Teraz jest 24 wrz 2024, 22:35

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 5 lis 2011, 23:17 
Offline

Dołączył(a): 3 paź 2011, 21:18
Posty: 48
Polecam obejrzeć ten film: http://www.youtube.com/watch?v=16tNV6y_ELY Fakt faktem, Gość jest ulepszony na maksa no ale wiele można się nauczyć ; )


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 23:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 19 mar 2011, 14:28
Posty: 86
troche macie nie trafne podpowiedzi które działają raz na 100 przypadków.

Pozwolę sobie pokazanie moich koślawych umiejętności painta.


Obrazek


Wychodzimy z sytuacji like a boss.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 5 lis 2011, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 3 maja 2010, 02:46
Posty: 551
ireun napisał(a):
Polecam obejrzeć ten film: http://www.youtube.com/watch?v=16tNV6y_ELY Fakt faktem, Gość jest ulepszony na maksa no ale wiele można się nauczyć ; )


A zauważyłeś, że przez całą rundę nikt nawet nie próbował go namierzyć stingerem? Nie uwłaczając umiejętnościom, ale to taki easy mode bez obrony przeciwlotniczej


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 00:01 
Offline

Dołączył(a): 16 mar 2011, 18:17
Posty: 404
No ostatnio w podboju na caspianie nikt nie mial ani igly ani nic. Latałem sobie bezkarnie dobre 10min. i biłem inne jety i helki. Aż po jakimś czasie zdjela mnie wyjatkowo upierdliwa Mobilna AA ;D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 00:03 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2006, 11:45
Posty: 19
Czy mógłby mi ktoś powiedzieć gdzie ustawić czułość joya albo na jakiej czułości gracie i ew czy używacie jakieś programy do joysticków ?


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 6 lis 2011, 01:04 
Offline

Dołączył(a): 25 lip 2011, 01:12
Posty: 76
Dobry manewr to zwolnienie i lot w bok, po czym nagłe odbicie w drugą stronę i maksymalne przyspieszenie. O ile gościu nie ma air radaru to 99% skuteczności, i 40-50 przy przeciwniku z radarem. Efekt jest najczęściej taki że po kolejnym zwolnieniu i próbie skrętu w stronę przeciwnika siadamy mu na ogonie.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 13:25 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
@up taki manewr się nie sprawdza. Doświadczony pilot zrobi szerszy łuk lub zwyczajnie odbije i zrobi dodatkową pętle pozostając na twoim ogonie. Lecąc wolno słabiej manewrujesz, przez co narażasz się na skuteczny ostrzał z działka. jety w 3 są dla dzieci, gdyż są zbyt uproszczone. Polubiłem natomiast zabawę w inf z squad rush na czele :)

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 14:02 
Offline
Redaktor Battlefield.pl
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 31 sty 2007, 09:48
Posty: 459
Lokalizacja: Łódź
@Jurand zdrajca ;) joke ;) fakt jety są proste dla doświadczonych. W sumie jeszcze ani jednego df nie przegrałem ;)

_________________
Obrazek
Popatrz czasem w górę - tam też toczy się bitwa... :arrow: PRGK-42 Air Squad


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 14:34 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Prawdziwe df to tylko w bf2 ^^ wyleje trochę żółci z siebie na twórców bf3.
Uproszczenia względem 2ki:
1. Działki jest jeszcze bardziej zabójcze
2. Samoloty latają jakby chciały a nie mogły, czasami wykonując takie ewolucje, że aż Newton i bracia Wright by się zdziwili. Prędkość przelotowa na poziomie 350 km/h to żart w przypadku samolotów bojowych.
3. Brak kamer oznacza że zarówno pościg jak i ucieczka są uproszczone. Jeżeli grałeś jak ja czy Wojtas w bf2 df to masz opracowane ruchy, które pomagają w pościgu jak i w ucieczce.
4. Nawet w kosmosie nie musisz się martwić, samolot sam zwolni.
5. Sterowanie joyem jest katastrofalne. Lata się tym jak j10 z 2ki, co mi bardzo nie odpowiada. (najbardziej)
6. Samolot "spala" się przy połowie życia-> 3/4 "pilotów" wyskakuje... N/C
Wniosku:
Samoloty zostały zmarnowane, a twórca modelu latania nie nawidzi samolotów. samoloty są bezużyteczne na cq...

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 15:22 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2005, 13:17
Posty: 521
Lokalizacja: Łódź
1. Czy ja wiem, na pewno jest znacznie łatwiej rozwalić samolot z działka niż w dwójce. Często można walić na oślep a i tak się go zjedzie. W dwójce z działka to trzeba było jednak solidną serię (celną!) sprzedać komuś by spadł.
2. Model latania jest rzeczywiście dziwny i miejscami dla mnie kompletnie niezrozumiały, z drugiej jednak strony nie można się czepiać bo bf nigdy nie był i nie będzie symulatorem.
3. Gracze oczekują uproszczeń, bo nie chcą dostawać w dupę, niestety.
5. Czy to prawda że przepustnica działa tylko w dwóch położeniach? Znaczy się albo hamujemy albo lecimy pełnym ogniem? Ja niestety nie mam jak sprawdzić, gdyż bf2 pochłonął mój joystick :(
6. Ale nareszcie jak kogos "potrącisz" samolotem to się o niego nie rozbijasz tylko dostajesz fraga :D

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 15:36 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2003, 19:05
Posty: 290
Lokalizacja: Warszawa
@up w moim przypadku twoja technika by się nie sprawdziła bo ja zawsze staram sie rozdmuchać samolot przeciwnika w drobny mak :) nawet jak już płonie i z tego co widziałem to sporo takich pilotów lata :)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 15:44 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 21 sie 2009, 14:58
Posty: 224
Lokalizacja: Legionowo
Adasi co do działka, napisałem, że jest jeżdżę bardziej zabójcze niż w dwójce, ma większą moc :)
Do Nomka: spędziłem dwa lata na latanie w bf2 w samolotach, więc trochę doświadczenia nabrałem. Rok tylko latałem z najlepszymi ówcześnie w Europie, szkoda że teraz to doświadczenie się zmarnuje.
Btw Adasi, a jak mcmt? Planuje wrócić do bfa? Jak widzę Eddie odpuścił

_________________
Obrazek

DOGFIGHT POLISH JET CUP 2010


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 15:53 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2003, 19:05
Posty: 290
Lokalizacja: Warszawa
Ja latałem od bf1942 :) pamiętam mctm i turniej który zorganizował :) nawet pojedynek z Titusem mi utkwił w pamięci bo fajne akcje były :). W bf3 latanie jest banalne ;/ nie trzeba nawet zbytnio się wyslac intelektualnie aby uciec/kogoś rozwalić.
Szkoda że nie ma latania tekiego jak w 1942... moim zdaniem było najfajniejsze


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 15:56 
Offline

Dołączył(a): 4 mar 2010, 08:53
Posty: 10
Jurand masz rację to już nie jest to - samoloty są "uproszczone" na maxa. Odblokowałem wszystkie "dziadostwa" zaserwowane przez twórców i zero - nic mnie nie rajcuje w takim modelu lotu. Odpalam BF2 wchodzę z kimś na DF i od razu czuje przypływ emocji - nawet po tylu latach hehe ;-).

Zaraz zapewne ktoś napisze, "To pozostań przy BF2", ale nie o to chodzi aby grać w "starowinkę", jak ma się ochotę poczuć emocje w samolotach w nowej oprawce BF'a. Projektanci dali trochę ciała, oczywiście to nie jest symulator , ale nie jest to też gra której twórcy stawiają pierwsze kroki - esencja heli i jetów była w BF2 - co stanęło na przeszkodzie, aby zaserwować to w jeszcze lepszej oprawie ? - tego niestety nie wiem.

Pozdro.

Jurand "Rok tylko latałem z najlepszymi ówcześnie w Europie, szkoda że teraz to doświadczenie się zmarnuje." - słuszna uwaga teraz grając, człowiek, takie mam również wrażenie, nie rozwija umiejętności tylko się cofa - niestety.


Ostatnio edytowano 8 lis 2011, 16:01 przez =FPPL= DJArnold, łącznie edytowano 1 raz

Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 lis 2011, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 23 lut 2003, 19:05
Posty: 290
Lokalizacja: Warszawa
Jak to co? Pojawienie się wersji na PS3 i xbox... myslisz że dla kogo są tak poupraszczane modele lotu?:) podlacz pada jesli masz mozliwosc do kompai polataj na nim to zobaczysz ze lata sie calkiem przyjemnie. W bf2 niekoniecznie to pieknie wyglądało.


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 79 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 25 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL