Teraz jest 23 cze 2024, 04:20

Strefa czasowa: UTC + 2


Regulamin działu


Kliknij, aby przejrzeć regulamin



Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona
Autor Wiadomość
PostNapisane: 7 sty 2012, 12:55 
Offline

Dołączył(a): 1 sty 2010, 13:52
Posty: 7
Satyr napisał(a):
Krecik napisał(a):
PB w grze to jednak jakaś pomyłka :? Cheat polegający na natychmiastowym zabijaniu każdego gracza bez użycia broni czy pojazdu, powinien już być znany panom z DICE/Pb . Natomiast dziś podczas gry na bazarze (64 graczy) moja drużyna kontrolowała wszystkie flagi. Kierowca BMP z przeciwnej drużyny, włączył sobie wspomnianego wcześniej cheata widząc, że jego ataki nie przynoszą rezultatu. Od razu go zgłosiłem jak pewnie większość graczy. Po ostrych komentarzach w jego stronę, w końcu wyszedł przy 119 zabitych na swoim koncie. Kilka minut później pb się obudził i zaczął rozdawać bany innym graczom za jakieś "lżejsze" cheaty.
Oto profil bohatera dzisiejszej gry: http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 376889102/


Zrobiles screen na koniec?

Ja zawsze robie screen takiemu typkowi i zalączam do zgłoszenia. Skutecznosc gwarantowana i działaja szybko.
Z 10 kolesi juz ma po koncie(reset stat) a kilku to:

http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/why_hack/#

Też raportowałem tego gościa i jego konto istnieje niestety pod inną nazwąhttp://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/soldier/why_hack/stats/381413780/


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 7 sty 2012, 23:42 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2011, 23:23
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Twinn napisał(a):
czy narzekanie jest naprawde nasza narodowa cecha ???
Tak to nasza narodowa cecha, ale nie zmienia to faktu problem z oszustami jest naprawdę poważny. Tak ten temat to swego rodzaju ściana płaczu co mnie nie dziwi bo wszak i sam nie raz ch.............. szlak mnie trafił widząc co się dzieje. Rozwiązanie tego problemu jest mozliwe ale absolutnie niewykonalne w BF3 gdyż........ obecność oszustów w grze zupełnie nie wpływa na wyniki sprzedaży. Producent gry nie zarabia na tym. Jeżeli następnego DLC nie kupiła by połowa graczy a oficjalne forum zostanie zaspamowane żądaniami, założę się że przynajmniej narzędzia administratorskie pojawiły by się bardzo szybciutko. A teraz jaka jest szansa na taka postawę klientów ? Hmmmm ? Ja zaryzykuje stwierdzenie że BF3 jest najbardziej czitowaną grą jaka powstała nie ze względu na popularność tylko na brak podstawowych narzędzi administratorskich służących do oceny gry poszczególnego gracza. Nie spotkałem się z możliwością podpatrzenia jak gra ktoś jego oczętami :P Jak się mylę to mnie poprawcie. Jeżeli są takowe narzędzia Nie można być bezczelnym jak to się spotyka teraz bo cie wykopią i na dobre serwery nie wejdziesz bo sam admin prewencyjne założy takiemu bana. A co o wiele gorsze Brak takowych narzędzi powoduje także krzywdzenie uczciwych graczy którzy naprawdę mają skiila.
Nowoczesna gra: Grafa LoL !!! Fizyka nawet, nawet + elementy balistyki a nowoczesnych zaawansowanych narzędzi dla admina BRAK. Ja nie jestem w stanie ogarnąć jakim cudem o tym zapomniano lub olano.

Jedyne wyjście to zamknięte serwery gdzie musisz zameldować się na tsie i tracisz po części anonimowość.

DEBILOM ze wspomagaczami dedykuje znany lecz wart przypomnienia monolog: http://www.youtube.com/watch?v=dtw5Rd6RgJM Ktoś kto nie umie przegrywać nigdy się nie nauczy grać na wysokim poziomie. Wszak same wygrane uczą niewiele tylko dzięki przegranej jesteśmy w stanie dostrzec niedoskonałości. Czasami też trzeba się pogodzić z faktem
że nie ma się predyspozycji. Takie jest życie to tylko gra.

Pozdro


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 8 sty 2012, 12:30 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Tu nie ma się co dziwić że haxy się rozwijają w najlepsze skoro z założenia i wykonania ta gra jest cheater friendly,bo jak inaczej można nazwać kluczowe funkcje jako client side

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 09:43 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
W pewnym sensie sami jesteśmy sobie winni, oczywiście nie dosłownie.
Głosujemy portfelem, doskonałe wyniki pre-order bf3, skutkują, że DICE/EA świętują sukces.
Teraz jest bardzo dobry moment, bo do kolejnego bf'a jest sporo czasu, aby powstała strona,
na której każdy może się wpisać, deklarując odmowę zakupu kolejnego bf, o ile
DICE/EA nie zaczną walczyć z problemem na poważnie, nie liczę na eliminację całkowitą,
liczę na to, że używanie mulithack będzie b.trudne i/lub b.kosztowne i wysoce ryzykowne nieodwracalnym, szybkim banem.
Poza technicznymi rozwiązaniami, mają równie proste, co banalne, mogą sami na bieżąco
kupować cukierki, analizować i aktualizować pb/inne i dwa razy dziennie, przy kasie jaką
zarabiają, to nie problem.
Teraz wszystko zależy od tego czy się zbuntuje kilkaset osób, czy dziesiątki, setki tysięcy.
Panowie od marketingu nie byli by zadowoleni, widząc przed premierą, brak pre-order
i słodkie wpisy "zagwarantujcie, to kupię"

A teraz to działa tak (pb), że miesiąc temu zmieniałem system, i w bc2 zapomniałem o upgrade,
pograłem ponad dobę (tylko rank i tylko pb) i w końcu system mnie usunął z gry (10h gry ?),
uśmiałem się, ale do śmiechu mi nie było...


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 11:37 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Żadna petycja nie pomoże. Może z czasem posypią się bany. Kiedyś byłem świadkiem jak na serwie pb masowo posypał luda.

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 13:55 
Offline

Dołączył(a): 2 lut 2003, 14:02
Posty: 684
Lokalizacja: Omaha beach
http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl/user/samtouzen/

Dziś na serverze http://battlelog.battlefield.com/bf3/pl ... 0-Tickets/

Kharg Island: Spawnuje się w abramsie w bazie US - zabił mnie z m249 z rosyjskiej bazy, równiez podobna sytuacja potem była, tylko że byłem w samolocie na lotniskowcu (kilka razy).

No i fajnie odblokował sobie +15 rzeczy w jednej rundzie.

_________________
"I rather have a bottle in front of me than a frontal lobotomy"


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 15:44 
Offline

Dołączył(a): 6 gru 2011, 00:40
Posty: 195
Ja ostatnio grałem na mapce Firestorm. Moja drużyna wygrywała więc jakiś dzieciak z ADHD w przeciwnej drużynie postanowił odpalić aima. Za każdym razem po respie w bazie RU obrywałem od mechanika, który stał sobie gdzieś na górce. Mało tego później doszedł drugi aimboter i kosił wszystkich w bazie snajperem. W ciągu dosłownie 3 minut nabił niecałe 100 fragów. Wszystko to miało miejsce na serwerze z włączonym PB i nikt nie dostał bana. Jak sobie pomyślę, że za taki poziom rozgrywki zapłaciłem półtorej stówy to mnie krew zalewa. W dodatku jaki jest sens zerowania statystyk komuś, kto w 3 minuty jest w stanie nabić 100 fragów?
Mam rozegrane ponad 100h i do tej pory trafiłem na 5 lub 6 cheaterów (z czego 3 na serwerze bez PB) więc tragedii nie ma, ale takich sytuacji w ogóle nie powinno być.

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 15:59 
Offline

Dołączył(a): 25 cze 2011, 14:10
Posty: 39
http://gamezilla.komputerswiat.pl/newsy ... tlefield-3




are you kidding me bro ?

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 16:40 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 28 wrz 2005, 18:46
Posty: 989
Lokalizacja: \/\//\\/\//\
Buu wielce to ciekawe. To w końcu dice czy pb głównie ma łapać haxy?

_________________
"Kłótnia na forum jest jak uczestnictwo w
Paraolimpiadzie - Może i wygrałeś, co nadal
nie zmienia faktu, że jesteś niedorozwinięty. "


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 21:37 
Offline

Dołączył(a): 12 gru 2011, 23:23
Posty: 10
Lokalizacja: Warszawa
Niestety nie oszukujmy się te oficjalne ilości niby to złapanych cziterów to mydlenie oczy takie mnemo ruchy dla niepoznaki.
Pod względem ochrony BF3 ssie nawet MW2. Typowym przykładem FPSa "Cheater Friendly" Był MW2 ale teraz zaszczytne pierwsze miejsce wywalczył BF3. Tych co łapią to nieogarnięte gamonie co na haksa wydadzą 1.99E zamiast 5.99E. średnio inteligentna małpa potrafiąca wykonać czynność kopiuj i wklej jest w stanie w 30 sekund oszukać pb. Można spokojnie grac na Sewerach z PB zupełnie go wyłączywszy na poziomie klienta, zatem "hulaj dusza piekła nie ma" nawet pośledniej klasy haksy działają. Biorąc jeszcze pod uwagę że na rynku jest milion chińskich kont za dychę to nawet bany gówno dadzą. Niestety ale te fakty absolutnie kładą tę grę na dechy. Nie pomoże grafika, fizyka ta gra nie ma zalet które ten przykry fakt niwelują. Mantry i zaśpiewy licznego fanbojstwa nie są wstanie zaczarować rzeczywistości. Dochodzi jeszcze kulejący balans słabe źle napisane mapy czy lamerskie mechanizmy gry przypominające tube z MW takie Toys for noobs.
Całe szczęście odradziłem paru znajomym zakup i ku mej nieskrywanej radości posłuchali. BF3......... można sobie grywać tak od święta jak już się dało zrobić w konia i kupiło ale nic na poważnie. MW3 i BF3 są bardzo do siebie podobne, obaj producenci maja swoich klientów w dupie.......... chociaż z drugiej strony większości to odpowiada to czemu nie dymać frajerów :D


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 9 sty 2012, 23:23 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 15 mar 2010, 11:09
Posty: 219
@Charon Styks

Uffff... Mocna słowa. Choć oddaje to co sam obserwuję. Skoro nie CoD, nie BF do jaka alternatywa? Co proponujesz?

_________________
Pzdr, Tomek.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 00:10 
Offline
Moderator forum
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 1 lut 2005, 17:14
Posty: 1116
Lokalizacja: Poznań
Przy obecnej sytuacji z czituchami jedyne rozwiązanie które ma szansę się sprawdzić to serwery po nadzorem adminów, takie które należą do społeczności, adminów mają kilkunastu i gracze mają komu i gdzie ( forum) raportować. Wystarczy codziennie uzupełniać listę zbanowanych graczy na serwerze.
Oczywiście zawsze może ucierpieć super gracz który jest uczciwy, ale powiedzmy sobie szczerze , jeżeli grają totalni średniacy ( jak ja) to super gracz ( ten uczciwy) też psuje zabawę, bo pograć się nie da.
No chyba że ktoś nie gra dla przyjemności tylko dla statów.
Po raz kolejny okazuje się że człowiek jest niezastąpiony w roli admina i żaden automat czy PB nie pomoże.

_________________
Zwycięstwo nie wymaga tłumaczenia, porażka na nie nie pozwala.
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 01:24 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 12 kwi 2003, 16:59
Posty: 2604
Gdyby samym EA/Dice zależało na czystej grze i graczach to bez problemu mogą zrobić jakiś scrypt,dostęp do kont mają,program sam by przeszukiwał statsy i gdyby znalazł jakieś ustalone wartości wskazujące na haxy czy inne oszustwo mógłby kasować itp,ale do tego trzeba mieć jaja

_________________
Obrazek


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 06:18 
Offline

Dołączył(a): 16 sie 2010, 02:56
Posty: 81
Gdyby w ogóle im się chciało, kupili by sobie te cuksy i je zbanowali.
Osz kurwa, jakie proste.


Góra
 Zobacz profil  
 
PostNapisane: 10 sty 2012, 08:54 
Offline
Avatar użytkownika

Dołączył(a): 22 lis 2011, 09:17
Posty: 260
MK napisał(a):
Gdyby samym EA/Dice zależało na czystej grze i graczach to bez problemu mogą zrobić jakiś scrypt,dostęp do kont mają,program sam by przeszukiwał statsy i gdyby znalazł jakieś ustalone wartości wskazujące na haxy czy inne oszustwo mógłby kasować itp,ale do tego trzeba mieć jaja

zastanów się co gadasz, staty moga być tylko poszlaką a nie dowodem


Góra
 Zobacz profil  
 
Wyświetl posty nie starsze niż:  Sortuj wg  
Utwórz nowy wątek Odpowiedz w wątku  [ Posty: 98 ]  Przejdź na stronę Poprzednia strona  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Następna strona

Strefa czasowa: UTC + 2


Kto przegląda forum

Użytkownicy przeglądający ten dział: Brak zidentyfikowanych użytkowników i 19 gości


Nie możesz rozpoczynać nowych wątków
Nie możesz odpowiadać w wątkach
Nie możesz edytować swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów

Szukaj:
Skocz do:  
cron
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Przyjazne użytkownikom polskie wsparcie phpBB3 - phpBB3.PL