Teraz jest 25 wrz 2024, 22:32

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4
Autor Wiadomość
PostNapisane: 15 sie 2012, 10:55 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 07:36
Posty: 13
Mnie pomaga w tym, że jak kogoś uważam za oszusta to sprawdzam i....dowiaduję się, że jestem cieńki. Wiadomo. Niski skill:-)


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, 15:16 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 2 kwi 2007, 07:45
Posty: 738
Lokalizacja: Kraków
Dam Ci taką małą wskazówkę. Zainstaluj sobie o ile jeszcze tego nie zrobiłeś BBLOG http://getbblog.com/pl/ i tam jest możliwość oznaczenia podejrzanego gracza. Dzięki temu oznaczeniu za każdym razem jak będziesz dołączał do jakiegoś serwera zostaniesz ostrzeżony, że gra na nim gracz którego podejrzewasz o nieuczciwą grę. Mała rzecz, a cieszy. Ogólnie polecam wtyczkę BBLOG bo wprowadza wiele funkcji, ułatwień i podpowiedzi do standardowego Battleloga.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, 15:58 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
Twinn napisał(a):
ok to powiedz mi co wedlug ciebie sie zmieni w sprawie cziterow i czitow na swiecie jak bedziemy sobie tu tak dyskutowac?

Wszystkie banki z dostępem "on-line" radzą sobie z szyfrowaniem łączy w taki sposób by ich złamanie było nieopłacalne. DICE mogłoby robić dokładnie to samo. Procedury przechowujące dane żywotne dla rozgrywek sieciowych i procedury wysyłające mogłyby być szyfrowane tokenami zmienianymi za każdym razem gdy użytkownik się loguje (albo wręcz zmieniane byłby same procedury). Zapewniam, że żadnemu hackerowi by się nie chciało tego łamać.

sidh77 napisał(a):
ainstaluj sobie o ile jeszcze tego nie zrobiłeś BBLOG http://getbblog.com/pl/ i tam jest możliwość oznaczenia podejrzanego gracza.

O! Dzięki.

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, 16:59 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 07:36
Posty: 13
Opis brzmi fajowo. Szkoda, że nie dla Opery. Ale będę pilnował. Może się pojawi.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, 19:19 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 17 lut 2004, 04:45
Posty: 1597
Lokalizacja: IRL
mariovonfar napisał(a):
Mylisz się dokładnie we wszystkim co napisałeś. Co do jednego słowa. Kompletnie nic nie zrozumiałeś z tego co pisałem. Co ci mam tłumaczyć? Po chińsku pisałem?. Już nie pojmiesz. Pamietaj chłopie. Skill rządzi. Kto ma skilla jest mądrzejszy. Cześć.


Sorry, rano bylem dosyc zmeczony i poirytowany bo mialem sporo zaleglych projektow do skonczenia w nocy i nie czytalem wczesniejszych Twoich postow.
Napisales ze to Twoja pierwsza gra sieciowa wiec stazem w multi mlody jestes i to bardzo. Gram w sieciowki od kilkunastu lat i odkad pamietam czity byly w uzyciu (UT, Quake, kazda czesc BF`a itd...) Fakt ze na mniejsza skale ale wtedy nie bylo tylu graczy co dzis. I akurat w tym ze one byly,sa i beda nie myle sie w ogole... taki lajf. Sam nigdy w sieciowkach nie uzywalem czitow i uzywac nie bede. Totalna glupota, psucie zabawy sobie i innym - jak wspomniales to zabawa dla dzieci z "malymi penisami".
Ale to ze czasem dostajesz po dupie od kogos nie oznacza ze od razu jest cziterem i uzywa tych czitow "inteligentnie". Jest cala masa naprawde dobrych graczy.
Dyskutujcie sobie tu o wszystkim co chcecie pod warunkiem ze jest to zwiazane z BF`em. Tylko wydaje mi sie ze akurat dyskusja o czitach naprawde nic nie zmieni - one byly,sa i beda jak juz wiele razy mowilem. Ale chcesz dyskutowac, prosze bardzo. Ja juz takich dyskusji o czitach odbylem cala mase na przestrzeni lat, nie chce mi sie wracac po raz n-ty do tego tematu bo wszystko jest jasne od lat. Kto nie uzywal czitow to pewnie nie bedzie, ci co uzywali, uzywac beda...

_________________
Obrazek
Obrazek
http://www.teamofaces.com


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, 19:31 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 30 sty 2010, 20:08
Posty: 508
mariovonfar napisał(a):
]
Masz rację. Instalowanie programów antywirusowych do głupota. Na drugo dzień są nieaktualne.


Argument kompletnie bez sensu... nie porównuj cheatów do antywirów, bo to jednak dwa światy.
Antywir chroni Ciebie przed wszelakimi wirusami, robakami etc. i ich baza wirusów musi być cały czas aktualizowana aby ochronić Cię przed nowo pojawiającymi się wirusami...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, 23:41 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Co do czitów i ich występowania w BF to zawsze był problem jednak statystyka jest nieubłagana a więc:
BF2- gra jest od 2005 roku na rynku i do teraz jest 20,725 banów http://www.pbbans.com/mbi-overview-bf2-ov13.html czyli przez 7 lat
BF3 - gra nie jest pełny rok na rynku i jest 13,552 banów http://www.pbbans.com/mbi-overview-bf3-ov41.html dla was to jest normalne?czitowanie w normie?dla mnie to skandalicznie duża suma i na pewno jest to wielki problem BF3

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 15 sie 2012, 23:52 
Offline

Dołączył(a): 14 sie 2012, 07:36
Posty: 13
Krex napisał(a):
mariovonfar napisał(a):
]
Masz rację. Instalowanie programów antywirusowych do głupota. Na drugo dzień są nieaktualne.


Argument kompletnie bez sensu... nie porównuj cheatów do antywirów, bo to jednak dwa światy.
Antywir chroni Ciebie przed wszelakimi wirusami, robakami etc. i ich baza wirusów musi być cały czas aktualizowana aby ochronić Cię przed nowo pojawiającymi się wirusami...


Co jest bez sensu? Bez sensu to jest to co napisałeś we wcześniejszym poście: "Jakbyś trochę siedział w tym temacie to wiedziałbyś, że taki "mądry" program załatwił by sprawę, może na tydzień. Potem i tak ludzie by go obeszli. Uwierz mi."

Jako przykład podałem ci programy antyvirusowe gdyż im jakoś nie przeszkadza, że dziennie powstaje ileś tam wirusów bo ktoś się tym zajmuje, żeby były aktualne właśnie co mi tak pięknie opisałeś. Jaki problem w ten sam sposób aktualizować programy antycziterskie. Oczywiście żaden ale najpierw trzeba uznać to za problem i się tym zająć. Virusy były i będą (Jak cziterzy) a daje się z nimi walczyć w sensowny sposób.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 16 sie 2012, 11:15 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 6 gru 2011, 20:31
Posty: 346
Procentowy udział cziterów w stosunku do całkowietej liczby graczy PC (na podstawie danych PBbans i P-Stats):
BF3: 13552 / (636357 + 13552 = 649909) = 0,0208 *100 = 2,08
BF2: 20725 / (1919173 + 20725 = 1939898) = 0,0106 * 100 = 1,06 (1,07 po zaokrągleniu wychodzi)
Tak mniej więcej się to prezentuje i o ile dane co do całkowitej liczby graczy są miarodajne to problem rzeczywiście jest coraz większy...

Sam z ewidentnym cziterem spotkałem się może z 5 razy i to zawsze był serwer dla 64 graczy. Wniosek z tego można wysnuć taki, że najczęściej grają na takich serwerach bo na nich mogą się najbardziej nachapać. Gram prawie zawsze na serwerach 16 - 32 i tam jest spokój... albo tamtejsi cziterzy są z tych szczwanych :roll:

_________________
Amor Patriae nostra lex! Sapere aude!
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2012, 12:21 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 16 mar 2010, 19:28
Posty: 57
Lokalizacja: Bielsko-Biała
Chyba jednak to narzędzie (Cheat-O-Meter) można sobie w buty wsadzić. Nie wiem, jakie konkretnie wartości składają się na wynik końcowy, ale po sprawdzeniu kilku znajomych, (z którymi gram prawie codziennie i dałbym sobie za nich rękę odciąć - zupełnie normalni gracze) okazuje się, że wszyscy czitują :)
A już szczytem jest kolega, który 1,5 miesiąca temu rozpoczął przygodę z Bf3, ma k/d ~0,5 i widać po grze, że się uczy - według narzędzia jest na przeszło 90% cziterem :stupid:

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 17 sie 2012, 16:48 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 14 kwi 2010, 19:13
Posty: 459
Lokalizacja: DolnyŚląsk
http://www.team-des-fra.fr/CoM/bf3.php? ... R#playerid

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 56 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 7 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL