Teraz jest 25 wrz 2024, 00:25

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 22 lis 2011, 01:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 5 mar 2010, 21:26
Posty: 358
Lokalizacja: Białystok
DamianXPL napisał(a):
Cóż za to ja też musze się wyżalić.
Więc tak nie polecam grać na polskich serverach (G4G) bo to jakaś porażka.Gracze , którzy używają plotki przeciw piechocie , no ludzie co za idiotyzm , niektórzy zapominają że oprócz RPG jest inna bron , a grają tym jako bron podstawowa.
Jety mnie wkurzają , albo wlecą w heli żeby tylko fraga mieć , zamiast walczyć z drugim jetem , to woli mieć fraga z wolniejszego heli , lub biednego czołga.
Następna rzecz, to to że jest za dużo gówien samo naprawadzanych.W Bad Company 2 Black-Hawk'iem dało się dużo ubić , a tu tyle jest tego że zaraz cię ubiją.Jedna paka flar to za mało czasem.
Denerwuje mnie też to że jak plotka po strzela troche do heli , to zaczyna nim miotać i nie idzie tego opanować.Jeszcze geniusze co biegają z noktowizyjnym w dzień albo te latarki , czy tam halogeny.
To wszystka co mnie denerwuje.Reszta jest ok , ale brakuje mi jakieś śnieżnej mapki :)

Używam plotki też do rozwalania czołgów i nie widzę w tym problemu.
Chyba nie czekasz aż ktoś cie rozwali z RPG w plotce, bo nie wypada strzelać do piechoty?

_________________
Obrazek
Obrazek
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:05 
Offline

Dołączył(a): 26 sie 2011, 21:45
Posty: 113
Źle mnie zrozumiałeś.Nie lubie jak ktoś z plotki wali do piechoty.Albo na ciasnych mapach spamią tymi RPG'ami.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 08:13 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Zelazo94 napisał(a):
Gram moździerzem i wcale tak zielono z nim nie jest. Jak trafiasz to zabiera 60% HP najczesciej. Zabić mozna tylko poprzez dobicie.

Inaczej jest na serwerach HC, ale tam prawie nikogo na minimapie nie ma :/


A juz ubic meda ktory ma full hp to sztuka. Wiem po sobie. Oberwalem apteka na glebe i zanim padl drugi pocisk ja juz 100% hp ;)

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 09:38 
Offline

Dołączył(a): 15 lut 2007, 12:35
Posty: 154
DamianXPL napisał(a):
Nie lubie jak ktoś... (ciach!)

Każdy czegoś nie lubi u innych graczy. Jakby tak to wszystko zebrać, to okazałoby się, że spotykalibyśmy się wszyscy pod jedną flagą lub jednym przekaźnikiem i czytalibyśmy sobie bajki z serii "poczytaj mi mamo". To już lepiej chyba kupić simsy. Broń ludzkość wymyśliła sobie po to, by nią skutecznie i szybko zabijać innych ludzi, a EA na tej bazie zrobiła grę. Przetrwają najbardziej elastyczni, pomysłowi i innowacyjni. Reszta zginie. Zatem nie narzekać, nie strugać panienki, tylko broń w dłoń i do boju!
A to że jakaś broń jest za bardzo taka, a inna siaka? Obowiązuje zasada tarczy i miecza.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 12:10 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Dzień dobry,
to mój pierwszy wpis na forum, to mój pierwszy Battlefield i zamierzam do niego po raz pierwszy kupić sobie joystick (specjalnie dla niego). Jestem totalnie zieloniutki w temacie tego typu gier, z małym wyjątkiem – kiedyś pograłem chwilę w Quake wars.
Moje wrażenia? Na początku piorunujące ......podczas oglądania trailerów, zwłaszcza ten z Caspian border. Potem szybko opadły w miarę próbowania trochę w singla i trochę w multi. Największy żal mam do krótkiej kampanii. Jak noob skończyłem ją w 4h a wydawało mi się że kupiłem normalną grę z pełnowymiarowym SP i MP. Opinie wyczytałem takie ”...no tak bo BF3 to gra się po sieci a kampania jest nieistotna”. To tak jak bym wybrał się do kina i po 45 minutach skończył się film a okazało by się że to był serial. Po tym jak spędziłem więcej czasu w grze sieciowej (aż 5h jak widzę na swoim profilu :P ) odzyskałem wiarę. Co prawda moja frustracja czasem sięga zenitu - to dlatego, że BF3 jest super ale jednocześnie ma sporo pułapek i rozczarowań dla początkujących użytkowników. Nie lubię wylewania cysterny żalu, ale ciekawy jestem waszych odczuć. Oto co mi się nie podoba i mnie dziwi (po za krótką kampanią):

1.Gra uruchamiana przez przeglądarkę, a wcześniej jeszcze przez jakiś badziewny programik – rozczarowujące. Chociaż battlelog może być przydatny, w pracy mogę sobie statystyki przejrzeć. Ja dostałem grę razem z geforcem, gdzie cała gra okazała się być kartonikiem zdrapką. Tu mam pytanie: Czy właściciele pudełkowych wersji też startują BF3 w sekwencji: Origin > przeglądarka > gra ?

2.BF3 zaczął mi się regularnie wysypywać po tym jak odinstalowałem origin i zainstalowałem na innej partycji. Aby temu zaradzić postawiłem system na nowo.

3.Pomysł unlocków jest super, bardzo lubię rozwój postaci / pojazdów choć zazwyczaj nie mam czasu grać w gry RPG-o podobne. Frajda może być tylko z samego odblokowywania. Podejrzewam że nie trzeba długo grać by odblokować wszystko. Stąd pytanie – jak mogę zresetować lub założyć nowy profil by zacząć od początku? (aha wspominałem że gram na PC?)

4.Czasem tnie się w najbardziej krytycznych momentach w multiplayerze. Przestoje mogą trwać do 2 sekund. Chociaż w singlu wszystko płynnie śmiga na ultra.

5.Przykład z życia: Caspian border, conquest, rozgrywka na 64 sloty, czas start... wsiadam do mi28 startuję... po sekundzie jakieś ostrzeżenie o silniku, przechył na lewo, kontruję, potem jeszcze większy przechył, widzę że sporo mi się pojazd dymi, gleba..... Dziwne myślę sobie. Czekam na respawn helikoptera, wsiadam i to samo. 2 razy coś mnie spycha na lewo, gleba, że niby popełniłem samobójstwo. Cholipa chyba mam jakieś złe ustawienia czułości w opcjach albo helikopterem lata się bardzo ciężko. Za trzecim razem zoabczyłem, iż jakiś „przyjacielski” technik po prostu wali do mnie rpg-a. Zbulwersowało mnie to delikatnie mówiąc. Oczywiście nic nie odpowiada na to co wypisuję do niego, tylko dalej wali do kolegów z teamu którzy chcą polatać, po czym sam wsiada i nikogo nie zabiera jako strzelca. Stąd kolejne pytanie: jak wykopać takiego delikwenta z serwera? tzn jak to zgłosić by był wykopany?

6.Brak mi czegoś do trenowania, więcej tutoriali, możliwość odpalenia pustej mapy offline. Bf3 jest bardzo niedorobiony pod tym względem. Tak się pastwicie nad ludźmi którzy nie używają „q”do spotowania a niby skąd mają wiedzieć że takie coś jest. Krótkie (normalne) naciśnięcie q nie robi nic. Chociaż w kampanii powinna być możliwość poużwania tego by gracze dowiedzieli się o istnieniu tej funkcji. Podczas ustawiania klawiatury na początku myślałem że to jest jakaś funkcja chatu. Potem przez ponad tydzień od kupienia gry myślałem sobie „w starym quake wars była comm rose a w tak promowanej produkcji nie pomyśleli o czymś takim... ale lipa”. Dopiero dowiedziałem o spotowniu i comm rose z forum.

Więcej żalić się nie ma sensu w moim pierwszym wpisie. Zrobię to przy innej okazji. W tym dziale powinienem wymienić też pozytywne wrażenia, ale jest ich tyle że bym musiał powiększyć ten post 10-krotnie. Krótko mówiąc – w BF3 podoba mi się prawie wszystko. Nic innego nie daje mi namiastki największej zadymy na świecie – jaką jest współczesna linia frontu.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 12:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 11 sty 2003, 04:02
Posty: 859
hamsterOne napisał(a):
„q”do spotowania [...]
Krótkie (normalne) naciśnięcie q nie robi nic.

Ja tylko tak spotuje.

:)

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 13:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 mar 2010, 23:56
Posty: 48
Lokalizacja: Wrocław
U mnie natomiast jako że ten potwór zeżarł by mojego truchlejącego blaszaka, kupiłem bfa3 na konsolę. Chociaż dostaliśmy mniej od graczy komputerowych (max 24 graczy na mapie, mniej rozbudowany battlelog i oczywiście nieco gorsza oprawa graficzna) gra się naprawdę cudnie. Statystyki są na bieżąco aktualizowane, nie ma problemów z tym tak jak w poprzednich odsłonach. Przedtem grałem na konsoli dość długo w BC2, lecz ta gra totalnie zdominowała "Parszywą Kompanię 2". Gra się naprawdę przyjemnie, oczywiście w pełni po polsku.

Jeżeli chcecie się pośmiać, zapraszam do obejrzenia samego szczytu listy najlepszych graczy na PS3 (szczególnie pierwszy gracz!).

_________________
Obrazek

Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 14:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Witaj na forum.
hamsterOne napisał(a):
1. Czy właściciele pudełkowych wersji też startują BF3 w sekwencji: Origin > przeglądarka > gra ?
Tak, niestety origin, przeglądarka i gra muszą być odpalone jednocześnie, by dało się grać.
hamsterOne napisał(a):
Stąd pytanie – jak mogę zresetować lub założyć nowy profil by zacząć od początku? (aha wspominałem że gram na PC?)
Jeśli chcesz nowy profil, musisz zainwestować w nową grę. Profil gracza przypisany jest do profilu origin.
hamsterOne napisał(a):
4.Czasem tnie się w najbardziej krytycznych momentach w multiplayerze. Przestoje mogą trwać do 2 sekund. Chociaż w singlu wszystko płynnie śmiga na ultra.
Poszukaj mniejszych serwerów max 20 slotowych i z jak najmniejszym pingiem, takim by w przeglądarce nie przekraczał wartości 50ms. Powinno się poprawić chyba, że masz sprzęt, który nie ciągnie na takich detalach, jakie masz teraz ustawione. To by w sumie mogło usprawiedliwiać zacinki.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 14:53 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
Wierzbin napisał(a):
Jeśli chcesz nowy profil, musisz zainwestować w nową grę. Profil gracza przypisany jest do profilu origin.


lipa straszna, a co jeśli np. kolega założy sobie konto po pijaku "powabna_zuzanna". Ja rozumiem że to ułatwia banowanie ale przecież całe konto można zabanować a w ramach konta powinni pozwolić chociaż na reset żołnierza.

Wierzbin napisał(a):
Poszukaj mniejszych serwerów max 20 slotowych i z jak najmniejszym pingiem, takim by w przeglądarce nie przekraczał wartości 50ms. Powinno się poprawić chyba, że masz sprzęt, który nie ciągnie na takich detalach, jakie masz teraz ustawione. To by w sumie mogło usprawiedliwiać zacinki.


mój sprzęt:
cpu: i5 760
ram: 4 GB
gfx: 560 Ti
hdd: 120 SATA - to jest najbardziej leciwy element

zazwyczaj działa dobrze. Pogram jeszcze trochę, jak coś to dokupię ramu lub/i pomyślę nad SSD.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 15:03 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 26 mar 2007, 18:14
Posty: 826
Lokalizacja: Bielsko-Biała
hamsterOne napisał(a):
lipa straszna, a co jeśli np. kolega założy sobie konto po pijaku "powabna_zuzanna". Ja rozumiem że to ułatwia banowanie ale przecież całe konto można zabanować a w ramach konta powinni pozwolić chociaż na reset żołnierza.

mój sprzęt:
cpu: i5 760
ram: 4 GB
gfx: 560 Ti
hdd: 120 SATA - to jest najbardziej leciwy element

zazwyczaj działa dobrze. Pogram jeszcze trochę, jak coś to dokupię ramu lub/i pomyślę nad SSD.

Zmiana konta nie jest taka przypadkowa i kolega po pijaku Ci go nie zmieni, sam przypadkiem też sobie go nie zmienisz.
Sprzęt masz jak najbardziej w porządku. BF3 powinien śmigać dobrze na ustawieniach HIGH. Podejrzewam kłopoty serwera i lagi.

_________________
Obrazek
Bored with video games? Try HFT instead
.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 22 lis 2011, 15:07 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 kwi 2009, 18:43
Posty: 110
Lokalizacja: Bielsko Biała
hamsterOne napisał(a):
Wierzbin napisał(a):
Jeśli chcesz nowy profil, musisz zainwestować w nową grę. Profil gracza przypisany jest do profilu origin.


lipa straszna, a co jeśli np. kolega założy sobie konto po pijaku "powabna_zuzanna". Ja rozumiem że to ułatwia banowanie ale przecież całe konto można zabanować a w ramach konta powinni pozwolić chociaż na reset żołnierza.


To sobie kolega, już na trzeźwo, może id konta zmienić tutaj: http://www.origin.com/pl/change-id. Nazwę (Origin id) gracza można zmienić, nowego wojoka czy resetu statystyk, nie da rady.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 17:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 wrz 2009, 10:22
Posty: 142
Pytanie do was co byście chcieli w w pełnej wersji ? Bo jak narazie to w SP jest masa bugów takich jak: znikający kierowca pojazdu, przechodzenie przez ściany przeciwników, cut-scenki w których moge strzelać. Mogli by to wkońcu wykonczyć.
A wy jak się czujecie grając w BF3 tak jak byście graliw FULL BETE czy normalną grę

_________________
The Ghost Division Dołacz do nas!
TGD TS3: 188.165.154.99:1130 Hasło na PW
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:24 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 sty 2007, 14:05
Posty: 141
Normalna gra...lol o.O

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 lip 2009, 15:04
Posty: 3893
-Zamiana SP na samouczek/partyjkę z botami
-Większa ilość broni
-Więcej map
-DEMO D:
-InGame Benchmark
-Pełnoprawne menu i uniezależnienie MP od battleloga, niech zostanie elementem społecznościowym, to nie jest darmowa browserówka.
-BALANS FFS
-Poprawić kod sieciowy
-Mapy z pełną destrukcją dla maniaków
-Fixy, patche, bugfixy, hotfixy, każdy wie o co chodzi

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 27 lis 2011, 18:43 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Zastanawiam sie czy jest mozliwość zrobienia ankiety. Czy to forum technicznie ma taka możliwość :?:

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 376 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1 ... 19, 20, 21, 22, 23, 24, 25, 26  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL