy się "męczyć" z battlelogiem.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 31 lip 2012, 22:11 
Offline

Dołączył(a): 15 lip 2010, 23:08
Posty: 20
Mofixil napisał(a):
Pontas napisał(a):
Osobiście uważam Battlelog za bardzo przyjemną odskocznią która pomaga w jakimś stopniu ludziom chociażby sprawdzić statystyki.


Battlelog byłby przyjemną odskocznią gdyby był opcjonalny jak dla graczy BF3 na konsolach, oni mają wszystko upakowane in-game a my na PC musimy się "męczyć" z battlelogiem.

Masz rację ale szczerze na konsoli brakuje mi opcji (jeśli będąc szczegółowym) better battlelog która jest tylko dla posiadaczy komputerów a nie konsol :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 00:49 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
Pontas napisał(a):
Mofixil napisał(a):
Pontas napisał(a):
Osobiście uważam Battlelog za bardzo przyjemną odskocznią która pomaga w jakimś stopniu ludziom chociażby sprawdzić statystyki.


Battlelog byłby przyjemną odskocznią gdyby był opcjonalny jak dla graczy BF3 na konsolach, oni mają wszystko upakowane in-game a my na PC musimy się "męczyć" z battlelogiem.

Masz rację ale szczerze na konsoli brakuje mi opcji (jeśli będąc szczegółowym) better battlelog która jest tylko dla posiadaczy komputerów a nie konsol :)

Przecież chyba możesz się na pececie zalogować na battleloga mając konto z konsoli?

A powiedz mofixil co takiego złego jest w battelogu? Mnie rozwiązanie na początku wkurzało, po pewnym czasie stwierdziłem że bardzo fajne rozwiązanie.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 01:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
backbone napisał(a):
A powiedz mofixil co takiego złego jest w battelogu? Mnie rozwiązanie na początku wkurzało, po pewnym czasie stwierdziłem że bardzo fajne rozwiązanie.

Absolutny brak jego opcjonalności na PC.
I to że jest absolutnie nie przystosowany do kwadraciaków 5:4 jak mój.
No i ta cholerna lista znajomych po prawej której schować się nie da...
I to by było na tyle, po prostu nie ma wszystkiego dostępnego z poziomu gry, a to boli.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 01:10 
Offline

Dołączył(a): 11 maja 2011, 08:14
Posty: 136
Mofixil napisał(a):
backbone napisał(a):
A powiedz mofixil co takiego złego jest w battelogu? Mnie rozwiązanie na początku wkurzało, po pewnym czasie stwierdziłem że bardzo fajne rozwiązanie.

Absolutny brak jego opcjonalności na PC.
I to że jest absolutnie nie przystosowany do kwadraciaków 5:4 jak mój.
No i ta cholerna lista znajomych po prawej której schować się nie da...
I to by było na tyle, po prostu nie ma wszystkiego dostępnego z poziomu gry, a to boli.

Mnie nie przeszkadza ze jest wymagany.
A lista znajomych - better battlelog -> minor improvements -> permanently minimized com center.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 10:11 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
backbone napisał(a):
A lista znajomych - better battlelog -> minor improvements -> permanently minimized com center.

BBlog nie działa pod moją przeglądarką :[

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 17:20 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Aż chce się napisać - to zmień przeglądarkę :) Z moich "testów" wynika, że najlepiej BL działa z Mozillą, próbowałem też z Chrome, Operą i IE. Fajnym bajerem w Mozilli jest też dodatek Abduction, dzięki któremu mogę sobie w formie pliku graficznego zachować całą stronę raportu czy czego bym tam chciał. Ale ja chyba jednak jestem nerdem więc dla większości osób to nie będzie miało znaczenia :)
Co do samego battleloga, na pooczątku byłem nastawiony sceptycznie, wydawał mi się dziwnym, irytującym i wymuszonym dodatkiem. A teraz? Rewelacja! Strasznie mi się spodobał. Ja lubię wszelkiego rodzaju statystyki, zestawienia, tabelki itd. Wszystko w jednym miejscu, ładnie połączone z innymi stronkami jak BF3stats czy symthic. Zaglądam kilka razy w tygodniu nawet jak nie mam zamiaru grać. Wraz z BF3 Settings Editor tworzy to idealną całość.

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 1 sie 2012, 18:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
Mój Maxthon ma to samo domyślnie, działa o niebo szybciej tylko nie ma pod niego tego felernego Battleloga i to jest jedyny mankament, jak widzę czas uruchamiania Chrome czy Firefoxa to mi się płakać chcę, w porównaniu z nimi to Maxthon ładuje się wcześniej niż tego zachcę.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 46 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL